Siğil Haberleri

Ayak tabanı siğilleri için en basit tedavi yöntemi: Koli bandı

Ayak tabanında ortaya çıkan siğil veya siğiller, dikkat etmediğiniz zaman acı verici bir tecrübeye dönüşebilir. Bulaşıcı olan siğillerden kurtulmak için doktora gidebileceğiniz gibi evde de yapabileceğiniz basit tedavi yöntemleriyle de kurtulabilirsiniz. Şimdiye kadar muhtemelen duymadığınız koli bandı uygulamasıyla siğillerden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Haber 15-12-22 15:11

Bugüne kadar çöpe attığınız için pişman olacaksınız: Resmen hazine! Muz kabuklarının farklı kullanım alanları

Muz kış ve ilkbaharın en sevilen meyveleri arasında bulunuyor. Tatlı bir tada sahip olan bu meyve birçok tatlının içerisinde kullanılıyor. Zengin bir içeriğe sahip olan muz çeşitli hastalıklara karşı koruma sağlıyor. Ancak muzun sadece içi değil kabuğu da hayatın birçok alanında fayda ve kolaylık sağlıyor. İşte muz kabuğunun bilinmeyen kullanım alanları...

Kadin 23-11-22 09:38

Ne yaptıysanız kurtulamadığınız can sıkıcı siğiller için reçete belli! Evdeki iki malzeme kökünü kurutuyor

Siğiller, hayatın bir döneminde genellikle el ve ayak parmaklarında ortaya çıkarak insanın canını sıkar. Geldi mi gitmek bilmeyen siğiller, aslında bağışıklık sisteminizin zayıfladığını işaret eder. Siğillerden kurtulmak için harekete geçmeden önce bağışıklık sisteminizi de güçlendirmenin yollarını bulmalısınız. Çünkü, zayıflamış bağışıklık sistemi olanlar papilloma virüsüne karşı açık olurlar. Bu da siğillerin oluşmasına neden olur.

Haber 15-11-22 09:40

Kendi küçük etkisi büyük! Aspirinin şaşırtan kullanım alanları

Aspirin ağrı kesici ve ateş düşürücü olarak kullanılan Dünya'nın en çok bilinen ilacıdır. Aspirin yıllardır süregelen oldukça faydalı ilaçtır. Bazı kullandığımız ürünlerin farklı kullanım alanlarını duyduğumuz da şaşırıyoruz. Aspirin de saç kepeğinden temizliğe kadar birçok alanda fayda sağlıyor.

Kadin 11-11-22 13:43

Orgazm sırasında bunun yaşanması normal mi? Seks ile ilgili sormaya utanılan 13 sorunun cevabı

Cinsellik yaşamımızın bir parçası olmasına rağmen konuşulması ayıp olarak görülen konular arasında bulunuyor. Ancak yaşanılan sorunların neden kaynaklandığının sorulmaması ve konuşulmaması daha büyük problemlere yol açabiliyor. Uzmanlar seks ile ilgili sorulmaya utanılan 13 sorunun cevabını verdi.

Haber 07-10-22 08:53

Siğilleri kökten kurutacak! Düzenli kullanımda kurtulmanın yolu çok basit

Ciltte çıkan siğiller oldukça can sıkıcı olabiliyor. Toplumda sıklıkla görülen bu cilt rahatsızlığı için çözüm önerileri aranıyor. Siğilleri olan kişiler internet üzerinden 'Siğil nasıl geçer?' diye araştırmalar yapıyor. Bu sorunun cevabı doğal ürünlerden geçiyor. Siğillerden kurtulmak için evde yapılacak doğal tarifler bulunuyor.

Haber 26-09-22 12:14

Siğil nasıl geçer diye düşünmeyin! Siğilleri geçirmenin çözümü basit

Siğil herkeste görülebilen cilt rahatsızlıklarındandır. Oldukça sık görülen siğiller geçmesi için çeşitli yöntemler aranmaktadır. Basit siğiller zamanla kendi kendine de iyileşme gösterebilir. Siğilleri daha hızlı geçirmek isteyenler doktora gitmelidir. Doğal çözümler de siğiller üzerinde etkili sonuçlar vermektedir.

Haber 01-09-22 14:08

Yıllarca yanlış biliyormuşuz! Doğru olduğunu sandığımız 7 bilgi

Sağlık konusunda birçok farklı öneri ve fikir bulunuyor. Bu fikirler artık hayatımıza yerleşip alışkınlık olmuş olsa da birçoğu doğru değil. Dr Sara Kayat, doğru olarak bildiğimiz ama doğrulunun kanıtlanmamış olan bilgileri paylaşarak rahatlamanız gerektiğini belirtti.

Haber 30-08-22 10:44