Sigorta Haberleri

Sigortacılıkta çevre duyarlılığı

İstanbul Gelişim Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Hakan Özcan: - "Daha sağlıklı ve yeşil bir dünya için sigortacılık sektöründe de sürdürülebilirlik çalışmalarına önem veriliyor. Sigortacılar tarafından hazırlanan risk haritaları hem poliçe sahiplerine hem de kamuya kolaylıklar sağlıyor"

Yurthaber 11-08-22 10:39

Kardeşinin cesediyle sigortadan para aldı! Karısıyla tartışınca bu kez gerçekten öldürüldü

Çin’de yaşayan Dein Minh Thanh isimli bir adam kardeşinin 2006 yılında geçirdiği trafik kazasından sonra onun cesedinin yerine geçerek kendisini ölü gösterdi. O sıralarda maddi durumu kötü olan Thanh sigortadan aldığı parayla işlerini düzeltti. Ancak karısıyla yaşadığı tartışma eşi ve kayınpederinin onu gerçekten öldürmesine neden oldu.

Trend 06-08-22 10:38

TSB Genel Sekreteri Obalı: Varlık değerleri hızla artarken, sigorta en önemli güvencemiz

"Sigorta önemli bir gelişmişlik göstergesi ve ülke ekonomimizin güçlenmesinde önemli anahtar sektör"

Yurthaber 02-08-22 14:27

Çocuğu ölen anne babaya ölüm aylığı hakkı! Aileye hangi durumda çocuğu üzerinden aylık bağlanır? İşte şartları

Sigortalı bir kişinin ölümü halinde belirli şartlarda eş ve çocuklarına dul ve yetim aylığı bağlanıyor. Bu durum Türkiye'de genel olarak bilinirken çocukların vefatı halinde anne ve babanın hakları konusunda soru işaretleri var. Peki anne ve babaya hangi durumda çocuğu üzerinden aylık bağlanır? İşte anne ve babaya çocuklarının vefatı nedeniyle bağlanan ölüm aylığıyla ilgili tüm detaylar...

Finans 01-08-22 08:40

Sigorta

Sigorta Hakkındaki Haberler Mynet'te. Sigorta Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.