Sırp Haberleri

Ölümcül pusu! Sırp çete liderini estetik de kurtaramadı... Türkiye’ye 'emlakçı' kılığında giriş yapmış

Şişli'de 2 ay önce hasımlarınca kiralanan tetikçiler tarafından gerçekleştirilen saldırıda öldürülen Sırp Skaljare çetesinin lideri Juvon Vukotiç’in, yurt dışına çıkabilmek için bir dizi estetik ameliyat geçirdiği ve yüzünü değiştirerek sahte pasaport ve kimlikle Türkiye’ye 'emlakçı' kılığında giriş yaptığı ortaya çıktı. Öte yandan mesaj trafiği çözülen maktulün telefonundaki kanıtlar bir haberleşme uygulaması üzerinden eylem talimatları içeriyor. Mesajda 2 kişinin infaz edilmesi emri veriliyor.

Haber 08-11-22 15:17

Altaylı Üç ceset bulunmuş dedi sosyal medyada olay oldu... Bir anda gözlerin çevrildiği kazıyla ilgili Emniyet'ten açıklama! Her şey Sırp çete liderinin evinde oldu

Türkiye, Interpol'ün kırmızı bültenle aradığı Sırp çete lideri Zeljko Bojanic'i konuşuyor. Sarıyer'de kaldığı villada cinayet şüphesiyle yakalanan Sırp çete liderinin, bahçesinde yapılan kazı gündemde. Gazeteci Fatih Altaylı'nın "Kazıda üç kadın cesedi bulunmuş" sözlerinin ardından yaşananlar sosyal medyada olay olurken İstanbul Emniyet Müdürlüğünden açıklama geldi. Yapılan açıklamada ihbar üzerine Sarıyer'de yapılan kazı çalışmasında şu ana kadar herhangi bir bulguya rastlanmadığını belirtildi.

Haber 06-11-22 23:20

Kırmızı bültenle aranıyordu... Sırp çete lideri Sarıyer'de yakalandı! Polis villada ceset aradı

Sırp çete lideri Zeljko Bojanic, Sarıyer'de kaldığı villada yakalandı. Villada cinayet şüphesiyle polis ekipleri kazı yaparak ceset aradı. Bojanic'in Interpol tarafından kırmızı bültenle arandığı öğrenildi. İşte detaylar...

Haber 06-11-22 15:53

İstanbul'da öldürülmüştü! Sırp çete liderine yönelik suikastın kilit ismi yakalandı

Karadağ merkezli organize suç örgütü Kavac'ın Türkiye'deki uyuyan hücre sorumlusu "Amiço" kod adlı Milan Vujotic İstanbul'da yakalandı. Geçtiğimiz Cuma günü Maltepe ve Beykoz'da İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube ekipleri tarafından düzenlenen operasyonla yakalanan hücre sorumlusunun, Interpol tarafından kırmızı bültenle arandığı öğrenildi.

Haber 29-09-22 17:28

Sırp

Sırp Hakkındaki Haberler Mynet'te. Sırp Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.