Tanju Özcan Haberleri

CHP'ye geri dönen Tanju Özcan çöpe atılan fotoğrafını kendi elleriyle duvara astı! Yeni gelmedim geri geldim

Cumhuriyet Halk Partisi’nden ihraç edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Parti Meclisi’nin kararıyla tekrar CHP’ye geri döndü. Ankara dönüşünde partililer tarafından il başkanlığı önünde coşkuyla karşılanan Özcan "Yeni gelmedim geri geldim” dedi. Tanju Özcan, partiden ihraç edilmesinin ardından CHP’li belediye meclis üyesi İlkay Bayrak tarafından çöpe atılan parti duvarındaki fotoğrafını da kendi eliyle tekrar duvara astı.

Haber 28-11-23 20:59

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan muradına erdi! 'Baba evine döndüm' diyerek duyurdu

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan CHP'nin en çok konuşulan isimlerinden biri. Özcan, Kemal Kılıçdaroğlu döneminde genel merkeze sivri dilli eleştirileriyle defalarca geniş yankı uyandırdı. İhraç edildikten sonra partisine geri dönmeyi iple çeken Tanju Özcan sonunda muradına erdi.

Haber 27-11-23 14:54

Mansur Yavaş sözleri gündeme damgasını vurur! CHP lideri Özel, Akşener ile aralarındaki ilişki için dikkat çeken ifadeler kullandı

CHP lideri Özgür Özel, partiye dönüp dönmeyeceği bilmecesi devam eden Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan hakkında aldığı 'Kılıçdaroğlu' kararını canlı yayında duyurdu. Bir yandan da CHP ile İYİ Parti arasında yerel seçimde iş birliği olup olmayacağı merak konusu. İYİ Parti lideri Meral Akşener hakkında dikkat çeken ifadeler kullanan Özel'in Mansur Yavaş mesajı ise gündeme damgasını vuracak nitelikte!

Haber 17-11-23 12:07

Telefon görüşmesine damga vurdu! Tanju Özcan İstiyorum, çok istiyorum diyerek açıkladı: Çok konuşulacak 'Muharrem İnce' sözleri

Değişim vadederek CHP'nin başına gelen Özgür Özel'in dünkü konuşmasında yaptığı 'baba evi' çağrısı gündem yarattı. CHP'den ihraç edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, partiye dönmeyi bekleyen isimlerden biri. Ancak Özcan'ın partiye dönmesini kendisinin dönmek istediği kadar istediği bir isim daha var. Üstelik Özcan öyle iddialı konuştu ki kendi ifadesine göre o ismin dönüşünü "hemen her CHP üyesi" istiyor.

Haber 15-11-23 16:00

Tanju Özcan canlı yayında açıkladı: Tam telefonu kapatacakken o cümleyi duymuş! Özgür Özel ile görüşmesine damga vuran detay

Özgür Özel'in 'değişim' vaadinde bulunarak CHP Genel Başkanı seçilmesi sonrası ilk adımlarından biri 100. yıl affını gündeme getirmek oldu. Bununla birlikte gözler Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'a çevrildi. Seçimi kazanmasının ardından Özgür Özel ile telefonda görüşen Özcan, tam telefonu kapatacakken Özel'den duyduğu cümleyi canlı yayında ilk kez açıkladı.

Haber 12-11-23 08:43

'Yüzde 99 ihtimalle...' diyerek açıkladı! Özgür Özel'le söylediği o cümle... Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan CHP'ye geri dönecek mi?

CHP'den ihraç edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, CHP genel başkanlığına seçilen Özgür Özel'e söylediği bir cümleyi açıkladı. Özcan "Özel'e, 'Siz ne zaman dönmemi isterseniz, dönüş için dilekçemi vermeye hazırım' dedim." ifadelerini kullandı. Devamında CHP'ye geri dönüş ihtimaliyle ilgili oran veren Özcan "Geri dönüşümün sağlanacağını düşünüyorum. Yüzde 99 ihtimal ile Cumhuriyet Halk Partisi'ne dönüş yapacağım" dedi. Özcan, yerel seçimlerde de CHP'den aday olacağını ifade etti.

Haber 08-11-23 09:41

Tanju Özcan'dan Özgür Özel'e tebrik! 'Boşuna 203 kilometre yürümemişim' diyerek paylaştı

CHP'den ihraç edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, genel başkan seçilen Özgür Özel'i tebrik etti. Özcan'ın mesajında "Boşuna 203 kilometre yürümemişim" ifadelerini kullanması dikkat çekti.

Haber 05-11-23 10:11

Birden çok partiden teklif aldığını duyurdu: Tanju Özcan'dan çok konuşulacak AK Parti ve MHP çıkışı! Boş konuşmasınlar

CHP'den ihraç edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, AK Parti ve MHP ile ilgili çok çarpıcı ifadeler kullandı. Başka partiye geçip geçmeyeceği merak edilen Özcan, kendisine birden çok partiden resmi teklif geldiğini açıkladı. Tekliflere nasıl baktığını dile getiren Özcan "Boş konuşmasınlar" sözleriyle de dikkat çekti.

Haber 23-10-23 15:27

Özgür Özel 'Bana kalsa evimde yatırırım' dedi, Tanju Özcan'dan destek mesajı geldi

CHP Yüksek Disiplin Kurulu'nun kesin ihraç kararı verdiği Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, genel başkan adayı Özgür Özel'e destek vererek, "Kazanman için elimden geleni yapacağım" dedi.

Haber 16-10-23 08:09

Tanju Özcan'dan çok konuşulacak İmamoğlu iddiası! Duyumlarım bu yönde diyerek açıkladı: Özgür Özel son anda adaylıktan çekilecek!

CHP'den ihracı kesinleşen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, 4-5 Kasım'da gerçekleşecek kurultayla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. CHP'de genel başkan adayı olan Özgür Özel'in son anda çekileceğini iddia eden Özcan "Ekrem İmamoğlu'nun genel başkan adayı olacağı bir kurultayın yaşanabileceğini düşünüyorum. Özgür Özel düzgün bir insan ama İmamoğlu aday olursa Kılıçdaroğlu'na karşı şansı daha yüksek. Duyumlarım bu yönde" diye konuştu.

Haber 10-10-23 07:34

CHP'ye geri dönüş kapıları kapanınca... Tanju Özcan’ın parti binasındaki fotoğrafı çöpe atıldı! Açıklama geldi

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın, CHP'den ihracının iptali için açtığı davada nihai karar verildi. Ankara 28. Asliye Hukuk Mahkemesi, Özcan'ın CHP'den ihraç edilmesine ilişkin karara yaptığı itirazı reddetti. Böylece Özcan'ın CHP'den ihracı kesinleşmiş oldu. Özcan’ın partiye geri dönüş kapılarının kapanmasının ardından CHP Bolu İl Başkanlığı’ndaki fotoğrafının duvardan indirilerek çöpe atıldığı görüntüler gündem oldu. Görüntülere ilişkin CHP Bolu Merkez İlçe Başkanı Çetin Uç açıklama yaptı.

Haber 09-10-23 16:39

Tanju Özcan için nihai karar verildi: CHP'den ihracı kesinleşti! Kılıçdaroğlu şu an mutluluktan önüne gelene sarılıyordur

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın CHP'den ihracının iptali için dava sonrası önemli bir gelişme yaşandı. Gelişmeyi sosyal medyadan duyuran Tanju Özcan, "10 Aralıkçılar, Sorosçular, FETÖ'cüler, HDP’li bölücüler ve Kılıçdaroğlu ve avaneleri artık kına yakabilirler" ifadelerini kullandı. CHP'li isimleri hedef alan ayrıca hakkındaki kararla ilgili "Sayın Kemal Kılıçdaroğlu şu anda mutluluktan önüne gelene sarılıyordur" dedi.

Haber 09-10-23 10:44

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'dan dikkat çeken sözler! 'Kimse buna şaşırmasın' diyerek önümüzdeki haftayı işaret etti

CHP'den ihraç edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, partiden ihracının iptali için açtığı davada bugün karar çıkacağını ifade ederek "Bugünkü davada CHP'ye dönmem yüksek ihtimal" dedi. Açıklamasının devamında Özcan, "Önümüzdeki hafta Bolu İl Kongresi var, Kılıçdaroğlu bu arada beni tekrar partiden atmazsa belki de önümüzdeki hafta CHP'nin kurultay delegesi olarak seçilebilirim, kimse buna şaşırmasın" diye konuştu.

Haber 09-10-23 08:35

Canlı yayında Tanju Özcan'dan dikkat çeken açıklamalar! Net konuştu: 'Siyaseti bırakırım'

CHP'den ihraç edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan katıldığı canlı yayında "Gönlümden geçen Bolu'da bağımsız belediye başkanı olmak. Bir partiyle veya bağımsız seçime girip kazanamazsam siyaseti bırakacağım" dedi.

Haber 06-09-23 22:55

Canlı yayına damga vurdu! Tanju Özcan ile Eren Erdem birbirine girdi... İnanılmaz seviyesiz bir adamsın

CHP'den ihraç edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Eren Erdem, canlı yayında birbirine girdi. Erdem, Özcan'ın kendisine yönelik "2'nci sınıftan terk" iddiasını anımsatarak onu muhatap almadığını söyledi. Bolu Belediye Başkanı ise Erdem'e, "İnanılmaz seviyesiz bir adamsın." ifadelerini kullandı.

Haber 04-09-23 08:10

Türkiye'de bir ilk: 1 milyon ile 5 milyon arasında ceza uygulanacak! Kim mahkemeye verirse...

Bolu Belediye Meclisi’nde farklı illerden gelip şehre köpek bırakanlara 1 ile 5 milyon TL arasında ceza uygulanması kararı oy birliği ile kabul edildi. Bu uygulamanın Türkiye’de bir ilk olacağını belirten Belediye Başkanı Tanju Özcan, "Kim mahkemeye verecek onu da merak ediyorum. Kim mahkemeye verirse tüm hayvanseverleri onun üzerine salarım." ifadelerini kullandı.

Haber 01-09-23 20:36

İYİ Parti'ye katılacağı iddia ediliyordu! CHP'den ihraç edilmişti... Kulisleri hareketlendiren gelişme!

Başlattığı 'Adalet ve Değişim' yürüyüşüyle Bolu'dan Ankara'ya hareket eden ve ardından CHP'den ihraç edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan hakkında 31 Mart yerel seçimleri için flaş iddialar ortaya atılıyor. Özcan'ın İYİ Parti sıralarından aday gösterileceği kulislerde dönen bilgiler arasında. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayşe Sucu, bugün Özcan'ı makamında ziyaret etti. Görüşme basına kapalı gerçekleştirildi.

Haber 01-09-23 12:37

Tanju Özcan Zafer Partisi'ne mi katılacak? Ümit Özdağ 'Beraber yürüyeceğiz' dedi, kulisler hareketlendi

CHP'den ihraç edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın yerel seçimlerde hangi partiden aday olacağı merak edilirken, çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ’ın, Özcan hakkında “Sayın başkan birlikte Atatürk ve Cumhuriyet için yürüyeceğiz” ifadelerini kullanması, “Özcan Zafer Partisi’ne mi yakınlaşıyor” sorularını akıllara getirdi.

Haber 23-08-23 09:12

Tanju Özcan’dan İmamoğlu’nun açıklamalarına tepki: Bir tek ben mi anlamıyorum?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu merakla beklenen konuşmasını bugün gerçekleştirdi. İmamoğlu’nun yaptığı açıklamalar hakkında dikkat çeken bir yorum ise Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’dan geldi. Özcan yaptığı açıklamada “İmamoğlu’nun söylediklerini bir tek ben mi anlamıyorum?” ifadelerini kullandı.

Haber 15-08-23 13:48

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Serenay Sarıkaya'nın paylaşımını görünce...

Netflix için çekilen "Kimler Geldi Kimler Geçti" adlı dizide bir avukatı canlandıracak olan oyuncu Serenay Sarıkaya çekimler için Bolu'ya gitti. Bolu paylaşımı yapan Sarıkaya'yı gören belediye başkanı Tanju Özcan bakın ne dedi.

Magazin 14-08-23 08:45

Tanju Özcan 'Hangi partiden aday olacaksınız?' sorusuna yanıt verdi! İYİ Parti ve AK Parti detayını canlı yayında açıkladı

CHP'den ihraç edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, yerel seçimler öncesi "Hangi partiden aday olacaksınız?" sorusuna yanıt verdi. 'İYİ Parti ile görüşüyor' iddialarına da yanıt veren Özcan, AK Parti de dahil olmak üzere birçok partiden teklif aldığını açıkladı.

Haber 10-08-23 07:56

Tanju Özcan'dan çok konuşulacak sözler! 'Benim partiden atılmam...'

Cumhuriyet Halk Partisi'nden ihraç edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Yoluna bağımsız olarak devam edeceğini açıklayan Özcan, "Seçim kazanmam için bir siyasi partinin adayı olmam gerekmiyor" dedi. Partiden atılmasının bir mesaj olduğunu belirten Özcan, "Beni partiden atma mesajı; HDP'ye uzatılmış bir çiçek, FETÖ'cülere verilmiş bir hediye, Sorosçulara verilmiş bir kurban, 10 Aralıkçılara verilmiş bir sarı öküz" ifadelerini kullandı.

Haber 02-08-23 17:10

SON DAKİKA | CHP'de Tanju Özcan kararı! Partiden ihracı isteniyordu

Son dakika haberi: CHP'de Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun istifasını isteyerek Genel Merkez'e yürüyen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'la ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Haber 20-07-23 15:53

Tanju Özcan ile Barış Yarkadaş arasında 'koltuk fırlatma' tartışması! Canlı yayında tansiyon yükseldi

Kemal Kılıçdaroğlu'nu istifaya davet etmek için yürüdüğü Ankara'da, CHP Genel Merkezi önünde koltuk fırlatan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ile gazeteci Barış Yarkadaş arasında canlı yayında gergin anlar yaşandı. Özcan kendisini eleştiren Yarkadaş'ın da fırlattığı kartın Kılıçdaroğlu'na isabet ettiğini ve bundan dolayı tekrar milletvekili olamadığını iddia etti. Buna sinirlenen Yarkadaş ise "Ben Atatürk'ün koltuğunda oturan kimseye böyle bir saygısızlık yapmam." dedi.

Haber 17-07-23 23:57

Kılıçdaroğlu'nun basına kapalı toplantısındaki ses kaydını paylaştı! İddialarınızı ispatlayamazsanız...

Seçimde yaşanan mağlubiyetin ardından CHP'de yaşanan hareketli günler devam ediyor. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun başlattığı 'değişim' tartışmaları ses getirmiş, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan da Kılıçdaroğlu'nu istifaya çağırarak Bolu'dan Ankara'ya kadar yürümüştü. Özcan son olarak sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla yine dikkatleri üzerine çekti.

Haber 16-07-23 17:51

Tanju Özcan, CHP'den istifa sinyali vererek bu çağrıda bulundu: Ekrem İmamoğlu'nu uyarıyorum

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu istifaya davet ederek Bolu'dan Ankara'ya yürüyen Tanju Özcan istifa sinyali verdi. 20 Temmuz'da ihraç edileceğini belirten Özcan, "19'un da istifa edebilirim" dedi. 'Değişim' çağrısıyla gündemde olan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na da seslenen Özcan, "İmamoğlu, taşın altına elini koymalı, masaya yumruğunu vurmalı, ‘Bu düzen artık değişmeli, ben de varım’ demeli. Demediği her gün de güç kaybediyor. Bir dostu, kardeşi olarak uyarıyorum" ifadelerini kullandı.

Haber 14-07-23 16:29

Bolu'dan Ankara'ya yürümüştü! Ayın 19'unda... CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın 'partiden atma' ve 'istifa' sözlerini Fatih Altaylı paylaştı

CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın CHP'de değişim için Bolu'dan Ankara'ya doğru başlattığı yürüyüş ve sonrasında söyledikleri büyük yankı uyandırdı. Özcan'la ilgili son olarak önemli bir bilgiyi ise gazeteci Fatih Altaylı paylaştı. Altaylı yazısında, Özcan'ın "Genel Başkan talimat vermiş. ‘Bunu en geç ayın 20’sinden önce partiden atın’ demiş. Ben de bu zevki onlara tattırmamak için ayın 19’nda partimden istifa edeceğim" dediğini belirtti. İşte detaylar...

Haber 14-07-23 12:16

SON DAKİKA | Tanju Özcan CHP Genel Merkezi önünde açıklama yaptı! Kılıçdaroğlu hakkında sert sözler

Son dakika haberi: Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu'dan Ankara'ya bir yürüyüş başlatmıştı. CHP Genel Merkezi'ne ulaşan Özcan'ı kalabalık bir grup karşıladı. Burada bir konuşma yapan Özcan, istifaya davet ettiği Kılıçdaroğlu'nu sert sözlerle eleştirdi. Özcan ,"Sen demokrat değilsin. Sen sadece kendi muhaliflerinden korkan, kendi partililerinden korkan, artık koltuğu bırakması gereken bir genel başkansın" dedi. Özcan, konuşma yaptığı otobüsün üzerinden aşağı sandalye de fırlattı.

Haber 12-07-23 17:16

Tanju Özcan, Anıtkabir defterine yazdı: 'İstifa çağrısını yüksek sesle dile getireceğim'

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, başlatmış olduğu 'Adalet ve Değişim' yürüyüşünün son gününde Anıtkabir'i ziyaret etti. Özcan, mozoleye çelenk bıraktıktan sonra saygı duruşunda bulundu. Özcan'ın deftere 'İstifa çağrısını yüksek sesle dile getireceğim' notu düştüğü öğrenildi.

Haber 12-07-23 14:45

B planı da hazır! Tanju Özcan'ın korkunç bulduğu iddia için saatler kaldı: CHP'de hareketli gün

Kendi ifadesiyle "Kılıçdaroğlu'nu koltuğundan indirme" hedefiyle geçtiğimiz pazartesi Bolu'dan yola çıkan CHP'li Tanju Özcan'ın 'Adalet ve Değişim Yürüyüşü' bugün tamamlanıyor. Özcan akşam CHP Genel Merkezi önünde Kılıçdaroğlu'nu istifaya çağıracak. Aynı saatte Kılıçdaroğlu destekçilerinin de toplanacağı iddialarını Özcan "Korkunç" olarak nitelendirmiş ve "Sonuçları ağır olur" demişti. Son zamanların en hareketli günlerinden birini yaşayacak CHP'de gözler o saate çevrildi.

Haber 12-07-23 09:34

SON DAKİKA | CHP'den 'Kılıçdaroğlu talimat verdi' iddialarına yanıt! Tanju Özcan'la ilgili dikkat çeken sözler 'Her vatandaş gibi gelir, çayını kahvesini içer...'

Son dakika haberi: CHP Sözcüsü Faik Öztrak dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Öztrak, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın, Kemal Kılıçdaroğlu'nun istifası için başlattığı yürüyüşle alakalı ortaya atılan bir iddiaya da yanıt verdi. Kılıçdaroğlu'nun, Ankara'ya yürüyen Özcan'ın parti binasına alınmaması yönünde talimat verdiği iddia edilmişti. Öztrak bu soruyu "Böyle bir talimat yok." diyerek cevapladı.

Haber 10-07-23 16:59

Tanju Özcan Korkunç bir iddia deyip isim verdi! Çarşamba günü için uyardı: 'Bunu onun planladığını hissediyorum!'

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Kemal Kılıçdaroğlu'nun istifası için başlattığı yürüyüşünde sonlara yaklaştı. Özcan ve destekçileri çarşamba günü CHP Genel Merkezi önünde olmayı planlıyor. Özcan'a aynı gün Kılıçdaroğlu'nun destekçilerinin de genel merkez önünde toplanacağı iddiası soruldu. İddiayı "korkunç" olarak nitelendiren Özcan, "Bunu onun planladığını hissediyorum" derken isim verdi. Özcan ayrıca CHP YDK'sından hakkında çıkan son kararla ilgili açıklama yaptı.

Haber 10-07-23 15:11

İmamoğlu'nun adını verip şart koştu, Kılıçdaroğlu'na sert yüklendi! Tanju Özcan 12 Temmuz'u işaret etti: Her şeyden önce bu bir ayıp

Belediye başkanı olduğu Bolu'dan 6 gün önce yola çıkan Tanju Özcan, CHP Genel Merkezi'ne yürüyüşünde sonlara yaklaştı. Dün gece karavanından yaptığı açıklamalarda 'genel başkanlık' tartışmalarında Ekrem İmamoğlu'nun adını veren Özcan, İmamoğlu'nu destekleyip desteklemeyeceğini dile getirirken bir de şart koştu. Özcan, "Aba altından sopa gösteriyor" dediği Kemal Kılıçdaroğlu'na "Bırakın adaylığı, salona dahi gelmemeli. Hangi yüzle o salona gelecek?" sözleriyle sert tepki gösterdi.

Haber 09-07-23 12:10

Tanju Özcan'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na çağrı! '4 gün sonra...'

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Ankara'daki CHP Genel Merkezi'ne yürüyüşünü sürdürüyor. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na yüklenen Özcan, "Kaybettiniz. Lütfen gereğini yapın ve çekilin. 4 gün sonra da zaten genel merkezin önünde büyük kitleler sizi istifaya davet edecek. Kendinize bunu yaptırmayın" dedi. Faik Öztrak'ın 'Saray, Bolu Belediye Başkanı'nı destekliyor' sözlerine yanıt veren Özcan, "Erdoğan'ın en çok uğraştığı belediye başkanı benim" diye konuştu.

Haber 08-07-23 13:42

Tanju Özcan'dan CHP'nin 'saray' sözlerine zehir zemberek yanıt: Faik Öztrak için ağır ifadeler kullandı! 'İspat edersen kendimi yakarım'

CHP'de değişim isteyen ve yönetime isyan eden partililer ile genel merkez arasındaki çatlak büyüyor. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın Ankara'daki CHP Genel Merkezi'ne yürüyüş başlatmasıyla tartışmalar alevlendi. CHP Sözcüsü Faik Öztrak, "Saray, Bolu Belediye Başkanı'nı destekliyor, iplerin de kimin elinde olduğunu açıklıyor" dedi. Bu sözlere zehir zemberek yanıt veren Özcan, "Sarayla ile benim herhangi bir irtibatımı ortaya koyarsan kendimi Kızılay Meydanı’nda yakarım" dedi.

Haber 07-07-23 16:48

Tanju Özcan aldığı cevap üzerine ateş püskürdü! Kemal Kılıçdaroğlu'na sert sözler: 'Orası senin babanın çiftliği mi?'

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, 'Değişim ve Adalet' yürüyüşüne devam ediyor. CHP Genel Merkezi'nden 'Değişim' çağrılarına ilişkin bir cevap beklerken genel merkeze sokulmayacaklarına dair bir cevap aldıklarını belirten Özcan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na sert sözler söyledi. "Evine gelsem sokmayabilirsin" diyen Özcan, "Ben Atatürk'ün evine gidiyorum, evimize gidiyorum. Orası senin babanın çiftliği mi?" ifadelerini kullandı.

Haber 07-07-23 13:08

Bolu'dan Ankara'daki CHP Genel Merkezi'ne yürüyen Tanju Özcan'dan Ekrem İmamoğlu'na çağrı: Açık açık 'Ben varım' demeli

14 ve 28 Mayıs seçimlerinin ardından CHP'de değişim çağrısı yapan isimlerden olan ve Ankara'ya 'Değişim ve Adalet' yürüyüşüne çıkan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan canlı yayında açıklamalar yaptı. Değişim Manifestosu yayınlayan Ekrem İmamoğlu'na çağrıda bulunan Özcan "Kendisiyle yürüyüş öncesinde görüştüm. Halk CHP'nin kurtarıcısı olarak İmamoğlu'nu görüyor. Tavrınızı net olarak koymanız lazım. Açık açık 'Ben varım' demeli. Desteklemem için kendisinin aday olması lazım." ifadelerini kullandı.

Haber 06-07-23 22:52

Tanju Özcan'dan Melih Gökçek'e fotoğraflı 'göbek' yanıtı! 'Seni montajcı seni'

Ankara'ya 'Değişim ve Adalet' yürüyüşüne çıkan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Melih Gökçek'in göbeği ile ilgili yaptığı yoruma yanıt verdi. Gökçek'in 'Adamda göbek 2 metre 10 santim. Ne şişirmiş be' sözlerine göbeğinin çapını metre ile ölçtürerek karşılık veren Özcan, 'Seni montajcı seni. Az önce göbeğimin çapını ölçtüm; 102 cm. Ortalama Türk erkeği. Siyasi fosil Melih Gökçek, senin toplam çapın kaç?' ifadelerini kullandı. İşte detaylar...

Haber 06-07-23 11:55

Tanju Özcan Kaygım bu diyerek yeni parti sinyalini verdi! 'İmamoğlu' yorumu dikkat çekti: 'Rahatsız etmeye başladı'

CHP'de Ekrem İmamoğlu'nun ardından 'değişim' vurgusunu güçlü bir şekilde dile getiren isimlerden bir diğeri olan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Kemal Kılıçdaroğlu'nun istifa etmesi için Bolu'dan Ankara'ya yürüyüş başlattı. Siyasetin gündemini hareketlendiren Tanju Özcan genel başkanlık için aklında birkaç aday olduğunu ifade ederken "İmamoğlu kamuoyunda en güçlü aday" dedi. Özcan, Kılıçdaroğlu'nun görevi bırakmaması durumunda CHP içinden yeni bir parti çıkabileceğinin de sinyalini verdi.

Haber 05-07-23 08:36

Bolu'dan Ankara'ya yürüyen Tanju Özcan böyle seslendi: Beni Nasreddin Hoca'nın durumuna düşürmeyin

Cumhurbaşkanlığı seçiminin kaybedilmesinin ardından CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na istifa etme çağrısında bulunan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, memleketinden başlayarak Ankara'da bulunan CHP Genel Merkezi'ne doğru yürümeye başladı. Kendisinin büyük bir kalabalıkla karşılanacağını düşünen Özcan'ın 'Nasreddin Hoca' benzetmesi dikkat çekti.

Haber 04-07-23 19:48

Tanju Özcan Ankara'ya yürüyüşe başlamıştı! Sosyal medyadan paylaştı: 'Yürüyorum sana doğru'

CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, 'kesin ihraç' istemiyle disipline sevk edilmesi sonrasında aldığı bir kararla Ankara'daki CHP Genel Merkezi'ne yürüyeceğini belirtmişti. Dün başlayan yürüyüşle ilgili görüntü paylaşan Özcan, "Yürüyorum sana doğru… Gel birazcık sola doğru" ifadelerini kullandı.

Haber 04-07-23 13:26

Duyunca çok sinirlendi! Özcan ve Epözdemir arasında tansiyon yükseldi... Canlı yayına damga vurdu

CHP Genel Merkezi'ne başlattığı yürüyüşle ilgili katıldığı canlı yayında değerlendirmelerde bulunan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Kılıçdaroğlu'nun 1,5 yıldır telefonlarına dönüş yapmadığını belirtirken "Şu anda genel merkezde 3,5 atıyorlar" dedi. Aynı programda yer alan hukukçu Rezan Epözdemir, Özcan'ın ifadelerini ölçüsüz olarak değerlendirirken ikili arasında bir anda tansiyon yükseldi. Programın moderatörü ikiliyi güçlükle sakinleştirebildi.

Haber 04-07-23 08:50

'Kılıçdaroğlu'nu indirmeye gidiyorum' dedi, hedefindeki isimleri bir bir açıkladı: Tanju Özcan 'adalet ve değişim yürüyüşü' için yollara düştü! CHP'den ilk açıklama geldi

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan 'adalet ve değişim yürüyüşü'ne başladı. Özcan'ın yürüyüşünde Kılıçdaroğlu'nun 2017'de gerçekleştirdiği 'adalet yürüyüşü'nü anımsatan detaylar dikkatlerden kaçmadı. CHP'den yürüyüş ile ilgili ilk yorum geldi. Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Özcan'ın Kılıçdaroğlu hakkında ortaya attığı 'siyasi rüşvet' iddiasına da yanıt verdi. Öte yandan "Yürüyüş Kılıçdaroğlu’nu oradan indirmek için olacak" diyen Özcan, hedefindeki CHP'li isimleri de bir bir açıkladı.

Haber 03-07-23 14:26

İmamoğlu'ndan 'manifesto' hamlesi! Adı ve içeriği ses getirecek: 'Davet' ile geliyor! 'İnternet sitesi' detayı dikkat çekti

CHP'nin gündemindeki 'değişim' tartışmaları önümüzdeki günler itibarıyla yeni bir boyut kazanıyor. Seçimlerden sonra değişim rüzgarını başlatan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan yeni bir hamle geleceği kulisleri hareketlendirdi. İmamoğlu'nun bir manifesto yayımlaması bekleniyor. Manifestonun adı ve içeriği dikkat çekti. İmamoğlu manifesto ile sınırlı kalmayacak; 'değişim' için bir de internet sitesi kurulacak. O internet sitesinin detayları da belli oldu. Partililerden ise kritik öneriler var...

Haber 03-07-23 08:48

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan bu sözlerle duyurdu: Yürüyüşten vazgeçmem için siyasi vaatlerde bulunuyorlar

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'dan "Adalet ve Değişim Yürüyüşü" açıklaması geldi. Özcan, "Sayın Genel Başkan, 'Görevimden istifa ediyorum', 'Olağanüstü kurultay çağrısı yapıyorum', 'Tüzüğü demokratik hale getirmek için arkadaşlarım çalışma yaptılar. Bunu kamuoyuyla paylaşıyorum' ve 'Kurultayda aday olmayacağım' dediği takdirde ben bu yürüyüşten vazgeçerim. Demezse sonuna kadar. İnceldiği yerden de kopar." ifadelerini kullandı.

Haber 02-07-23 17:43

Aleksis Çipras görevinden istifa etti! Tanju Özcan'ın Kemal Kılıçdartoğlu göndermesi olay oldu

Yunanistan'da ikinci tura kalan seçimler sonrasında istediği başarıyı elde edemeyen ana muhalefetteki SYRIZA'da Genel Başkan Aleksis Çipras, görevinden istifa ettiğini duyurdu. Çipras'ın kararı sonrasında Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın sosyal medyadan Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik yaptığı gönderme gündem oldu.

Haber 29-06-23 16:03

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'dan, Tunç Soyer'in 'Kılıçdaroğlu' sözlerine tepki: İzmir'i çantada keklik görmeyin

Yaklaşan 2024 Yerel Seçimleri öncesi İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in, katıldığı bir televizyon yayınında, "2019 seçimlerinin kazanılmasının mimarı Kemal Bey'dir. Bu seçime de onun kurgusu ve stratejisi ile gidilmesi gerektiğini düşünüyorum." sözlerine Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'dan tepki geldi. Özcan, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "İzmir'i çantada keklik görmeyin... Tabanın sesini duyun." ifadelerini kullandı.

Haber 26-06-23 19:42

Tanju Özcan CHP Genel Merkezi'ne yapacağı yürüyüş için hazırlıklara başladı! Rocky müziği eşliğinde paylaştı: Hazırım korkmuyorum

Daha önce 1 yıllığına ihraç edildiği CHP'ye geri dönen ancak bu defa da 'kesin ihraç' istemiyle disipline sevk edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Ankara’ya 'adalet ve değişim' yürüyüşü yapacağını açıklamıştı. 3 Temmuz'da yürüyüşe başlayacak olan Özcan, hazırlıklara başladı. Antrenmanlara başladığı bir videoyu Rocky filminin müziği eşliğinde paylaşan Özcan, "Hazırım, korkmuyorum. Değişim ve parti içi adalet için tek başıma kalsam da yürüyeceğim" ifadelerini kullandı.

Haber 24-06-23 20:53