Tatlıses Haberleri

İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses karısı Yasemin Şefkatli için 200 bin lira ödedi! Bakın ne aldı

İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses karısı Yasemin Şefkatli'ye ilginç bir sevgi gösterisi yaptı. İdo yeni cep telefonu numarasını; gün, ay, yıl olarak eşinin doğum tarihinden oluşması için numaranın sahibine 200 bin lira ödedi.

Magazin 28-09-22 11:41

İbrahim Tatlıses'ten babalık itirafı! Günah çıkardı

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, kızı Dilan Çıtak'la sahne aldığı Çeşme'de dikkat çeken açıklamalarda bulundu. "5 kızım, 2 oğlum var" diyen Tatlıses, "Mesleğimden dolayı her gün bir yerdeyiz. Çocuklarımın, yuvamın başında olamıyorum." diyerek, kardeşleri birbirine emanet etti.

Magazin 13-07-22 10:48

İbrahim Tatlıses’in sır gibi sakladığı torunu genç kız oldu! Son hali hayran bıraktı

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, özel hayatıyla da sık sık adından söz ettirmişti. 7 çocuk babası İbrahim Tatlıses hem kızları ve oğulları hem de eski eşleriyle magazin gündeminde kendine çokça yer bulmuştu. İmparator lakaplı Tatlıses şimdi ise torunu Berfin ile gündem oldu. İbrahim Tatlıses'in Adalet Durak ile yaptığı evlilikten dünyaya gelen Gülşen Tatlıses'in paylaşımıyla ortaya çıkan Berfin güzelliğiyle büyüledi.

Magazin 13-07-22 08:16

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses güzelliğiyle büyüledi

Son zamanlarda müzik çalışmalarıyla adından söz ettiren İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses aynı zamanda sosyal medya pozlarıyla da gündeme geliyor. Instagram hesabını aktif olarak kullanan isim, güzelliğiyle büyüledi.

Magazin 12-07-22 19:29

Tatlıses

Tatlıses Hakkındaki Haberler Mynet'te. Tatlıses Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.