Turgut Altinok Haberleri

'MÜLK ALLAH'INDIR' demişti... Mal varlığıyla hafızalara kazınan Turgut Altınok, Ankara'da Mansur Yavaş'tan tarihi fark yedi!

Ankara'da Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim sonuçları gündem oldu. CHP adayı Mansur Yavaş, yarışı açık ara farkla kazandı. Mal varlığıyla gündem olan AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Turgut Altınok da sandıkların tamamı açılmamasına rağmen yenilgiyi kabul etti. Altınok tek cümlelik bir açıklama yaptı.

Haber 31-03-2024 23:26

CANLI | ANKARA'DA İLK SONUÇLAR: Oylar sayılıyor... Mansur Yavaş mı Turgut Altınok mu kazanıyor? 2024 yerel seçim sonuçlarında kim önde?

Ankara canlı seçim sonuçları anlık olarak takip ediliyor. Mansur Yavaş ile Turgut Altınok'un arasında geçmesi beklenen 2024 Ankara yerel seçim sonuçları, Ankaralılar gibi tüm Türkiye'de merak ediliyor. Ülkücü kökenli iki adayın öne çıktığı seçimlerin öncesinde, yapılan son anket sonuçlarındaki 'oy farkı' dikkat çekmişti. Oyunu kullanan Mansur Yavaş, sonuçlardan emin olduğunu belirtirken; AK Parti adayı Altınok ise değişim iddiasında. Peki Ankara'da Mansur Yavaş mı Turgut Altınok mu önde?

Finans 31-03-2024 19:03

CANLI Ankara seçim sonuçları! Sandıklar sayım için açıldı... Ankara'yı kazanan belli oluyor? Ankara'da kim önde? Mansur Yavaş mı Turgut Altınok mu?

Ankara seçim sonuçları için nefesler tutuldu. Yeni belediye başkanını seçmek için sandık başına giden Ankaralılar, Ankara Büyükşehir Belediyesi sonuçlarını şimdiden merak ediyor. Ankara, mevcut ABB Başkanı Mansur Yavaş ile devam mı edecek yoksa Turgut Altınok'la değişim mi diyecek? Oy kullanma işlemi sona erdi ve sayımlar başladı. Seçim yasaklarının sona ermesiyle Ankara seçim sonuçları canlı olarak Mynet'te olacak. İşte seçim günü Ankara'da son dakika gelişmeleri...

Finans 31-03-2024 18:46

Canlı Ankara'da seçim sonuçları! Ankara'da yerel seçimi Mansur Yavaş mı yoksa Turgut Altınok mu kazanacak?

31 Mart yerel seçimleri artık geldi çattı. Tüm Türkiye seçim akşamı Başkent Ankara'da kimin zaferi göğüsleyeceğini merak ediyor. Pazar günü Ankara'da yerel seçim heyecanı nefes kesecek. Seçimlerde CHP'nin adayı mevcut başkan Mansur Yavaş mı önde yoksa Cumhur İttifakı Adayı Turgut Altınok mu önde bitirecek? Milyonlar nefesini tuttu Pazar akşamı Ankara seçim sonuçlarını bekliyor.

Haber 29-03-2024 15:36

Turgut Altinok

Turgut Altinok Hakkındaki Haberler Mynet'te. Turgut Altinok Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Ocak Partisi'nden seçim kararı! Turgut Altınok lehine çekildiler

Yerel seçimlere az bir süre kala hareketli günler yaşanıyor. Ocak Partisi Genel Başkanı Kadir Canpolat, partisinin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Yardımcı’nın adaylığını Turgut Altınok'u desteklemek için geri çektiklerini açıkladı.

Haber 28-03-2024 18:07

Turgut Altınok'tan Antalya'da 600 dairesi olduğu iddiasına belgeli yanıt

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, Antalya'da 600 dairesi olduğuna ilişkin iddialara, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün, 'Turgut Altınok adına Antalya il ve ilçe sınırları içinde herhangi bir gayrimenkul kaydına rastlanmamıştır' yazılı belgeyle yanıt verdi.

Haber 28-03-2024 17:06

Mansur Yavaş'tan Turgut Altınok'a takas teklifi! Onda birini versen de olur

Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, son dönemde mal varılığını açıklamasının ardından gündemden düşmeyen Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Turgut Altınok'a ilginç bir takas teklifiyle geldi.

Haber 23-03-2024 15:32

Mal varlığı olay olmuştu! Turgut Altınok'un yanıtını duyunca verdiği tepki herkesi güldürdü... 'Torpil' açıklamasında ise Oğuzhan Uğur araya girdi: Öyle demeyelim de...

Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok'un katıldığı programa 'torpil ve mal varlığı' iddiaları damga vurdu. Oğuzhan Uğur'un sunduğu programda Altınok'a yöneltilen sorular dikkat çekti. Altınok'un mal varlığıyla ilgili soruya verdiği yanıt sonrası bir gencin "Helal olsun! Türkiye'de böyle insanlar da varmış" tepkisi ise gündem oldu. Öte yandan "Zaten bütün Ankara'ya komşuymuşsunuz" yorumu da programa damga vururken, Altınok'un torpil yanıtı da çok konuşuldu.

Haber 21-03-2024 09:00

Altınok'un mal varlığı tartışmaları devam ediyor! Antalya'da 600 evi var mı? Bu sözlerle açıkladı

Siyasette son günlerin tartışması mal varlığı beyanları oldu. Mansur Yavaş, Ekrem İmamoğlu, Murat Kurum ve Turgut Altınok mal beyanlarını kamuoyuna duyurdu. En çok konuşan isim ise Turgut Altınok oldu. Daha sonra Gazeteci Murat Ağırel Altınok'un Antalya'da 600 dairesinin olduğunu iddia etti. Altınok iddialara kayıtsız kalmayarak açıklama yaptı ve 600 evinin olduğu iddiaları sert bir dille yalanladı. İşte detaylar...

Haber 20-03-2024 23:56

Turgut Altınok yeni vaadini açıkladı! 'Ulaşımı ücretsiz yapacağız'

Cumhur İttifakı'nın Ankara adayı Turgut Altınok, seçim çalışmalarına devam ediyor. Keçiören Seçim Ofisi açılışına katılan Altınok, suya indirim yapacağını açıklaması sonrasında yeni vaadini duyurdu. Açıklamasının devamında Altınok "31 Mart'tan sonra ilk belediye meclisinde alacağımız kararla emekli vatandaşlarımıza ulaşımı ücretsiz yapacağız" dedi.

Haber 16-03-2024 18:11

Yavaş'ı isyan ettiren 'DEM Parti' afişi: 'Savcılığa başvuracağız' Altınok'un mal varlığıyla ilgili de konuştu

Cumhur İttifakı'nın Ankara adayı Turgut Altınok'un mal varlığı kamuoyunda geniş yankı uyandırdı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Altınok'un mal varlığını açıklamasıyla ilgili ilk kez konuştu. Öte yandan üzerinde DEM Parti amblemi bulunan 'Mansur Yavaş'ı destekliyoruz' afişleriyle ilgili de konuşan Yavaş, "Bunlarla seçim falan kazanamazlar." diyerek savcılığa başvuracaklarını duyurdu.

Haber 16-03-2024 15:50

Turgut Altınok mal varlığını açıklayınca hepsi aynı yorumu yaptı: ‘Beylik kuracak kadar…’

Ankara’da yerel seçim heyecanı devam ederken Mansur Yavaş’ın en büyük rakibi olan Turgut Altınok’tan önemli bir hamle geldi. Mal varlığını açıklayan Altınok daha önce "Mal bizim değil Allah’ın, biz emanetçisiyiz" sözleri gündem olmuştu. Altınok'un mal varlığındaki arazi ve tarlaların çok olması ise "Beylik kuracak kadar" yorumlarını da beraberinde getirdi.

Haber 16-03-2024 07:36

ABB adayı Turgut Altınok mal varlığını açıkladı: 'Ana sütü gibi ak ve helaldir'

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, mal varlığını açıkladı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Altınok, "Ne yazık ki mal varlığım üzerinden bir süredir suni gündemler yaratılarak, Ankaralı hemşerilerimi incittiklerini hissettiğim için mal varlığımı açıklama vakti gelmiştir. Ekte sunduğum tüm mal varlığım ana sütü gibi ak ve helaldir" dedi. Altınok'un, mal varlığı listesinde 60 ayrı gayrimenkul yer aldı.

Haber 15-03-2024 20:18

Vatandaş, Mansur Yavaş'ı örnek vererek eleştirdi! Altınok: 'Seni 20 dakika dinleyemeyiz'

Sosyal medyada bir video gündem oldu. Görüntülerde kendisinin AK Parti seçmeni olduğunu ifade eden bir vatandaş, Cumhur İttifakı'nın Ankara adayı Turgut Altınok'a minibüsçülük ile ilgili verilen sözlerin tutulmadığı yönünde eleştiride bulundu. Altınok, açıklamalarına devam eden vatandaşa "Seni 20 dakika dinleyemeyiz ki burada programa gideceğiz" diyerek müdahalede bulundu.

Haber 11-03-2024 20:44

İstiklal Marşı'nı yanlış okuyan Turgut Altınok'un jest ve mimiklerini taklit etti: Allah'tan başka bir şey okumadı

İstiklal Marşı'nın 6. kıtasını canlı yayında yanlış okuyan Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, gazeteci İsmail Saymaz'ı da şaşırttı. Altınok'un İstiklal Marşı'nı yanlış okurken sergilediği jest ve mimiklere dikkat çeken Saymaz, "Milliyetçilerin, ülkücülerin yarıştığı Ankara arenasında 'Ben İstiklal Marşı'nı okurum' diye başlayıp her dizesinde hata vermek nedir Allah aşkına?" dedi.

Haber 05-03-2024 15:05

ABB Başkan adayı Turgut Altınok tarih verdi: Emekliye bin değil, 5 bin TL vereceğiz

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Turgut Altınok bir yandan vaatlerini açıklarken bir yandan mevcut ABB yönetimine eleştirilerini yöneltmeyi sürdürüyor. Altınok, "Emekliye bin TL değil 5 bin vereceğiz. 15 Nisan’da hesaplara yatacak" diyerek bir vaadini daha duyurdu. Altınok ayrıca ABB Başkanı Mansur Yavaş'a "Bunca insanımızın katili için ‘Apo Bey’ diyen bir Büyükşehir Belediye Başkanı var. ‘Demirtaş bırakılmalı’ diyor. Bir Türk milliyetçisi bunu söyleyebilir mi?" diyerek yüklendi.

Haber 04-03-2024 15:59

Canlı yayında İstiklal Marşı'nı farklı okudu, stüdyo alkışlara boğuldu! Turgut Altınok'un o anları gündem oldu

Belediye başkan adayları gerek meydanlarda gerekse televizyon ekranlarında vaatlerini anlatmayı sürdürüyor. Ankara için Cumhur İttifakı'nın adayı olarak Mansur Yavaş'a rakip çıkan Turgut Altınok da dün akşam canlı yayındaydı. Programda Altınok'un İstiklal Marşı okuduğu anlar gündem oldu.

Haber 04-03-2024 07:33

Turgut Altınok Ankara'da 10 günde çok şey değişti diyerek duyurdu! İşte son anket sonuçları...

Cumhur İttifakı'nın Ankara adayı Turgut Altınok, katıldığı canlı yayında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. "Sokak anketi Ankara'da Altınok diyor. Ankara'da 10 günde çok şey değişti" diyen Altınok, son anket sonuçlarını açıkladı.

Haber 02-03-2024 21:52

'18 yaş ve üzeri üniversite öğrencilerimize ulaşımı ücretsiz yapacağız' Turgut Altınok açıkladı 'Hiçbir ücret almayacağız'

Yerel seçimlere kısa bir süre kalan siyasi partiler ve belediye başkan adayları çalışmalarını hızlandırdı. Adaylar konuşmalarıyla vaatlerini vatandaşlara duyururken bazı isimlerden dikkat çeken çıkışlar da geliyor. Son olarak Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok "18 yaş ve üzeri üniversiteli öğrencilerimize ulaşımı ücretsiz yapacağız" dedi. Ankara'nın son durumuyla ilgili eleştirilerde bulunan Altınok "Ankara büyükşehirden büyük kasabaya doğru gidiyor" dedi.

Haber 29-02-2024 13:12

Altınok'un vaadine Yavaş'tan yanıt! Çaresizlik olarak görüyorum

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'tan AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Turgut Altınok tarafından seçmenlere verdiği su vaadine yanıt geldi. Yavaş, "Yasal olarak yapamayacakları şeyleri iddia ediyorlar. Ben çaresizlik olarak görüyorum ama güzel bir şey" dedi.

Haber 28-02-2024 20:50

Turgut Altınok gündem olan iddiayı yalanladı! Seçmenin Mansur Yavaş'ı örnek göstererek sorduğu soruya bakın ne cevap verdi

Cumhur İttifakı'nın Ankara adayı Turgut Altınok, ziyaretleri sırasında artık basın mensuplarının kabul edilmeyeceği yönündeki iddiayı yaptığı açıklamayla yalanladı. Altınok'a esnaf ziyaretleri sırasında bir seçmen "Mansur Yavaş gibi şeffaf olacak mısınız?" sorusunu yöneltti. İşte Altınok'un verdiği cevap...

Haber 28-02-2024 20:33

Anket iddialarına isyan etti: 'Sakın inanmayın' diyerek uyardı: Yavaş'tan sonra hızlı bir adam lazım

Seçimlere sayılı günler kala anketler gündem belirlemeye devam ediyor. Ankara'da anketlerde CHP adayının önde olduğunun dile getirilmesi Cumhur İttifakı adayı Turgut Altınok'u kızdırdı. 'Anketlere sakın inanmayın' uyarısı yapan Altınok, "Yavaş’tan sonra hızlı bir adam lazım, ‘Ok’ gibi bir adam lazım. " ifadelerini kullandı

Haber 28-02-2024 16:37

Cumhur İttifakı Ankara adayı Turgut Altınok: 'Suya yüzde 50 indirim yapacağız'

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesi halinde suda indirim yapılacağını söyledi. Altınok, “Şu an Ankara, en pahalı suyu tüketiyor. 31 Mart'tan sonra suda yüzde 50 indirim yapacağız. Ankara'nın suyu içilecek" dedi.

Haber 27-02-2024 22:22

AK Parti ABB Başkan Adayı Turgut Altınok projelerini tanıttı, Mansur Yavaş'a yüklendi: Ankara'nın 5 yılı boş yıl oldu!

Yerel seçim öncesi projelerini tek tek açıklayan AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, ABB Başkanı Mansur Yavaş'a yüklendi. Yavaş'ın verdiği sözleri tutamadığını savunan Altınok "Sanal belediyecilik anlayışı miladını doldurdu. Ankara'nın 5 yılı boş yıl oldu." diye konuştu.

Haber 25-02-2024 14:07

Ankara'da CHP'yi düşündürecek anket! Şubat ayı sonuçlarında makas daraldı: Fark hiç olmadığı kadar az

31 Mart gecesi Başkent Ankara'da zafere kim ulaşacak? Yıllar sonra istediği koltuğa 2019'da oturan CHP'nin adayı Mansur Yavaş mı? Yoksa kaybettiği büyükşehiri yeniden kazanmak isteyen AK Parti'nin adayı Turgut Altınok mu? HBS araştırma şirketi bu soruyu seçmene yöneltti ve dikkat çeken sonuç ortaya çıktı. Altınok'un oyları Yavaş'a yetişti. İşte Ankara'da güncel durum...

Haber 20-02-2024 12:15

AK Parti'nin Ankara adayı Turgut Altınok ile emekli vatandaş arasında dikkat çeken diyalog: ‘Provokasyonu bırakalım’

Ankara’da yerel seçim çalışmalarına devam eden AK Parti'nin adayı Turgut Altınok, "Emeklilere niye şimdi yapmıyorsunuz? İlla seçim mi olması gerekiyor?" diyen yurttaşa, "Başka iktidar olsa emekliler maaş alamazdı. Provokasyonu bırakalım" şeklinde yanıt verdi.

Finans 15-02-2024 07:36

Turgut Altınok Allah'ın verdiği sudan para mı kazanılır? demişti! Özgür Demirtaş'tan dikkat çeken paylaşım

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Turgut Altınok, Mansur Yavaş'ı eleştirerek "Allah'ın verdiği sudan para mı kazanılır? Su fiyatları pahalı, 'ucuzlatacağım' demişti. Su parası, elektrik parasını geçti" ifadelerini kullandı. Altınok'un sözleri gündem olurken, ünlü ekonomist Prof. Dr. Özgür Demirtaş'tan da dikkat çeken bir paylaşım geldi.

Haber 13-02-2024 00:17

AK Parti Ankara adayı Altınok 2 bin 500 liraya çıkartıyoruz diyerek duyurdu: İsteyen yaş pastasını alsın, isteyen çocuğuna ayakkabı alsın!

AK Parti'nin ABB başkan adayı Turgut Altınok, "400 lira et yardımını 2 bin 500 liraya çıkartıyoruz. İsteyen etini alsın, isteyen sütünü alsın, yaş günü ise gitsin yaş pastasını alsın, çocuğuna ayakkabı alsın" dedi.

Haber 11-02-2024 15:57

Emekliye ayda 5 bin TL, kiracıya konut! Ekonomik vaatlerde Turgut Altınok ve Mansur Yavaş karşı karşıya geldi 'Aslında Cumhurbaşkanı'nı eleştiriyor'

Türkiye yerel seçimlere yaklaşırken parti ve adaylar da seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Çalışmalara ekonomik vaatler de damga vuruyor. Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Turgut Altınok'tan ihtiyaç sahibi emeklilere her ay 5 bin TL ödeme vaadi ve evi olmayanlara kira öder gibi ev sahibi olma vaadi gelirken Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP'nin ABB Başkanı Adayı Mansur Yavaş da Altınok'a "Aslında Cumhurbaşkanı'nı eleştiriyor" dedi.

Finans 03-02-2024 13:24

'Altınok'un tabiatına aykırı. Ben yalnız gezen adamım' dedi, çakarlı araç iddialarını yalanladı!

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) başkan adayı Turgut Altınok, çakarlı araba kullandığı iddialarını net bir dille yalanladı. Altınok, "Çakarlı araba kullanmadım. Aday oldum, adaylığımız açıklandı, kendi arabama bindim. Çakarlı araba, konvoy yoktur. Altınok'un tabiatına aykırı. Ben yalnız gezen adamım" diye konuştu.

Haber 01-02-2024 15:38

Altınok'un metro sözlerine vatandaştan tepki: Siz imzaları kolay alırsınız, onlar alamaz

Büyükşehir adaylarının esnaf ziyaretleri devam ederken bazı vatandaşlardan tepkiler de gelmeye devam ediyor. AK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok ziyareti sırasında Ankara için, "Havaalanına metrosu olmayan bir başkent" ifadelerini kullandı. Bir kişi bu sözlere tepki göstererek Altınok'u eleştirdi.

Haber 01-02-2024 12:49

Cumhur İttifakı'nın adayı Turgut Altınok, AK Parti'nin kalesi Mamak'ta umduğunu bulamadı! Görüntüler gündem oldu: 'O zaman metro istemiyorsun yani'

31 Mart'ta yapılacak seçimler için parti ve ittifakların belirlediği adaylar çalışmalarına başladı. Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, Mamak'ta esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Vatandaşlardan destek isteyen Altınok, aldığı cevaplar karşısında ise umduğunu bulamadı.

Haber 30-01-2024 22:27

Mansur Yavaş ile Turgut Altınok arasında fark bıçak sırtı! Son seçim anketi geldi: İpler onların elinde

Yerel seçim anketlerinin sonuncusundan çok çarpıcı sonuçlar geldi! Ankara Büyükşehir Belediyesi adayı olarak açıklanan son isim Cengiz Topel Yıldırım olmuştu. Mevcut ABB Başkanı Mansur Yavaş ile AK Partili rakibi Turgut Altınok arasındaki farkın bıçak sırtı olduğu görüldü. Diğer adaylara vermeyi düşünen veya kararsız seçmenler ise seçimin sonucunu belirleyecek oranda.

Haber 28-01-2024 16:50

Mansur Yavaş mı, Turgut Altınok mu? Aradaki fark dikkat çekti

Adım adım yerel seçimlere yaklaşılırken partiler çalışmalarını hızlandırıyor. Siyasi partiler seçim çalışmalarına sürdürürken vatandaşlar da anket sonuçlarını merak ediyor. Seçim sonucunun ne olacağı en çok merak edilen illerden biri de Ankara. Area Araştırma'nın yaptığı ankette; partilerin oy oranları ve hangi seçim bölgesinde hangi adayın isminin önde olduğu araştırıldı. Peki, mevcut ABB Başkanı ve CHP'nin adayı Mansur Yavaş mı, yoksa AK Parti'nin adayı Turgut Altınok mu önde? İşte sonuçlar...

Haber 25-01-2024 10:22

AK Parti Ankara adayı Turgut Altınok'tan iddiali açıklama: Anketlerde öndeyiz

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, Ankara'daki seçim anketlerinde Mansur Yavaş'ın önünde olduğunu söyledi. Altınok, kazanması durumunda Ankara'nın 100 yılda aldığı hizmeti 5 yıl içerisinde alacağını söyledi.

Haber 24-01-2024 15:51

Ankara yerel seçim anketi! Mansur Yavaş mı Turgut Altınok mu önde? Asal Araştırma aradaki o farkı paylaştı, işte son oy oranları

Ankara için yerel seçim anketi yayınlandı. Asal Araştırma tarafından yapılan son anket çalışmasında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP adayı Mansur Yavaş ile AK Parti'nin adayı Turgut Altınok arasındaki puan farkı dikkat çekti. Peki 31 Mart seçimleri öncesinde Ankara'da Yavaş ile Altınok'un oy oranları ne? İşte yayınlanan son seçim anketinin sonuçları...

Haber 23-01-2024 20:16

Turgut Altınok'tan 'kentsel dönüşüm' vurgusu: Fay hattında bir kırılma olursa Ankara'da yıkım ve ölüm çok olur

Cumhur İttifakı'nın ABB adayı Turgut Altınok başkent için kentsel dönüşüm vurgusu yaptı. Altınok, "Şereflikoçhisar'dan geçen fay hattında bir kırılma olursa, Ankara'da çok yıkım ve ölüm olur" diyerek deprem riskine dikkat çekti.

Haber 23-01-2024 16:40

AK Partili 'düşman kardeşler' barıştı! Melih Gökçek'le adaylığı açıklanan Turgut Altınok arasındaki çeyrek asırlık buzlar böyle eridi

Siyasetin merkezi Ankara'da AK Parti yarışa Turgut Altınok ile katılmayı seçti. Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in ise bu durum hakkında yapacağı yorum merak ediliyordu. Gökçek ile Altınok arasındaki gerginlik hemen hemen herkes tarafından biliniyordu. İkili arasında buzların eridiği, ilk adımı ise Gökçek'in attığı belirtildi. İşte detaylar...

Haber 23-01-2024 16:04

Mansur Yavaş'ın rakibi Turgut Altınok anketlerdeki oy oranını açıkladı: Oy vermeyenler 'Keşke verseydik' diyecek

Yerel seçimlere adım adım yaklaşılırken siyasetin gündemi de hareketlendi. Parti ve ittifaklar adaylarını açıklamaya başladı. Cumhur İttifakı'nın Ankara adayı Turgut Altınok, AK Parti Genel Merkezi'nce yapılan anketlerde "Altınok'a oy verebilirim" diyenlerin oranının yüzde 73 olduğunu aktardı.

Haber 21-01-2024 20:59

Mansur Yavaş'tan Turgut Altınok'un evinde seçim hamlesi: Artık komşular!

Başkent Ankara 31 Mart akşamı herkesin sonuçlarını heyecanla bekleyeceği seçim yarışına sahne olacak. Cumhur İttifakı'nın adayının Turgut Altınok olarak belirlenmesinin ardından rakibi Mansur Yavaş ile aralarındaki rekabet resmen başladı. Bugün Yavaş'tan seçime yönelik ilginç bir hamle geldi. Bundan böyle Yavaş ile Altınok seçim hazırlıklarını komşu olarak sürdürecek...

Haber 21-01-2024 16:07

AK Parti'nin Ankara adayından anket isyanı! En az ve en fazla beklediği oyu duyurdu: Cumhurbaşkanlığında da yapıldı

Seçim yaklaştı, anket savaşları başladı. AK Parti'nin İstanbul ve Ankara adaylarının sahaya inmesiyle siyasi arenada dahada hızlandı. AK Parti Ankara Büyükşehir Belediyesi başkan adayı Turgut Altınok'tan ise anketlere isyan geldi. Altınok en az ve en fazla beklediği oy oranını açıkladı.

Haber 20-01-2024 16:05

Turgut Altınok seçim çalışmalarına böyle başladı: Önce Hacı Bayram-ı Veli, ardından Anıtkabir ziyareti

Cumhur İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, seçim çalışmalarına Hacı Bayram-ı Veli Camii’nde sabah namazı kılıp dualarla başladı. Altınok ile beraberindeki heyet daha sonra Anıtkabir'i ziyaret etti.

Haber 19-01-2024 10:56

Cumhur İttifakı'nın ABB Başkan adayı Altınok, Anıtkabir'i ziyaret etti

Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkan adayı ve Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok ile beraberindeki heyet, Anıtkabir'i ziyaret etti.

Yurthaber 19-01-2024 10:50

AK Parti’de Ankara adaylığı için sürpriz iddia! ‘Ciddi ciddi konuşuluyor’

AK Parti’de İstanbul’un adayı açıklandıktan sonra herkesin gözü kulağı Ankara’ya çevrildi. Ankara için de adayın neredeyse kesinleştiği konuşulsa da bugün ortaya atılan bir iddia dikkat çekti. İddiaya göre Ankara’da Turgut Altınok ismi ön planda olsa da sürpriz bir iki ismin daha gündemde olduğu öne sürüldü. İşte AK Parti’de Ankara için son konuşulan kulis bilgileri…

Haber 09-01-2024 10:50

AK Parti'nin Ankara adayı Turgut Altınok mu oldu? Mansur Yavaş'a yerel seçimde rakip olacak iddiası... Gece 3'teki paylaşımı dikkat çekti (Turgut Altınok kimdir ve aslen nereli?)

AK Parti'de yerel seçim mesaisi hız kazandı, İstanbul'un ardından Ankara adayının da belli olduğu iddia edildi. Gelen son kulis bilgilerine göre "AK Parti'nin Ankara adayı Turgut Altınok" oldu. Söz konusu adaylık kararının kısa süre önce Altınok'a tebliğ edildiği belirtilirken, Altınok'un Mansur Yavaş'ın rakibi olmasına artık kesin gözüyle bakılıyor. Altınok'un gece 3'teki paylaşımıysa dikkat çekti. Peki AK Parti'nin Ankara adayı Turgut Altınok kimdir ve aslen nereli?

Finans 07-01-2024 07:47

Yeğeni paylaştı, Ankara kulisleri hareketlendi! AK Parti'nin adayı o isim mi olacak? Hemen yanıt geldi

Türkiye, iyiden iyiye yerel seçim havasına girdi! CHP'nin Ankara ve İstanbul adayının Mansur Yavaş ile Ekrem İmamoğlu olduğu da kesinleşti. Burada tüm gözler AK Parti ve MHP'ye çevrilmişti. İstanbul için ismi geçen adayların dışında Ankara için de hummalı bir çalışma sürüyor. AK Parti'nin Ankara adayının belli olduğu iddiası bir anda gündem yaratırken; iddialar sonrası açıklama geldi.

Haber 27-12-2023 16:49

AK Parti’nin Ankara adayı kim olacak? Turgut Altınok’tan canlı yayında iddialı çıkış…

Cumhur İttifakı’nın yerel seçimler öncesinde Ankara ve İstanbul’da aday olarak kimi gösterecekleri merak konusu olmaya devam ederken Ankara için dikkat çeken bir çıkış geldi. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok canlı yayında anketlerin kendi adaylığını gösterdiğini iddia ederek “Artık sona doğru geldik. Zannediyorum bu ayın sonuna doğru veya ocak ayının ilk haftası artık adaylar açıklanacak” ifadelerini kullandı. AK Parti’nin Ankara’da adayı kim olacak? İşte detaylar…

Haber 19-12-2023 07:51

Adaylık yarışı sürüyor! Herkes İstanbul derken Ankara’da neler olacak? Konut sorunu…

Yerel seçimler için start verildi! Aday adaylığı için süreç başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP lideri Bahçeli’nin İstanbul ve Ankara’da kimi aday göstereceği yapılacak görüşmeler sonrasında belli olacak. İstanbul’da öne çıkan isimler Murat Kurum, Fahrettin Koca ve Tevfik Göksu, Ankara’da ise Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok ön planda.

Haber 03-12-2023 10:53

AK Parti kulisleri bu isimleri konuşuyor! İstanbul ve Ankara adaylarında sürpriz gelişmeler yaşanabilir! Dikkat çeken ‘İYİ Parti’ detayı…

AK Parti’nin İstanbul ve Ankara adaylarının kim olacağı merak edilirken kulislerde konuşulan isimler de belli oldu. İstanbul’da dört isim öne çıkarken Ankara’da gündemde tek isim olduğu iddia edildi. İstanbul adayları arasında Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın ve eski bakanlardan Murat Kurum isminin öne çıktığı belirtilirken sürpriz bir ismin de gündeme geldiği öğrenildi. AK Parti’nin Ankara’da ise gündemdeki adayının Turgut Altınok olduğu iddia edildi.

Haber 28-11-2023 11:25