Ups Haberleri

Arkadaşından 100 dolar borç alarak dünyanın en büyük şirketlerinden birini kuran girişimci: James Casey

Herkesin yaşamı boyunca hedefleri ve hayalleri vardır. Kimileri fırsatını bularak bu hayalleri gerçekleştirmek için adım atar kimileri ise cesaret edemeden sadece bir köşede durur. James Casey işte hayallerinin peşinden giden bir girişimci olarak tarihe geçti. Henüz 19 yaşında arkadaşından 100 dolar borç alarak küçük bir şirket kurdu. Şirketi zaman içerisinde ülkesinin sınırlarını aştı.

Trend 06-04-21 09:57

UPS Türkiye Müdürü Kılıç: KOBİ ordusu önümüzdeki yıl dünyaya açılacak

"Kadınlarımız ve gençlerimize Export Akademi ile birlikte onları bilgilendirmeye, cesaretlendirmeye ve dünyaya açmaya hazırız" - "Amacımız, hiç ihracat yapmayan, mahallesinden şehrinden, ülkesinden çıkmaya cesaret edememiş firmalarımızı cesaretlendirmek" - "Şu ana kadar tecrübe etmedikleri bir pazar ve tecrübe etmedikleri yeni bir gelir kapısı" - "Artık 8,2 milyar potansiyel müşteriniz var. Eşe dosta da satsınlar ama tüm dünyada 8 milyar kişi onlar için bir pazar"

Finans 07-12-19 11:03
UPS

Ticaret Bakanlığından kadın ve gençlere yönelik ihracat seferberliği

Ticaret Bakanlığının UPS ile yaptığı iş birliği kapsamında başlatılacak "Export Akademi" programıyla kadın ve genç girişimciler ihracatta başarılı girişimcilerle bir araya gelecek - Export Akademi ile kadın ve genç girişimcilerin bilgi, deneyim ve network ihtiyaçlarının karşılanması sayesinde ihracat artışına katkıda bulunulması hedefleniyor

Finans 28-11-19 16:43
UPS

Hastanelerin ilaçları UPS’in drone ağı ile taşınacak

ABD’nin dev karo şirketi UPS drone ile teslimat yapabilmek için FAA’dan gerekli izinleri aldı. Şirket, böylece dünyadaki ilk drone havayolu da oldu.

Trend 03-10-19 09:15
UPS

Diğer Haber Etiketleri

Ups

Ups Hakkındaki Haberler Mynet'te. Ups Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

İKMİB, UPS ve THY Havacılık Akademisi ile iş birliği protokolü imzaladı

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği, UPS ve Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi ile “Tehlikeli Maddeler Taşımacılığı ve Eğitimi” iş birliği protokolü imzaladı - Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail Gülle: - "Bugün göz bebeğimiz Türk Hava Yolları ve dünyanın en büyük taşımacılık firmalarından UPS ile İKMİB arasında imzalanan “Tehlikeli Maddeler Taşımacılığı ve Eğitimi” protokolü ihracatçılarımıza sunacakları hizmetlerin koordinasyonu ve firmalarımızın bu alandaki bilgi ve eğitim eksikliklerinin kapatılması noktasında önemli bir boşluğu dolduracaktır" - İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Adil Pelister: - "Yaklaşık 6 bini aktif olmak üzere toplam 12 bin üyemizin IATA sertifikası eğitimine katılmasıyla birlikte, UPS’in vermiş olduğu bu servisten faydalanarak, ihracatın önündeki engellerden birini daha kaldırmayı hedefliyoruz"

Finans 01-10-19 17:23
UPS

UPS, İstanbul'da bisikletle teslimat yapacak

UPS Türkiye Genel Müdürü Burak Kılıç: - "Önümüzdeki yıl vatandaşlarımız İstanbul'da UPS kuryelerini sadece tarihsel arabalarımızla değil bisikletin üstünde de görecek. Şu an için 15 bisikletle çıkacağız. Bu adedin yükseleceğinden şüphemiz yok" - "(1988) O gün birkaç paketle başladığımız, bugün binlerce pakete ulaşan ihracat hacmimiz ve o gün 10 kişilik ofiste başlayan işimiz bugün 5 bin kişilik büyük bir aile haline geldi" - "UPS, hem Türkiye'nin hem de kendi geleceğini çok pozitif görüyor. Havaalanına yapılan yatırım da bunun en büyük teminatı" - "Özellikle global şirketlerde 1-2-3 yıllık sözleşmeler bile zorken, UPS, Türkiye'ye ve İstanbul'a olan güvenini 25 yıllık bir sözleşme imzalayarak gösterdi. Buna göre de yatırım yapıldı"

Haber 29-09-18 11:05
UPS

UPS, Türkiye'ye güvenini 25 yıllık sözleşmeyle gösterdi

UPS Türkiye Genel Müdürü Burak Kılıç: - "İstanbul Yeni Havalimanı'nda İGA Yönetimiyle 25 yıllık sözleşme yaptık" - "Özellikle global şirketlerde 1-2-3 yıllık sözleşmeler bile zorken, UPS, Türkiye'ye ve İstanbul'a olan güvenini 25 yıllık bir sözleşme imzalayarak gösterdi."

Haber 26-09-18 12:40
UPS

Dev kargo şirketlerinin gözü İstanbul Yeni Havalimanı'nda

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, hizmete girdiğinde dünyanın en büyüğü olacak İstanbul Yeni Havalimanı'nda yer almak için UPS, DHL, FedEx gibi kargo şirketlerinin başvuruda bulunduğunu belirtti.

Finans 18-09-18 10:04

Dev kargo şirketlerinin gözü İstanbul Yeni Havalimanı'nda

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan: - "Hizmete girdiğinde dünyanın en büyüğü olacak İstanbul Yeni Havalimanı'nda yer almak için dev kargo şirketleri başvuruda bulunmaya başladı. UPS, DHL, FedEx gibi kargo şirketleri yer kiralamak için başvurdu" - "Hava kargo taşımacılığı her geçen gün gelişirken, İstanbul Yeni Havalimanı'nın 29 Ekim'de hizmete girmesiyle kent, havacılıkta yolcu trafiğinin yanı sıra kargo taşımacılığının da merkezi olacak"

Finans 18-09-18 09:42

ABD'de kargo uçağı düştü

ABD'nin güneyindeki Alabama eyaletinde UPS firmasına ait bir kargo uçağı düştü.

Haber 14-08-13 14:25
UPS