Var Mısın Yok Musun Haberleri

Var Mısın Yok Musun’un Hamdi Bey’i bakın kim çıktı! Görenler şaştı kaldı

Acun Ilıcalı’nın sunuculuğu üstlendiği Var Mısın Yok Musun’da yer alan Hamdi Bey merak edilen isimlerden biriydi. Yayınlandığı dönemde fenomen haline gelen yarışmada Acun Ilıcalı telefonla Hamdi Bey’den teklif alıyordu. Hamdi Bey’in kim olduğunu görenler çok şaşırdı.

Magazin 01-04-23 12:06

Var Mısın Yok Musun’la ünlenen Evren'in son hali çok şaşırttı! “Yaşıyorsun bu hayatı”

Bir döneme damga vuran Var Mısın Yok Musun programı yarışmacılarından olan Evren Doğru yarışmanın unutulmaz isimleri arasında yer alıyor. Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu yaptığı Var Mısın Yok Musun’a katılan görme engelli Evren Doğru’nun son halini görenlerin ağızları açık kaldı.

Magazin 21-03-23 08:04

Var Mısın Yok Musun’la ünlenen Mevlüt’ün son hali şaşırttı! “Paraya para demiyor”

Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu yaptığı Var Mısın Yok Musun programında yarışan isimler son halleriyle gündem oluyor. Yarışmanın sevilen isimlerinden olan Mevlüt Acaroğlu 10 TL kazanarak programdan ayrılmıştı. Sevilen ismin son hali şaşırttı.

Magazin 19-03-23 14:39

Var mısın Yok musun'un Hamdi Bey'i tanıdık çıktı! Kim olduğunu duyan hayret etti

Türk televizyonlarının efsane yarışma programı Var mısın Yok musun'dan birçok yarışmacı gelip geçti. Kimi çok büyük paralar kazandı, kimi ise hayallerine kıl payı veda etmek zorunda kaldı. Peki, bir döneme damga vuran Var mısın Yok Musun yarışmasının Hamdi Bey'i kimdi, gelin hep birlikte bakalım...

Magazin 01-12-22 09:54

Var Mısın Yok Musun

Var Mısın Yok Musun Hakkındaki Haberler Mynet'te. Var Mısın Yok Musun Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Var mısın Yok musun'da 500 bin TL kazanan Ülkühan Yılmaz son haliyle şaşırttı!

Birçok yarışmacının büyük umutlarla katıldığı Var mısın Yok musun programından 500 bin TL ile ayrılan Ülkühan Yılmaz, değişimiyle dikkat çekti.

Magazin 16-11-22 11:18

Gelinim Mutfakta sunucusu Nursel Ergin'in hayatından dram çıktı! Gerçeği duyan yutkunamadı

Acun Ilıcalı'nın sunduğu Var mısın Yok musun programıyla ünlenen Nursel Ergin, şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta programını sunuyor. Güzel sunucunun hayatından resmen dram çıktı.

Magazin 11-11-22 18:13

Var mısın Yok musun'la ünlenen Konyalı Mevlüt bakın şimdi ne iş yapıyor! Acun Ilıcalı'nın favorisiydi

Acun Ilıcalı'nın sunduğu Var mısın Yok musun programıyla akıllara kazınan Mevlüt Acaroğlu, bir süredir gözlerden uzak yaşıyor. Acaroğlu'nun yeni işi bakın neymiş...

Magazin 08-11-22 15:41

Survivor'ın ilk kadın şampiyonu Merve Oflaz'ın süper minili pozuna beğeni yağdı! 'Hastanız Merve'

Var mısın Yok musun yarışmasından sonra katıldığı Survivor'dan şampiyon olarak ayrılan Merve Oflaz, Arka Sokaklar dizisinde Bahar karakterine hayat vermişti. Sosyal medyada epey aktif olan Merve Oflaz, süper minili Madrid pozlarıyla beğeni topladı.

Magazin 04-11-22 15:12

Hem aşkı hem parayı bulmuştu! Var mısın Yok musun yarışmasıyla ünlenen Gizem Hatipoğlu son haliyle şaşırttı

Bir döneme damga vuran Var mısın Yok musun yarışmasından 135 bin TL ile ayrılan Gizem Hatipoğlu, aynı programda tanıştığı Hakan Hatipoğlu ile aşk yaşamıştı. Sonrasında Survivor'a da katılan ikili, çok geçmeden dünyaevine girmişti. Hem aşkı hem parayı televizyon ekranlarında bulan Gizem Hatipoğlu, son haliyle şaşırttı.

Magazin 25-10-22 16:07

Var mısın Yok musun ile ünlenen görme engelli Evren Doğru son haliyle şaşırttı!

Türk televizyon tarihinin unutulmaz yapımları arasında yer alan Var mısın Yok musun programından, birçok isim gelip geçti. Kimi magazin camiasının bilindik yüzlerinden oldu, kimi ise yarışma sonrası sırra kadem bastı. Var mısın Yok musun yarışmasındaki sempatik davranışlarıyla akıllara kazınan Evren Doğru'nun yıllar içindeki değişimi dikkat çekti.

Magazin 06-10-22 12:59

Survivor Seda Aktuğlu bikinili pozuyla nefes kesti! Yaşlanmıyor bu kız

Eski Survivor yarışmacısı Seda Aktuğlu, son zamanlarda iddialı pozlarıyla dikkat çekiyor. Bu yaz bikinili pozlarını peş peşe paylaşan Aktuğlu, bu pozlarına bir yenisini daha ekledi.

Magazin 26-09-22 19:52

Survivor Seda Aktuğlu denizin içinden bikinili poz verdi!

Survivor, Var mısın Yok musun gibi yarışmalara katılan Seda Aktuğlu, son zamanlarda değişimiyle gündem olmuştu. Son haliyle şaşırtan Seda Aktuğlu, şimdilerde Instagram pozlarıyla ön planda yer alıyor.

Magazin 30-08-22 16:29