HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Adıyaman Besni Hava Durumu

08 Aralık Cuma 2023, 08:30
Hafif yağmur
9 °
Hissedilen: 9°
Hissedilen: 9°
Nem: 95%
En yüksek / düşük: 9 ° / 9°
Rüzgar Hızı: DKD / 1.44 KM/S
Yağış İhtimali: 98%

Hafif Yağmur

Adıyaman Besni Hava Durumu: Havanın Hafif yağmur, en yüksek sıcaklığın 9° ve en düşük sıcaklığın 9° olması bekleniyor. Rüzgar DKD yönünde 1.44 KM/S hızında, nem oranı 95% civarında, bulut oranının da 100% olması bekleniyor.


Cumartesi

09 Aralık 2023 Cumartesi Besni Hava Durumu / 8°

Pazar

10 Aralık 2023 Pazar Besni Hava Durumu / 7°

Pazartesi

11 Aralık 2023 Pazartesi Besni Hava Durumu 11° / 9°

Salı

12 Aralık 2023 Salı Besni Hava Durumu / 7°

Çarşamba

13 Aralık 2023 Çarşamba Besni Hava Durumu 12° / 6°

Perşembe

14 Aralık 2023 Perşembe Besni Hava Durumu 10° / 5°

Adıyaman Besni Bugün Hava Durumu


Adıyaman Besni hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Adıyaman Besni için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Adıyaman Besni saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Adıyaman Besni’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Adıyaman Besni’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Adıyaman Besni dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;