HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Adıyaman Besni Saatlik Hava Durumu

30 Mayıs Salı 2023, 21:00

22:00

Parçalı az bulutlu 19°
Hissedilen: 18°
Yağış İhtimali: 5%
Parçalı az bulutlu
Hissedilen: 18°
Nem: 57%
En yüksek / düşük: 19° / 18°
Yağış İhtimali: 5%
Rüzgar Hızı: KB / 1.43 KM/S

Saat 22:00 Civarında Adıyaman Besni hava durumu: Havanın Parçalı bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 19° en düşük 18° olması bekleniyor. Rüzgar KB yönünde 1.61 KM/S hızında, nem oranı 56% civarında, bulut oranının da 44% olması bekleniyor.

23:00

Parçalı az bulutlu 18°
Hissedilen: 18°
Yağış İhtimali: 2%
Parçalı az bulutlu
Hissedilen: 18°
Nem: 57%
En yüksek / düşük: 18° / 18°
Yağış İhtimali: 2%
Rüzgar Hızı: BKB / 1.45 KM/S

Saat 23:00 Civarında Adıyaman Besni hava durumu: Havanın Parçalı bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 18° en düşük 18° olması bekleniyor. Rüzgar KB yönünde 1.61 KM/S hızında, nem oranı 56% civarında, bulut oranının da 33% olması bekleniyor.

Adıyaman Besni Saatlik Hava Durumu


Adıyaman Besni hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Adıyaman Besni için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Adıyaman Besni saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Adıyaman Besni’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Adıyaman Besni’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Adıyaman Besni dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;