HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Burdur Bucak Saatlik Hava Durumu

13 Nisan Cumartesi 2024, 22:30

23:00

Açık 15°
Hissedilen: 14°
Yağış İhtimali: 0%
Açık
Hissedilen: 14°
Nem: 51%
En yüksek / düşük: 15° / 15°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: KKB / 2.47 KM/S

Saat 23:00 Civarında Burdur Bucak hava durumu: Havanın Açık ve sıcaklığın en yüksek 15° en düşük 15° olması bekleniyor. Rüzgar KKB yönünde 2.47 KM/S hızında, nem oranı 51% civarında, bulut oranının da 0% olması bekleniyor.

Burdur Bucak Saatlik Hava Durumu


Burdur Bucak hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Burdur Bucak için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Burdur Bucak saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Burdur Bucak’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Burdur Bucak’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Burdur Bucak dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;