HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Iğdır Saatlik Hava Durumu

24 Şubat Cumartesi 2024, 22:30

23:00

Açık
Hissedilen:
Yağış İhtimali: 0%
Açık
Hissedilen:
Nem: 56%
En yüksek / düşük: 5° / 5°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: KD / 0.96 KM/S

Saat 23:00 Civarında Iğdır hava durumu: Havanın Az bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 5° en düşük 5° olması bekleniyor. Rüzgar B yönünde 1.54 KM/S hızında, nem oranı 64% civarında, bulut oranının da 7% olması bekleniyor.

Iğdır Saatlik Hava Durumu


Iğdır hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Iğdır için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Iğdır saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Iğdır’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Iğdır’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Iğdır dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;