HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Çankırı Saatlik Hava Durumu

06 Haziran Salı 2023, 21:30

22:00

Parçalı az bulutlu 16°
Hissedilen: 16°
Yağış İhtimali: 0%
Parçalı az bulutlu
Hissedilen: 16°
Nem: 83%
En yüksek / düşük: 16° / 16°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: D / 0.78 KM/S

Saat 22:00 Civarında Çankırı hava durumu: Havanın Az bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 16° en düşük 16° olması bekleniyor. Rüzgar D yönünde 0.78 KM/S hızında, nem oranı 84% civarında, bulut oranının da 41% olması bekleniyor.

23:00

Parçalı az bulutlu 16°
Hissedilen: 16°
Yağış İhtimali: 0%
Parçalı az bulutlu
Hissedilen: 16°
Nem: 84%
En yüksek / düşük: 16° / 16°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: D / 0.57 KM/S

Saat 23:00 Civarında Çankırı hava durumu: Havanın Az bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 16° en düşük 16° olması bekleniyor. Rüzgar D yönünde 0.78 KM/S hızında, nem oranı 84% civarında, bulut oranının da 40% olması bekleniyor.

Çankırı Saatlik Hava Durumu


Çankırı hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Çankırı için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Çankırı saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Çankırı’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Çankırı’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Çankırı dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;