HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Kahramanmaraş Nurhak Hava Durumu

06 Aralık Çarşamba 2023, 20:31
Kapalı
5 °
Hissedilen: 3°
Hissedilen: 3°
Nem: 90%
En yüksek / düşük: 7 ° / 5°
Rüzgar Hızı: GGD / 2.79 KM/S
Yağış İhtimali: 83%

Kapalı

Kahramanmaraş Nurhak Hava Durumu: Havanın Kapalı, en yüksek sıcaklığın 7° ve en düşük sıcaklığın 5° olması bekleniyor. Rüzgar GGD yönünde 2.79 KM/S hızında, nem oranı 90% civarında, bulut oranının da 99% olması bekleniyor.


Perşembe

07 Aralık 2023 Perşembe Nurhak Hava Durumu / 5°

Cuma

08 Aralık 2023 Cuma Nurhak Hava Durumu / 5°

Cumartesi

09 Aralık 2023 Cumartesi Nurhak Hava Durumu / 2°

Pazar

10 Aralık 2023 Pazar Nurhak Hava Durumu / 3°

Pazartesi

11 Aralık 2023 Pazartesi Nurhak Hava Durumu / 3°

Salı

12 Aralık 2023 Salı Nurhak Hava Durumu / 3°

Kahramanmaraş Nurhak Bugün Hava Durumu


Kahramanmaraş Nurhak hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Kahramanmaraş Nurhak için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Kahramanmaraş Nurhak saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Kahramanmaraş Nurhak’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Kahramanmaraş Nurhak’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Kahramanmaraş Nurhak dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;