HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Kahramanmaraş Afşin Hava Durumu

24 Şubat Cumartesi 2024, 21:31
Açık
6 °
Hissedilen: 5°
Hissedilen: 5°
Nem: 54%
En yüksek / düşük: 10 ° / 3°
Rüzgar Hızı: KKB / 1.61 KM/S
Yağış İhtimali: 0%

Açık

Kahramanmaraş Afşin Hava Durumu: Havanın Açık, en yüksek sıcaklığın 10° ve en düşük sıcaklığın 3° olması bekleniyor. Rüzgar KKB yönünde 1.61 KM/S hızında, nem oranı 54% civarında, bulut oranının da 0% olması bekleniyor.


Pazar

25 Şubat 2024 Pazar Afşin Hava Durumu 12° / 3°

Pazartesi

26 Şubat 2024 Pazartesi Afşin Hava Durumu / 4°

Salı

27 Şubat 2024 Salı Afşin Hava Durumu / 2°

Çarşamba

28 Şubat 2024 Çarşamba Afşin Hava Durumu / 1°

Perşembe

29 Şubat 2024 Perşembe Afşin Hava Durumu / -1°

Cuma

01 Mart 2024 Cuma Afşin Hava Durumu / 1°

Kahramanmaraş Afşin Bugün Hava Durumu


Kahramanmaraş Afşin hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Kahramanmaraş Afşin için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Kahramanmaraş Afşin saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Kahramanmaraş Afşin’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Kahramanmaraş Afşin’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Kahramanmaraş Afşin dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;