HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Kırşehir Kaman Hava Durumu

08 Aralık Cuma 2023, 01:31
Kapalı
7 °
Hissedilen: 5°
Hissedilen: 5°
Nem: 77%
En yüksek / düşük: 11 ° / 6°
Rüzgar Hızı: GGD / 2.62 KM/S
Yağış İhtimali: 100%

Kapalı

Kırşehir Kaman Hava Durumu: Havanın Kapalı, en yüksek sıcaklığın 11° ve en düşük sıcaklığın 6° olması bekleniyor. Rüzgar GGD yönünde 2.62 KM/S hızında, nem oranı 77% civarında, bulut oranının da 99% olması bekleniyor.


Cuma

08 Aralık 2023 Cuma Kaman Hava Durumu / 7°

Cumartesi

09 Aralık 2023 Cumartesi Kaman Hava Durumu / 7°

Pazar

10 Aralık 2023 Pazar Kaman Hava Durumu / 6°

Pazartesi

11 Aralık 2023 Pazartesi Kaman Hava Durumu / 5°

Salı

12 Aralık 2023 Salı Kaman Hava Durumu / 6°

Çarşamba

13 Aralık 2023 Çarşamba Kaman Hava Durumu / 3°

Kırşehir Kaman Bugün Hava Durumu


Kırşehir Kaman hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Kırşehir Kaman için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Kırşehir Kaman saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Kırşehir Kaman’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Kırşehir Kaman’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Kırşehir Kaman dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;