HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Kırşehir Kaman Saatlik Hava Durumu

23 Temmuz Salı 2024, 21:02

22:00

Parçalı bulutlu 26°
Hissedilen: 25°
Yağış İhtimali: 2%
Parçalı bulutlu
Hissedilen: 25°
Nem: 33%
En yüksek / düşük: 27° / 26°
Yağış İhtimali: 2%
Rüzgar Hızı: KKD / 4.38 KM/S

Saat 22:00 Civarında Kırşehir Kaman hava durumu: Havanın Parçalı bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 27° en düşük 26° olması bekleniyor. Rüzgar K yönünde 3.11 KM/S hızında, nem oranı 33% civarında, bulut oranının da 69% olması bekleniyor.

23:00

Parçalı bulutlu 25°
Hissedilen: 25°
Yağış İhtimali: 0%
Parçalı bulutlu
Hissedilen: 25°
Nem: 36%
En yüksek / düşük: 25° / 25°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: KKD / 4.58 KM/S

Saat 23:00 Civarında Kırşehir Kaman hava durumu: Havanın Parçalı bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 25° en düşük 25° olması bekleniyor. Rüzgar K yönünde 3.11 KM/S hızında, nem oranı 33% civarında, bulut oranının da 62% olması bekleniyor.

Kırşehir Kaman Saatlik Hava Durumu


Kırşehir Kaman hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Kırşehir Kaman için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Kırşehir Kaman saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Kırşehir Kaman’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Kırşehir Kaman’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Kırşehir Kaman dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;