HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Muş Korkut Hava Durumu

05 Aralık Salı 2023, 15:01
Kapalı
10 °
Hissedilen: 10°
Hissedilen: 10°
Nem: 55%
En yüksek / düşük: 7 ° / 1°
Rüzgar Hızı: K / 0.38 KM/S
Yağış İhtimali: 35%

Kapalı

Muş Korkut Hava Durumu: Havanın Kapalı, en yüksek sıcaklığın 7° ve en düşük sıcaklığın 1° olması bekleniyor. Rüzgar K yönünde 0.38 KM/S hızında, nem oranı 55% civarında, bulut oranının da 100% olması bekleniyor.


Çarşamba

06 Aralık 2023 Çarşamba Korkut Hava Durumu / 3°

Perşembe

07 Aralık 2023 Perşembe Korkut Hava Durumu / 3°

Cuma

08 Aralık 2023 Cuma Korkut Hava Durumu / 4°

Cumartesi

09 Aralık 2023 Cumartesi Korkut Hava Durumu / 4°

Pazar

10 Aralık 2023 Pazar Korkut Hava Durumu / 4°

Pazartesi

11 Aralık 2023 Pazartesi Korkut Hava Durumu / 4°

Muş Korkut Bugün Hava Durumu


Muş Korkut hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Muş Korkut için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Muş Korkut saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Muş Korkut’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Muş Korkut’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Muş Korkut dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;