HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Muş Bulanık Hava Durumu

01 Mart Cuma 2024, 06:31
Açık
-5 °
Hissedilen: -7°
Hissedilen: -7°
Nem: 57%
En yüksek / düşük: 4 ° / -5°
Rüzgar Hızı: D / 1.49 KM/S
Yağış İhtimali: 0%

Açık

Muş Bulanık Hava Durumu: Havanın Açık, en yüksek sıcaklığın 4° ve en düşük sıcaklığın -5° olması bekleniyor. Rüzgar D yönünde 1.49 KM/S hızında, nem oranı 57% civarında, bulut oranının da 1% olması bekleniyor.


Cumartesi

02 Mart 2024 Cumartesi Bulanık Hava Durumu / -3°

Pazar

03 Mart 2024 Pazar Bulanık Hava Durumu / -1°

Pazartesi

04 Mart 2024 Pazartesi Bulanık Hava Durumu / -1°

Salı

05 Mart 2024 Salı Bulanık Hava Durumu / -0°

Çarşamba

06 Mart 2024 Çarşamba Bulanık Hava Durumu / 2°

Perşembe

07 Mart 2024 Perşembe Bulanık Hava Durumu / -3°

Muş Bulanık Bugün Hava Durumu


Muş Bulanık hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Muş Bulanık için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Muş Bulanık saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Muş Bulanık’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Muş Bulanık’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Muş Bulanık dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;