HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Niğde Ulukışla Saatlik Hava Durumu

20 Mayıs Pazartesi 2024, 21:31

22:00

Parçalı bulutlu 18°
Hissedilen: 17°
Yağış İhtimali: 23%
Parçalı bulutlu
Hissedilen: 17°
Nem: 65%
En yüksek / düşük: 18° / 17°
Yağış İhtimali: 23%
Rüzgar Hızı: GB / 1.7 KM/S

Saat 22:00 Civarında Niğde Ulukışla hava durumu: Havanın Kapalı ve sıcaklığın en yüksek 18° en düşük 17° olması bekleniyor. Rüzgar GB yönünde 1.7 KM/S hızında, nem oranı 67% civarında, bulut oranının da 78% olması bekleniyor.

23:00

Parçalı bulutlu 17°
Hissedilen: 17°
Yağış İhtimali: 13%
Parçalı bulutlu
Hissedilen: 17°
Nem: 65%
En yüksek / düşük: 17° / 17°
Yağış İhtimali: 13%
Rüzgar Hızı: GB / 1.45 KM/S

Saat 23:00 Civarında Niğde Ulukışla hava durumu: Havanın Kapalı ve sıcaklığın en yüksek 17° en düşük 17° olması bekleniyor. Rüzgar GB yönünde 1.7 KM/S hızında, nem oranı 67% civarında, bulut oranının da 83% olması bekleniyor.

Niğde Ulukışla Saatlik Hava Durumu


Niğde Ulukışla hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Niğde Ulukışla için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Niğde Ulukışla saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Niğde Ulukışla’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Niğde Ulukışla’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Niğde Ulukışla dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;