HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Niğde Çiftlik Saatlik Hava Durumu

23 Haziran Pazar 2024, 21:31

22:00

Açık 18°
Hissedilen: 17°
Yağış İhtimali: 0%
Açık
Hissedilen: 17°
Nem: 38%
En yüksek / düşük: 18° / 17°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: KKD / 1.58 KM/S

Saat 22:00 Civarında Niğde Çiftlik hava durumu: Havanın Açık ve sıcaklığın en yüksek 18° en düşük 17° olması bekleniyor. Rüzgar KKD yönünde 1.58 KM/S hızında, nem oranı 39% civarında, bulut oranının da 1% olması bekleniyor.

23:00

Açık 17°
Hissedilen: 16°
Yağış İhtimali: 0%
Açık
Hissedilen: 16°
Nem: 39%
En yüksek / düşük: 17° / 16°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: KKD / 1.86 KM/S

Saat 23:00 Civarında Niğde Çiftlik hava durumu: Havanın Açık ve sıcaklığın en yüksek 17° en düşük 16° olması bekleniyor. Rüzgar KKD yönünde 1.58 KM/S hızında, nem oranı 39% civarında, bulut oranının da 1% olması bekleniyor.

Niğde Çiftlik Saatlik Hava Durumu


Niğde Çiftlik hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Niğde Çiftlik için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Niğde Çiftlik saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Niğde Çiftlik’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Niğde Çiftlik’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Niğde Çiftlik dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;