MAGAZİN

MasterChef Uğur diskalifiye edildi! Gözyaşlarına boğulan MasterChef Uğur Yılmaz Deniz'den veda açıklaması: Çok utanıyorum

MasterChef Uğur diskalifiye edildi! Gözyaşlarına boğulan MasterChef Uğur Yılmaz Deniz'den veda açıklaması: Çok utanıyorum

MasterChef'in 29 Kasım Pazar yayınlanan son bölümünde, yarışmadan diskalifiye edilen Uğur Yılmaz Deniz'in veda ettiği anlar ekrana geldi. MasterChef'te eleme adayı olan Uğur şeflerin karşısına çıktı. Ünlü şefler Uğur'un diskalifiye edildiğini açıkladı. Veda konuşması sırasından gözyaşlarına boğulan Uğur, " Bu şekilde ailemin yanına gideceğim için çok utanıyorum" dedi. Sosyal medyadan da açıklama yapan Uğur "Bağışlamak büyüklüktür çocukluğuma ve gençliğime verin" ifadelerini kullandı.

Masterchef yarışması tüm hızıyla devam ederken geçtiğimiz hafta Acun Ilıcalı'dan açıklama gelmişti. Ilıcalı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar nedeniyle Uğur Yılmaz Deniz'in MasterChef'ten diskalifiye edildiğini duyurmuştu. MasterChef'in yayınlanan son bölümde ise diskalifiye anları ekrana geldi.

MasterChef'te eleme kalan Uğur, Sefa ve Barbaros'un normalde eleme turunda yarışması gerekiyordu. Ancak stüdyoya giren üç yarışmacıdan Sefa ve Barbaros şefler tarafından üst kata gönderildi. Diskalifiye anının ekrana geldiği yayında Somer Şef, Uğur'u öne çağırdı.
şefler

"DEVAM ETMENİN UYGUN OLMAYACAĞINA KARAR VERDİK"

Şef Somer Sivrioğlu, "Sosyal medyada çıkan talihsiz haberleri hepimiz biliyoruz. Bunun üzerine yarışmaya devam etmenin uygun olmayacağına karar verdik" dedi.

UGUR1

"AİLEMİN KARŞISINA BÖYLE ÇIKMAKTAN UTANIYORUM"

Diskalifiye edildiği daha önceden kendisine bildirilen Uğur ise veda konuşması yaptı.

Konuşması sırasında gözyaşlarını tutamayan Uğur, "Sosyal medyaya başladığımda hiç aklımda böyle bir şey yoktu. O zaman ailevi problemler yaşamıştım. Çok fazla ağzımdan küfür çıktı, her yere saldırdım. Seneler geçtikçe olgunlaşıyoruz ve pişman oldum. Sizlerden, Acun Medya'dan ve tüm insanlardan özür diliyorum. Ne desem bilmiyorum şefim" ifadelerini kullandı.

UGUR424

Kendisine sinirli olduğunu ifade eden Uğur, "Şef öncelikle bu sebepten dolayı önünüze gelmek ve ayrılıyor olmak gerçekten hiç istemediğim olaydı. O insanların tanıdığı Uğur kesinlikle ben değilim. Aslında ben buraya gelirken şef sonuna kadar gidebilmeyi düşünüyordum" dedi

UGUR6

"Geçmişimin bu şekilde ortaya çıkmasından çok utanıyorum. Bu şekilde ailemin yanına gideceğim için çok utanıyorum" diyen Uğur tezgaha dayanarak uzun süre gözyaşı döktü.

YARIŞMACILAR DA GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

UGUR7
Uğur'un vedası sırasında diğer yarışmacılar da gözyaşlarına boğuldu.

UGURVEDA1

Somer Şef ise Uğur'u "Zaman her şeyin ilacıdır. Bunlar da unutulur" diyerek teselli etmeye çalıştı.

UGUR5

MASTERCHEF'TEN İHRAÇ EDİLEN UĞUR SOSYAL MEDYADAN AÇIKLAMA YAPTI

MasterChef'in son bölümününün hemen ardından ise Uğur Yılmaz Deniz, Twitter ve Instagram hesaplarından bir paylaşım yaptı. Uğur açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Yemek yapmak yemek sunmak çocukluğumun hayaliydi. Hayallerimin peşinden giderken yolum hep yemeğe ve mutfağa çıktı. Bu masalsı zenginliğin içinde bir yandan hayallerinizin peşinden koşarken bir yandan da büyürsünüz. Ergenlik ve delikanlılık arasında bocalar durursunuz. Ve galiba bolca hata yaparsınız aynı benim gibi.

Bizim jenerasyonumuzun hayatının bir parçası haline gelen sosyal medya işte bu ve buna benzer hatalar için bir başka zemin haline geliverir. Sosyal medyada gündeme gelen eski ve neredeyse çocukluk dönemlerimin bazı paylaşımları benim Masterchef hikayemin sonunu getirdi.

ugurınstagram

"BAĞIŞLAMAK BÜYÜKLÜKTÜR! ÇOCUKLUĞUMA VE GENÇLİĞİME VERİN"

"Hedefim Masterchef'te final oynamaktı ve bunu çok istiyordum. Bu hedef ve isteğime rağmen bugün artık kaybettiğim Masterchef finali ve şampiyonluk ihtimali değil sosyal medyada yaptığım hata ve mahcubiyetime üzülüyorum. TV8 ailesine kendilerinden çok şey öğrendiğim şeflerime yarışmacı arkadaşlarıma ve yaptığım iyi ve kötü tabaklarımda bile beni destekleyen tüm sevenlerime içten ve derin bir özür borçluyum.

Yazdıklarımla kimi nerede ve ne zaman üzdüysem özür diliyor ve özrümün kabulunu rica ediyorum. Bağışlamak büyüklüktür çocukluğuma ve gençliğime verin"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 74 yorum
Çocuğu 85 milyon önünde linç etmenin alemi yoktu. Tamam hata yapmış, sonuna kadar haksız ama bu memlekette kimle affedilmedi ki?
Bence linç ettirmedi açıklama yapıp özür dile eşine vesile oldu kaç kişi onun sosyal medyasını takip ediyorki. Ama kanal üzerinden tüm izleyicilere seslendirmis oldular. Bence acun yayınlayarak yinede abilik yaptı. Ben olsam bana küfür edeni direk yollarım hiç açıklam a yaptırıp prim yaptırmam. Nefisine uymamış acun. Tebrikler.
ötekileyici ve ayrıştırıcı paylaşımlar insan ahlakına yakışmaz.. Yazdigi paylaştığı yazılar hiçte taktir edilemez..
Kesinlikle katılıyorum Acun efendi jüri ye çocuğu katlettirdi...
@zuuzuusuu bencede haklısın bizim türk milleti duygusal önceden bu çocuğa kızanlar akşam affedin gençliğime verin dedikten sonra herşeyi unutur
@ismeyilimben acun beyin ekibi bu çocuk masterchef yarışmasına katılırken geçmişine baksalardı adam gibi inceleselerdi. çocuk son 8 e kalmış.ve de favori. bence hiç yakışmadı.özürünü dilemiş affetmek büyüklüktür. acun büyüklüğünü göstersin
Acun çocuğu harcadı resmen, ergenlik döneminde her genç gibi hatalar yapmış olabilir, sen kadın düşmanı Nihat'ı Survivor' almıştın, sana nasıl bir ceza kesilmesi gerekir?
Gençlere: kanınız deli ve çılgın akarken yapacağınız hataların bir gün hayallerinizi yok edebileceğini unutmayın Uğurun durumu sizlere ibret olsun yazdıklarınızın söylediklerinizin sizi ileride düşünebileceğini unutmayın
Geri Dön