MAGAZİN

MasterChef Uğur diskalifiye olmuştu! Skandal paylaşımları ortaya çıktı

MasterChef Uğur diskalifiye olmuştu! Skandal paylaşımları ortaya çıktı

Acun Ilıcalı'nın TV8'de yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmasında Uğur Yılmaz'ın diskalifiye edildiğini açıklamasının ardından skandal sosyal medya mesajları ortaya çıktı.

Türkiye'nin en fazla izlenen yarışma programlarından MasterChef Türkiye'de yaşanan diskalifiye skandalının ardındaki gerçek ortaya çıktı.

MasterChef'in başarılı yarışmacılarından olan Uğur Yılmaz'ın ırkçı paylaşımları şoke etti. Acun Ilıcalı, MasterChef Uğur'un paylaşımları nedeniyle programla ilişiğinin kesildiğini açıklamıştı.

3-kjG1

Uğur Yılmaz'ın ırkçı söylemlerden ve baş örtülü kadınlara kadar, pek çok kesime haraket ettiği paylaşımlar ortaya çıktı.

65456
Diskalifiye kararı ise Acun Ilıcalı'nın mesajları gördüğü anda kararını verdiği ifade edildi.

1-HwIk

SON BÖLÜM TANITIMINDA YOK

MasterChef Türkiye'nin dün yayınlanan kaptanlık bölümünün tanıtım videolarında kendisine hiç yer verilmeyen Uğur, bölüm önceden çekildiği için yayına dahil edilmek zorunda kalındı ancak detay görüntülerinin tamamı makaslandı.

Programda yarışmacıların yemek yaptıkları sırada anlatımda bulundukları dakikalara yer verilirken, Uğur'un sözleri hiç yayına verilmedi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
bunlar önceden bilinmiyormuydu ki önlemini tedbirini almadınız desinler ayağı yemezler
eğitim cehaleti alır eşeklik baki kalır..
nasıl diskalifiye ise halaaa oyunda ayyüce boş yere elendi
@pegasus_men aycüce çokdan elenmeyi hak etmişdi zaten..
@onlyman42 çekimler en az 1 hafta ileriden gidiyor, onun için diskalifiye açıklamasından en az 1 hafta sonra görmeyeceksin uğuru yarışmada
Geri Dön