Naz Mila kimdir?

Naz Mila kimdir?

1992 doğumlu olan Naz Mila, aslen Azerbaycanlıdır. İlk olarak Türkiye’de katıldığı bir evlilik programı ile ismini duyuran Naz Mila, programdaki tavırları ile kısa sürede tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Zuhal Topal’ın sunduğu Evleneceksen Gel adlı programdaki popüler gelin adaylarından bir tanesi olan Naz Mila, programın sona ermesinin ardından ise sosyal medya hesabından paylaştığı cesur fotoğraflar ve videolar ile gündeme geldi. Aynı zamanda fenomen yarışmacı, vücuduna yaptırdığı ve yanlış bir İngilizce çeviri içeren yazılı dövmesiyle önce Türkiye basınında sonrasında da İngiliz basınında yer aldı. Naz Mila’nın önceki evliliğinden dünyaya gelen Milana adında bir kızı olduğu biliniyor.

Naz Mila Haberleri

Fenomen gelin adayı Naz Mila göğüs dekolteli yatak pozuyla takipçilerini büyüledi!

Fenomen gelin adayı Naz Mila, paylaşımlarıyla takipçilerini mest etmeye devam ediyor. Sürekli özel hayatıyla ilgili cesur ve dekolteli paylaşımlara sayfasında yer veren güzel fenomen, yatak pozuyla takipçilerinin dikkatini çekti. Naz Mila göğüs dekolteli yatak pozuyla olay yarattı.

Magazin 16-06-2022 14:20

Gecelikli yatak pozuyla gündeme gelmişti! Naz Mila'dan sevgili sorusuna skandal yanıt!

Bir dönemin fenomen gelin adayları arasında yer alan Naz Mila, sosyal medya paylaşımlarıyla takipçilerinin nefesini kesmeye devam ediyor. Her paylaşımıyla ayrı bir olay yaratan güzel fenomen, son olarak gecelikli yatak pozlarıyla yürek hoplatmıştı. Naz Mila geçtiğimiz gün takipçileriyle soru cevap yaptı ve verdiği yanıtla adeta olay oldu.

Magazin 06-06-2022 11:58

Naz Mila'dan gecelikli yatak pozu! Çok cüretkar

Seneler önce katıldığı evlilik programlarıyla adını duyuran fenomen gelin adayı Naz Mila, yaptığı cüretkar paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Mila, bu defa saten geceliği ile yatakta çekildiği pozunu paylaştı.

Magazin 04-06-2022 10:17

Sevişme sahnesi sözleriyle gündeme gelen Naz Mila itirafıyla şoke etti! "19 yaşında sevgilim var..."

Bir dönem katıldığı evlendirme programında hareketleri ve söylemleriyle tanınan ve adını tüm Türkiye'ye duyurmayı başaran fenomen gelin adayı Naz Mila, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Cesur ve dekolteli pozlarıyla takipçilerini mest eden Naz Mila, son paylaşımıyla olay yarattı.

Magazin 27-05-2022 16:34

Sevişme sahnesi itirafıyla gündeme gelmişti! Naz Mila cüretkar pozuyla yine olay yarattı

Sosyla medya paylaşımları ve söylemleriyle bir dönemin fenomen gelin adayı Naz Mila, yine gündeme gelmeye devam ediyor. Oyunculuğa adım atan ve Fethiye'de yeni bir film çekimi için kamera karşısına geçen Naz Mila, sevişme itirafıyla gündeme gelmişti. Son olarak Instagram'dan beyaz dekolteli bir pozunu paylaşan Naz Mila adeta olay yarattı.

Magazin 19-05-2022 15:34

Naz Mila 'Sevişme sahnesinde daha güzel oynardın' yorumuna bomba bir yanıt verdi

Fenomen gelin adayı Naz Mila, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Bir korku filminde rol alan Naz Mila takipçisinden gelen "Sevişme sahnesinde daha güzel oynardın" yorumuna verdiği yanıtla gündem oldu.

Magazin 17-05-2022 12:25

Gelin adayı Naz Mila kısa taytla poz verdi! Gelen yorum sonrası ağzını bozdu

Bir dönem popüler olan evlilik programlarıyla adını duyuran Naz Mila, son dönemde müstehcen pozlarıyla gündeme geliyor. Naz Mila son olarak kısa taytıyla bir poz verdi ve hayranından da ilginç bir yorum aldı. Mila yoruma cevap verirken ağzını bozdu.

Magazin 08-04-2022 11:44

Naz Mila sert yorumu ifşa edip dalga geçti

Gelin adayı olarak ekranlara çıktıktan sonra sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla bir fenomen olan Naz Mila takipçisinden gelen kötü yorumu ifşa edip bu yorumu yapan kişiyle dalga geçti.

Magazin 03-03-2022 13:29

Eski gelin adayı Naz Mila kalça ameliyatı oldu! "Sargılar çıksın bakalım"

Evlilik programlarına katılarak adını duyuran ve cesur paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren fenomen gelin adayı Naz Mila bir dönem kalçasına estetik yaptırdığı anları paylaşarak dikkat çekmişti. Naz Mila bu sefer de kalça ameliyatı oldu.

Magazin 15-02-2022 09:41

Naz Mila'nın dekoltesi sosyal medyada olay oldu! "Sütyen mi string mi?"

Seneler önce katıldığı evlilik programlarıyla adını duyuran fenomen gelin adayı Naz Mila, yaptığı cüretkar paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Mila, bu defa göğüs dekolteli paylaşımıyla sosyal medyada tartışma yarattı.

Magazin 07-02-2022 14:52

Naz Mila Kendall Jenner'ı minicik bikiniyle karda görünce...

Kendall Jenner'ın karda minicik bikinisiyle poz vermesi sonrası Türkiye'de de ünlü isimler kar üstünde pozlar veriyor. Sosyal medya fenomenleri ve Pelin Akil'den sonra gelin adayı olarak tanınan Naz Mila da daha önce karda verdiği pozları yeniden paylaştı. Mila dünyaca ünlü yıldıza seslenerek "Bak işine Kendall" dedi.

Magazin 25-01-2022 08:23

Fenomen gelin adayı Naz Mila durmuyor! Yatakta iç çamaşırlı paylaşım

Seneler önce katıldığı evlilik programlarıyla adını duyuran fenomen gelin adayı Naz Mila, yaptığı cüretkar paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Mila, bu defa yatakta kırmızı iç çamaşırıyla, yatakta verdiği pozla dikkatleri üzerine çekti.

Magazin 19-01-2022 08:06

Gelin adayı Naz Mila itiraf etti: İlişkide önceliğim maddiyat...

Gelin adayı Naz Mila takipçilerinin sorularına yanıt verdi. Yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen Naz Mila parası olmayan erkeği sevmediğini itiraf etti. Bir döneme damga vuran izdivaç programıyla tanındıktan sonra sosyal medya fenomeni olan Mila "Maddiyat önceliğim" dedi.

Magazin 17-01-2022 16:41

Naz Mila hızını alamadı! Sütyensiz paylaştı

Yıllar önce katıldığı evlilik programlarıyla adını duyuran fenomen gelin adayı Naz Mila, yaptığı cüretkar paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Mila, bu defa sütyensiz paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti.

Magazin 11-01-2022 15:05

Naz Mila'dan "Bakireyim" yanıtı! "Hayatımda hiç erkek yok"

İzdivaç programlarıyla adını duyurduktan sonra sosyal medyada iddialı paylaşımlar yapan Naz Mila takipçilerinin sorularını yanıtladı. Naz Mila bir takipçisinin sorusuna ise "Bakireyim aslında" yanıtını vererek dikkat çekti.

Magazin 07-01-2022 09:10

Eski gelin adayı Naz Mila Hülya Avşar'ı ti'ye aldı: 5 eniştenizin parasını yerim...

Eski gelin adayı Naz Mila Hülya Avşar'ın ekonomi yorumundan yola çıkarak yaptığı paylaşımla takipçilerinin yine dikkatini çekmeyi başardı. Bir dönem ekranda evlenmek için adayları değerlendiren Mila son dönem iddialı paylaşımlarıyla konuşuluyordu.

Magazin 22-12-2021 10:50

Müstehcen paylaşımları olay olan Naz Mila oyuncu oldu

Zuhal Topal İle İzdivaç programıyla adını duyuran gelin adayı Naz Mila sık sık müstehcen pozlarıyla dikkat çekiyordu. Naz Mila yeni işiyle şaşırttı. Gelin adayı bir korku filminde rol aldı.

Magazin 09-12-2021 09:36

Naz Mila göğüslerini soran takipçisinin mesajını paylaştı

Zuhal Topal'ın sunduğu Evleneceksen Gel programında popüler gelin adaylarından biri olan Azerbaycan asıllı fenomen Naz Mila "Her yerim doğal" dedi. Mila'nın göğüs dekoltesi takipçilerinin ilgisini çekti.

Magazin 28-11-2021 09:03

Naz Mila’dan dudak uçuklatan anlar! Kırmızı sütyeniyle şov yaptı

Televizyonlarda yayınlanan izdivaç programıyla adını duyurmayı başaran gelin adayı Naz Mila, evlilik programları sona erdikten sonra sosyal medya üzerinden popülaritesini devam ettirdi.

Magazin 24-11-2021 08:51

Naz Mila sınırları zorladı! İç gösteren elbisesiyle gecelerde

Gelin adayı Naz Mila sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Zuhal Topal İle İzdivaç programıyla adını duyuran gelin adayı Naz Mila son olarak beyaz iç gösteren elbisesiyle verdiği pozla dikkat çekti.

Magazin 21-11-2021 08:34

Gelin adayı Naz Mila cesur ceketiyle olay oldu! "Hepiniz sütyen meraklısı oldunuz"

Zuhal Topal İle İzdivaç programıyla adını duyuran gelin adayı Naz Mila program sonrasında da sık sık gündem oldu. Mila son olarak da ilginç sütyeniyle gündeme geldi.

Magazin 11-11-2021 09:28

Naz Mila kendisini aştı! Göğsünü açtı

Yıllar önce katıldığı evlilik programlarıyla adını duyuran fenomen gelin adayı Naz Mila, yaptığı cüretkar paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor.

Magazin 26-10-2021 17:45

Naz Mila fakirlikten dert yandı: Enişteler tekmeyi bastı

Katıldığı izdivaç programıyla adını duyuran sonrasında ise sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Naz Mila, yine olay yaratan bir paylaşıma imza attı. Takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Naz Mila, fakirlikten dert yandı.

Magazin 16-10-2021 22:23

Naz Mila coştu: Acaba yatakta nasıldır?

Katıldığı izdivaç programından sonra üne kavuşan Naz Mila, sosyal medya paylaşımlarıyla olay yaratmaya devam ediyor. Instagram hesabından bir buçuk milyona yakın takipçisi olan Naz Mila’nın hikayeler kısmından paylaştığı bir sorusu olay yarattı.

Magazin 23-09-2021 15:52

Naz Mila'dan yarı çıplak paylaşım! "Onu da giymesydin"

Yıllar önce katıldığı evlilik programlarıyla adını duyuran fenomen gelin adayı Naz Mila, yaptığı cüretkar paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Ceketinin altına giydiği dantel sutyeniyle paylaşım yapan Naz Mila'ya yorum yağdı.

Magazin 17-09-2021 12:02

Naz Mila bu sefer de saunadan paylaştı

Zuhal Topal'ın programıyla adını duyuran eski gelin adayı Naz Mila yeni paylaşımlarına bir yenisini ekledi. Mila bu sefer de sauna keyfini paylaştı.

Magazin 16-09-2021 16:35

Asla rahat durmuyor! Eski gelin adayı Naz Mila, ateşli paylaşımlarıyla olay yarattı

Zuhal Topal'la programıyla adını duyuran eski gelin adayı Naz Mila, Instagram hesabından yaptığı ateşli paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. 1 milyonu aşkın takipçisi bulunan Mila, her geçen gün cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekliyor.

Magazin 15-09-2021 13:02

Naz Mila'dan 'cehennem' sorusuna yarı çıplak cevap

Yıllar önce katıldığı evlilik programlarıyla adını duyuran fenomen gelin adayı Naz Mila, yaptığı cüretkar paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Sosyal medyada takipçilerinin sorularını yanıtlayan fenomen isim, verdiği cevaplarla dikkat çekti.

Magazin 03-09-2021 10:13

Naz Mila derin dekoltesiyle kalça dansı yaptı

Yıllar önce katıldığı evlilik programlarıyla adını duyuran fenomen gelin adayı Naz Mila, yaptığı cüretkar paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor.

Magazin 27-08-2021 13:36

Gelin adayı Naz Mila'dan havuzda olay poz! Silikonları dikkatlerden kaçmadı

Yıllar önce katıldığı evlilik programlarıyla adını duyuran fenomen gelin adayı Naz Mila, yaptığı cüretkar paylaşımları ve açıklamalarıyla olmaya devam ediyor.

Magazin 17-08-2021 10:23

Evleneceksen Gel programıyla tanınan Naz Mila bikinisiyle poz verdi

Katıldığı evlilik programıyla adını duyuran, ardından sosyal medya üzerinden yaptığı cesur paylaşımlarla dikkat çeken fenomen gelin adayı Naz Mila yaptığı tatil paylaşımlarıyla dikkat çekti.

Magazin 13-08-2021 11:28

Naz Mila transparan beyaz mayosuyla takipçilerini şaşı etti

Katıldığı izdivaç programıyla adını duyuran Naz Mila, yaptığı Instagram paylaşımlarıyla adından söz ettirmeyi başarıyor.

Magazin 24-07-2021 01:24

Naz Mila'dan seksi kalça dansı! Takipçilerini şaşı etti

Bir dönem katıldığı izdivaç programlarıyla tanınan Naz Mila, sık sık sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Mila, en son bir eğlence mekanında yaptığı kalça dansı paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti.

Magazin 10-07-2021 08:35

Naz Mila takipçisine verdiği yanıtla olay oldu

Katıldığı evlilik programıyla adını duyuran, ardından sosyal medya üzerinden yaptığı cesur paylaşımlarla dikkat çeken fenomen gelin adayı Naz Mila takipçileriyle soru cevap yaptı ve verdiği yanıtlarla şoke etti.

Magazin 09-07-2021 09:54

Naz Mila takipçisine yanıt verdi! "Şu an minik ve kendi popom"

Yıllar önce katıldığı evlilik programlarıyla adını duyuran fenomen gelin adayı Naz Mila, yaptığı cüretkar paylaşımları ve açıklamalarıyla olay oluyor.

Magazin 13-06-2021 09:12

Naz Mila'dan Camdaki Kız yorumu: Evimizde bakire olarak oturup...

Yıllar önce katıldığı evlilik programlarıyla adını duyuran fenomen gelin adayı Naz Mila, yaptığı cüretkar paylaşımları ve açıklamalarıyla olay oluyor. Naz Mila son olarak Camdaki Kız dizisine yaptığı yorumla şaşırttı.

Magazin 04-06-2021 08:23

Naz Mila'dan olay paylaşım! Takipçilerini şaşı etti

Bir dönem katıldığı izdivaç programlarıyla tanınan Naz Mila, sık sık sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Mila, en son arabada çektiği derin göğüs dekolteli paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti.

Magazin 20-03-2021 09:07

Naz Mila yine gündemde! 'Seks yapmayı beceremiyorum'

Bir dönem katıldığı izdivaç programlarıyla tanınan Naz Mila, sık sık sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Mila son olarak da seks sorusuna verdiği yanıtla dikkat çekti.

Magazin 01-03-2021 13:41

Naz Mila yine durmadı! Kalça operasyonu sonrası paylaştı

Bir dönem katıldığı izdivaç programlarıyla tanınan Naz Mila, sık sık sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Ünlü gelin adayı bu defa geçirdiği kalça ve basen operasyonu ile gündem oldu.

Magazin 19-02-2021 09:59

Naz Mila yine durmadı! Göğüslerine bant çekti ve sordu...

Bir dönem katıldığı izdivaç programlarıyla tanınan Naz Mila, sık sık sosyal medyadan yaptığı erotik paylaşımlarla gündeme gelen Naz Mila, bu defa giymediği elbisesiyle gündem oldu. Geçtiğimiz günlerde cinsel tercihi yönünde açıklama yapan Naz Mila, bu defa göğsünü bantladığı fotoğrafıyla gündemde.

Magazin 09-02-2021 11:46

Naz Mila'dan biseksüellik itirafı! 'Seksi, güzel, balık etli kadını...'

Bir dönem katıldığı izdivaç programlarıyla tanınan Naz Mila, sık sık sosyal medyadan yaptığı erotik paylaşımlarla gündeme gelen Naz Mila, bu defa itirafıyla gündem oldu. Cinsel tercihi yönünde açıklama yapan Naz Mila, 'Biseksüelim diye haber yapmışlar. Seksi, güzel, balık etli kadını beğenmeyeyim mi?' diyerek yine gündem oldu.

Magazin 29-01-2021 10:24

Naz Mila'dan kalça dansı! Arkadaki sesler olay...

Bir dönem katıldığı izdivaç programlarıyla tanınan Naz Mila, sık sık sosyal medyadan yaptığı erotik paylaşımlarla gündem olmaya devam ediyor.

Magazin 27-01-2021 14:47

Naz Mila gündemden düşmüyor! Ormanda soyundu

Katıldığı evlilik programıyla adını duyuran, ardından sosyal medya üzerinden yaptığı cesur paylaşımlar ile dikkat çeken fenomen gelin adayı Naz Mila, ormanda çekilen yarı çıplak paylaşımla olay oldu.

Magazin 11-01-2021 16:21

Gelin adayı Naz Mila sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor!

Katıldığı evlilik programıyla adını duyuran, ardından sosyal medya üzerinden yaptığı cesur paylaşımlar ile dikkat çeken fenomen gelin adayı Naz Mila, küvette yaptığı cesur paylaşımla olay oldu.

Magazin 04-01-2021 11:09

Gelin adayı Naz Mila sosyal medya paylaşımlarıyla olay oldu!

Katıldığı evlilik programıyla adını duyuran, ardından sosyal medya üzerinden yaptığı cesur paylaşımlar ile dikkat çeken fenomen gelin adayı Naz Mila, iç çamaşırlı paylaşımıyla olay oldu.

Magazin 02-01-2021 10:11

Gelin adayı Naz Mila reklam için dantelli iç çamaşırlarıyla poz verdi

Katıldığı evlilik programıyla adını duyuran, ardından sosyal medya üzerinden yaptığı cesur paylaşımlar ile dikkat çeken fenomen gelin adayı Naz Mila reklam için cesur poz verdi. Mila'nın paylaşımına tepki yağdı.

Magazin 22-12-2020 09:27

Gelin adayı Naz Mila kalça operasyonunu sansürsüz paylaştı! Şoke etti

Katıldığı evlilik programıyla adını duyuran, ardından sosyal medya üzerinden yaptığı cesur paylaşımlarla dikkat çeken fenomen gelin adayı Naz Mila, YouTube'da kalça operasyonu olduğu anları sansürsüz paylaştı. Naz Mila'nın paylaşımına tepki yağdı.

Magazin 12-10-2020 14:04

Gelin adayı Naz Mila'nın çıplak paylaşımı hayranlarını kızdırdı

Evlilik programı ile adını duyuran ve sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiren fenomen gelin adayı Naz Mila, paylaştığı çıplak pozuyla gündeme geldi. Gelin adayının bu paylaşımına takipçilerinden çok sayıda eleştiri geldi.

Magazin 23-06-2020 10:55

Gelin adayı Naz Mila'dan olay paylaşım!

Bir evlilik programıyla adını duyuran fenomen gelin adayı Naz Mila sosyal medyayı salladı. Mila yine 'yok artık' dedirtti!

Magazin 01-05-2020 12:04