MAGAZİN

Sadakatsiz 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sadakatsiz'de Ali, babası Volkan'ı sevgilisi Derin'in yanında yakalıyor!

Kanal D'de ekrana gelen Sadakatsiz'in 8. bölümünden çarpıcı bir fragman yayınlandı. Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un başrollerde oynadığı Sadakatsiz'in yeni bölümünde Asya bu defa Volkan'ı çok zor durumda bırakan bir hamle yapıyor. Asya, Volkan'ın evine oğlu Ali'yi gönderiyor. Ali babasının yanına gidiyor ve kapıyı Derin açıyor. Oğluna Moskova'da olduğu yalanını söyleyen Volkan, Ali'nin sorusu üzerine ise ne diyeceğini bilemiyor. İşte Sadakatsiz'in 8. yeni bölüm fragmanı.

BBC Studios’un Doctor Foster isimli dizisinin Türkiye uyarlaması olan, yapımcılığını Med Yapım ve Mednova'nın üstlendiği Sadakatsiz dizisinin 25 Kasım Çarşamba ekrana gelecek olan 8. bölümünden ilk fragman yayınlandı. Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Özge Özder'in başrollerde oynadığı Sadakatsiz dizisinin yeni bölümünde Asya ve Volkan arasındaki boşanma krizi derinleşerek büyüyor. Asya, oğlu Ali'yi babası Volkan'ın sevgilisi Derin'le yaşadığı eve götürüyor. Kapıyı açan Derin karşısında Ali'yi görünce şok yaşıyor. Ali ise babası Volkan'a neden o evde olduğunu soruyor.

SADAKATSİZ SON BÖLÜM KONUSU

Sadakatsiz'in 18 Kasım Çarşamba yayınlanan son bölümünde Volkan, Asya'ya karşı kozlarını kullanmaya başlıyor. Oğlunun velayetini alabilmek için Asya'yı geçmişinden vuran Volkan nasıl bir hamle yapacak?

sadakatsiz3
Tüm dengeleri değiştiren yüzleşmenin ardından Asya kendini beklemediği bir çıkmaz içinde bulur. Ailesi ile kopma noktasına gelen Derin, Volkan’a sığınırken, işiyle ilgili yaşadığı sorunlar Volkan’ı tümüyle köşeye sıkıştırmıştır.

İki tarafın da var gücüyle saldırdığı bu savaştan kimin galip çıkacağı bilinmezken, Asya ve Volkan’ın birbirlerinde açtıkları yaralar her bir darbede daha da derinleşmektedir.

sadakatsiz5

Peki bu mücadelede Asya, tek başına mı savaşacak yoksa yanında bu defa birileri mi alacak? Ali, babasının ihanetini öğrenecek mi?

sadakatsiz6

Sadakatsiz yeni bölümleriyle her çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

sadakatsiz66

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
kültürümüzü bu tip dizilerle yozlaştırıyorlar ve nedense hep aynı yapım şirketi , yasak elma ve baraj dizileride aynı yapım şirketi tarafından çekiliyor, bu hafta 11 tane kadın öldürüldü koca ve sevgilileri tarafından bunları neden gündemde sıcak tutmuyorsunuzda insanlara aldatmaları normalmiş gibi gösterip böyle olayların yaşanmasında pay sahibi oluyorsunuz...Bu tip diziler yayından kaldırılmalıdır..
Eskiden böyle diziler yoktu böyle diziler kaldırılmalıdır
herkesin evinde televizyonlarının kumandası var. bir çok kanal var. kimse izlemek zorunda değil. alternatif kanal çok var. ancak anladığım kadarıyla eleştiren arkadaşlar kaçırmıyorlar bu tür dizileri. baksanıza izliyorlarmış hemde severek. lafa gelince başka
Geri Dön