MAGAZİN

Sadakatsiz 7. son bölüme damga vuran Asya ve Volkan sahnesi! "Sen de annen gibi delinin tekisin" Sadakatsiz sosyal medyada gündem oldu

Kanal D'nin dizisi Sadakatsiz 7. son bölümüyle ekrana geldi. Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un başrollerde oynadığı Sadakatsiz'de boşanma aşamasında olan Asya ve Volkan arasında büyük savaş başladı. Asya, kendisini aldatan Volkan'dan çocuğunun velayetini almak için harekete geçti. Diğer yandan ise Volkan, kurduğu tuzakla Asya'yı hastanedeki işinden etti. Sadakatsiz'in finalinde ise Volkan, eşi Asya'yı tehdit etti. Volkan'ın "Sen de annen gibi delinin tekisin" sözleri Asya'yı çıldırttı.

Sadakatsiz dizisi 18 Kasım Çarşamba akşamı 7. bölümüyle ekrana geldi. BBC Studios’un Doctor Foster isimli dizisinin Türkiye uyarlaması olan, yapımcılığını Med Yapım ve Mednova'nın üstlendiği ve Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Özge Özder'in başrollerde oynadığı Sadakatsiz'in son bölümünde sürpriz gelişmeler yaşandı. Eşi Volkan'ın kendisini 2 yıldır Derin'le aldattığını öğrendikten sonra intikam planlarına başlayan Asya'nın son hamleleri Volkan'ı zor durumda bıraktı. Asya, yanına Derin'in babası Haluk'u da çekmeye çalıştı. Volkan ise Nil'in sevgilisi Selçuk'u kullanarak Asya'ya iftira attırdı. Suçlamalarla karşı karşıya kalan Asya, hastanedeki işinden oldu.

sadakatsiz

VOLKAN'DAN ASYA'YA ŞOK TEHDİT!

Asya ise Volkan'ın yardımcısı Serap'ı da yanına alarak, avukatıyla birlikte yeni bir plan yaptı.

Asya, hem çocuğunun velayetini almak hem de Volkan'ı beş parasız bırakmak için harekete geçti. Asya'nın hamleleriyle zor durumda kalan Volkan ise işi tehdide döktü. Eve gelen Volkan, eşi Asya'nı tehdit ederek, "Sana öyle şeyler yapacağım ki. Bu şehri terk etmek zorunda kalacaksın" dedi.

sadakatsiz1
Oğulları Ali'nin çıkardığı kavga nedeniyle okula gitmek zorunda kalan Volkan ve Asya uzun bir aradan sonra ilk defa yüz yüze geldi.

sadakatsiz4

SOSYAL MEDYADA VOLKAN TEPKİSİ!

O sırada Derin'in aradığı Volkan ise telefonu eşi Asya'nın gözünün içine baka baka "Efendim aşkım" diye açtı.

Volkan'ın yaptıkları sosyal medyada da gündem oldu. Sadakatsiz dizisindeki Volkan karakteriyle ilgili Twitter'da çok sayıda tepki dolu paylaşım yapıldı. İşte sosyal medyadaki paylaşımlardan bazıları.

s1

s22

s3

s33

s44

s4

s6

s7

s8

SADAKATSİZ SON BÖLÜM KONUSU

Sadakatsiz'in 18 Kasım Çarşamba yayınlanan son bölümünde Volkan, Asya'ya karşı kozlarını kullanmaya başlıyor. Oğlunun velayetini alabilmek için Asya'yı geçmişinden vuran Volkan nasıl bir hamle yapacak?

sadakatsiz3
Tüm dengeleri değiştiren yüzleşmenin ardından Asya kendini beklemediği bir çıkmaz içinde bulur. Ailesi ile kopma noktasına gelen Derin, Volkan’a sığınırken, işiyle ilgili yaşadığı sorunlar Volkan’ı tümüyle köşeye sıkıştırmıştır.

İki tarafın da var gücüyle saldırdığı bu savaştan kimin galip çıkacağı bilinmezken, Asya ve Volkan’ın birbirlerinde açtıkları yaralar her bir darbede daha da derinleşmektedir.

sadakatsiz5

Peki bu mücadelede Asya, tek başına mı savaşacak yoksa yanında bu defa birileri mi alacak? Ali, babasının ihanetini öğrenecek mi?

sadakatsiz6

Sadakatsiz yeni bölümleriyle her çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

sadakatsiz66

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
toplumun ahlâkı zaten iyi değil bunun gibi zina dizilerinde iyice milleti başka düşüncelere götürüyor yasaklanmalı bence çok gereksiz
REZİLLİK evli olan karı koca, koca karısını başka bir kadınla aldatıyor, kadın intikam için kocasını başka bir erkekle aldatıyorve bu dizi denen REZELAT reytinglerde zirve yapıyor
kedi uzanamadığı ciğere mındar dermiş.
Geri Dön