MAGAZİN

Sadakatsiz’in Derya’sı Özge Özder’den duygusal açıklama! ‘Ağlattınız beni...’

Ünlü oyuncu Özge Özder ve müzisyen eşi Sinan Güleryüz, heyecanlı günler yaşıyor. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından müjdeli haberi duyurdu.

Sadakatsiz’in Derya’sı Özge Özder’den duygusal açıklama! ‘Ağlattınız beni...’

Kanal D ekranlarına gelen Sadakatsiz dizisinde Derya rolüne hayat veren Özge Özder anne olmak için gün sayıyor. Çarşamba geceleri reyting listelerini alt üst eden dizide oyunculuk performansıyla göz dolduran 42 yaşındaki ünlü oyuncu, anne olacağını sosyal medyadan yaptığı paylaşımla açıkladı. Özge Özder'in kullandığı ifadeler sevenlerini duygulandırdı.

‘KELİMELER YETERSİZ KALIYOR’

özge özder2

Beş aylık hamile olan güzel oyuncu haberin yayılmasından sonra duygusal bir açıklama yapmayı tercih etti. Heyecanını takipçileriyle paylaşan ünlü sanatçı gönderisinde, “Bazen ne diyeceğini, nasıl diyeceğini bilemiyor insan. Kelimeler yetersiz kalıyor. Hep en güzel dilekleriniz hatta istekleriniz içindeydi bizden bir bebek haberi almak. Hep ‘çoğalın’ dediniz bizi sevenler olarak. Biz aslında hep çoktuk kendimize ve hatta taştık kendi içimizde ama şimdi kısmetse daha da çoğalıyoruz işte. Sizlerin de duaları, iyi enerjisi ve sevgisi eşliğinde geliyor kızımızın müjdeli haberi... İnanıyorum ki bizim bu zor döneme denk gelen yolculuğumuz kara kalplere inat, yine iyi kalplerinizin ve iyi dileklerinizin enerjisini kuşanıp en güzel şekilde tamamına erecek. Dilerim ki , bu zor günlerde yüce yaradan koruyup kollayacak hepimizi ve taşıdığım bu küçük canı, ve o da gözlerini sağlıkla açacak” notunu ekledi.

‘HERKES KENDİNE YAKIŞTIRDIĞI GİBİ DAVRANIYOR’

özge özder3

Hamilelik haberlerinin medyaya yansımasından sonra kullanılan dili eleştiren Özder, “Çıkan haberlerin bazılarında kullanılan inceliksiz ve yakışıksız dile takılmayınız hiç, ben takılmadım. Çünkü nihayetinde herkes kendine yakıştırdığı gibi davranıyor günün sonunda. Haber gündeme düştüğünden itibaren yazan tüm iyi dilek sahiplerine sonsuz teşekkür ederim. Ağlattınız beni. Sosyal mecralardan yazdığınız tüm yorumları tek tek okuyorum ve inşallah o da okuyacak ilerde. Hoş geliyorsun güzel kızımız. Babanla kurduğumuz bu aşk cumhuriyetinin başkenti şüphesiz sen olacaksın" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler