Temel Karamollaoğlu kimdir?

Temel Karamollaoğlu kimdir?

Türk siyasetçi, mühendis ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 7 Haziran 1941 tarihinde Kahramanmaraş’ta dünyaya geldi. Babası öğretmen olan Temel Karamollaoğlu, babasının görevi nedeniyle ilk ve orta öğrenimini çeşitli illerde tamamladı.

İngiltere Manchester Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Enstitüsü tekstil teknoloji bölümü mezunu olan Temel Karamollaoğlu, evli ve beş çocuk babasıdır. Eğitiminin ardından Sümerbank'ta proje mühendisi olarak iş hayatına başlayan Temel Karamollaoğlu, sonrasında Devlet Planlama Teşkilatı'nda görev aldı.

İyi derecede İngilizce bilen Temel Karamollaoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Teşvik ve Uygulama Genel Müdürü olarak da görev aldı. Siyasete atılan Karamollaoğlu, 2016 yılında Saadet Partisi genel başkan adaylığına seçildi. 2018 yılında cumhurbaşkanlığına adayı oldu ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 443.704 oy aldı.

Temel Karamollaoğlu Haberleri

Karamollaoğlu çağrıda bulundu: Öncelikli alan ilan edilmeli

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Gıda ve tarımda kendi kendine yeterlilik, eskiye nazaran çok daha önemli hale geldi. Bu yüzden artık gıda, tarım ve hayvancılığı öncelikli alan ilan edip derhal bir 'milli tarım ve gıda stratejisi' belirlenmelidir" diye konuştu.

Haber 18-05-2022 13:50

Kılıçdaroğlu'nun sözü tartışmaya yol açtı! Karamollaoğlu'ndan açıklama

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'Ya benimle olun ya yolumdan çekilin' sözü tartışılmaya devam ediliyor. Kılıçdaroğlu'nun sözünün, 'Cumhurbaşkanı adaylığını ilan ettiği' şeklinde yorumlanmasıyla ilgili soruya Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu "O verilen mesaj iktidara demektir" diye konuştu.

Haber 27-04-2022 18:08

Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu: 'Ben olsam bugün istifa ederdim'

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Gezi Davası'nda Osman Kavala'ya verilen müebbet hapis cezasına tepki gösterdi. Kaaramollaoğlu, "Bir sivil neyin casusluğunu yapacak? Ben bu yaklaşımda yanlışlık olduğu kanaatindeyim. Bu söylediğimi AK Parti'nin içinden söyleyen varsa burada bir hata var demektir. İktidar pusulayı şaşırdı. Ben olsam o partide, bugün istifa ederdim" diye konuştu.

Haber 27-04-2022 15:16

AK Parti'nin oyları neden düşmüyor? Karamollaoğlu'ndan dikkat çeken sözler: 3 maddede açıkladı

Siyasi partilerin seçim çalışmaları sürerken, anketler de gelmeye devam ediyor. 2023 seçimlerine yönelik yapılan anketlerdeki en dikkat çeken oran ise AK Parti'nin oyları. Ekonomide yaşanan tartışmaların olduğu şu günlerde AK Parti'nin oylarında düşüş olmamasının nedeniyle ilgili konuşan Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu, birbirinden önemli konulara değindi.

Haber 23-04-2022 14:57

Karamollaoğlu'nun sözleri çok konuşulmuştu! 6'lı masada "üçüncü ittifak" iddiası

Muhalefet partilerinin oluşturduğu 6'lı masa, 3'üncü toplantıyı yapmaya hazırlanıyor. Demokrat Parti lideri Gültekin Uysal'ın ev sahipliğindeki görüşmede birçok konunun masaya yatırılacağı belirtilirken, geçtiğimiz günlerde yapılan bazı açıklamalar, 'üçüncü ittifak' iddialarını gündeme getirmişti. Karamollaoğlu'nun sözleri sonrası gündeme konuşulan 'yeni ittifak'la ilgili Kılıçdaroğlu'nun kararının net olduğu belirtilirken, CHP liderinin küçük partilere bir teklifle gideceği öne sürüldü.

Haber 23-04-2022 07:48

6 lider anlaşmıştı! Muhalefetin "seçim güvenliği komisyonu" göreve başlıyor

Altı muhalefet liderinin yaptığı görüşmeler siyaset gündeminden düşmezken, ikinci toplantıda alınan "seçim güvenliğinde ortak çalışma" konusunda yeni gelişme yaşandı. Muhalefetin üzerinde mutabık kaldığı "seçim güvenliği komisyonu"nun, gelecek hafta ilk toplantıyı yapacağı belirtildi.

Haber 21-04-2022 10:10

DP Genel Başkanı Uysal, Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu'nu ziyaret etti

DP Genel Başkanı Uysal, Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu'nu ziyaret etti

Yurthaber 18-04-2022 17:11

SON DAKİKA: Üçüncü ittifak için dikkat çeken hamle! Yeni isimle geliyor 4+2, 3+3...

Son dakika: Değişen seçim kanunuyla birlikte siyasette yeni gelişmeler yaşanıyor. 24 Nisan'da bir araya gelecek 6'lı masada ikinci bir ittifak ihtimali de konuşulacak. Oy potansiyeline göre karşılıklı çekilme de uygulanabilir. Seçim kanunundan sonra muhalefet daha çok vekil çıkarmak için neler yapacak? İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 18-04-2022 14:03

SON DAKİKA | Üçüncü İttifak çıkışının detayları! 'İttifak içinde ittifak' formülü masada, cumhurbaşkanı adayı...

Son dakika haberi: Seçim yasasına karşı Millet İttifakı'nın nasıl bir hamle yapacağı merak konusu olurken, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun 'üçüncü ittifak' çıkışı gündem oldu. Kulislerde 'ittifak içinde ittifak' formülünün masada olduğu konuşuluyor. Buna göre kurulan yeni ittifak; milletvekili listesinin ayrı oluşturacak ancak cumhurbaşkanlığı seçiminde ortak adaya destek verecek.

Haber 16-04-2022 08:05

Kılıçdaroğlu'ndan Karamollaoğlu'nun sözleriyle ilgili ilk açıklama: Ben de televizyondan öğrendim

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun genel seçimlerle ilgili yaptığı "üçüncü ittifak" çıkışı sonrası CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ilk kez açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu, "Ben de televizyondan öğrendim. Temel Bey'in düşüncesi anladığım kadarıyla ittifaktan ayrılmak değil, ittifakın içinde yine belli bir ittifak oluşturulabilir şeklinde. Her düşünceye olduğu gibi buna da saygı duyacağız.” dedi.

Haber 15-04-2022 23:26

Karamollaoğlu'ndan ses getirecek açıklama: Cumhurbaşkanı Erdoğan aday olmayacak

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu katıldığı canlı yayında siyaset gündeminde çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın aday olmama ihtimali olduğunu söyleyen Karamollaoğlu, "Sayın Cumhurbaşkanı bugüne kadar 'ben adayım' dedi mi? Tayyip Bey, seçime kadar gözlemleyecek, kaybetme ihtimali güçlü olduğu takdirde başka birini aday gösterecek. Kendisi kaybetmiş olmayacak, başka aday kaybedecek, bu söyleniyor." ifadelerini kullandı.

Haber 15-04-2022 22:46

Karamollaoğlu, "İlk kez söylüyorum" diyerek açıkladı! Flaş "ittifak" açıklaması

Son dakika: 2023 seçimleri için çalışmalar sürerken, kulislerde yeni bir ittifak söylentileri de artmaya başladı. Dün basında yer alan haberler sonrası bugün de Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu konuya ilişkin açıklama yaparken, "İlk kez söylüyorum" diyerek dikkat çeken mesajlar verdi.

Haber 14-04-2022 15:15

SP lideri Karamollaoğlu'ndan dikkat çeken ifadeler: Açıklanmasına daha zaman var

Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayının kim olacağı merak edilirken Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'ndan dikkat çeken bir açıklama geldi. "Türkiye çok seçim geçirdi ama bugünkü gibi sadece adaylar üzerinde durulan bir seçime hiç rastlamadık" diyen Karamollaoğlu, "Onun için biz diyoruz ki adayın isminin açıklanmasına daha zaman var" diye konuştu.

Haber 13-04-2022 14:48

Son Dakika: 6 muhalefet liderinin buluşmasının ardından ortak açıklama geldi

Son dakika haberi: 6 muhalefet lideri Deva Partisi ev sahipliğinde ikinci kez buluşmuştu. Basına kapalı olarak gerçekleşen toplantının ardından ortak açıklama geldi. Açıklamada "Buradan tüm vatandaşlarımıza seslenmek istiyoruz, bizler Türkiye'yi karanlık günlerden çıkartma kararlılığı içerisindeyiz. Umutlarımız ve geleceğe olan inancımız, Türkiye'nin sorunlarından çok daha büyüktür." ifadeleri kullanıldı. İşte son dakika gelişmesinin detayları...

Haber 28-03-2022 00:56

İlk fotoğraf paylaşıldı! 6 muhalefet lideri ikinci kez bir araya geldi

6 muhalefet lideri Deva Partisi ev sahipliğinde ikinci kez buluştu. DEVA Partisi'nin sosyal medya hesabından söz konusu buluşmayla ilgili paylaşılan videoda liderleri, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ın karşıladığı görüldü. Toplantı 19.40'da başladı. Basına kapalı olan gerçekleşen toplantının ardından yazılı açıklama yapılması beklenirken görüşmeye ilişkin ilk fotoğraf da geldi.

Haber 27-03-2022 20:11

Kırmızı ete yapılan zam sonrası Karamollaoğlu'ndan tepki

Ramazan ayı öncesi Et ve Süt Kurumu'nun kırmızı ete yaptığı yüzde 48'lik zamma bir tepki de Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu'ndan geldi. Ekonomideki gelişmeleri değerlendiren Karamollaoğlu, "Zam yapılmayan hiçbir ürün kalmadı" dedi.

Haber 23-03-2022 15:09

Muhalefet bir kez daha bir araya geliyor! 6 liderin gündemi bu kez seçim yasası

Siyasetin gündemine oturan 6 lider buluşması bir kez daha gerçekleşecek. Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem üzerinde mutabakat metni imzalayan muhalefet, bu kez Ali Babacan'ın ev sahipliğinde bir araya gelecek. 27 Mart'ta yapılacak olan kritik toplantıda ana gündem maddesi seçim yasası değişikliği olacak.

Haber 19-03-2022 09:34

Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu: Muhalefetin cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu da olabilir ama çok iyi etüt edilmeli

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, muhalefetin cumhurbaşkanı adayının "seçilmesinde tereddüt edilmeyecek" bir aday olması gerektiğini belirterek "O aday Sayın Kılıçdaroğlu olursa, o da olur. Ama iyi araştırılması, iyi etüt edilmesi gerekir" dedi.

Haber 25-02-2022 04:00

Son Dakika: 6 Muhalefet Lideri buluştu! 'Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem' önerisi için tarih verildi

Son dakika haberi: Güçlendirilmiş parlamenter sistem çalışmaları için Kemal Kılıçdaroğlu'nun çağrısı üzerine 6 muhalefet partisinin temsilcileri bir araya geldiği görüşmenin ardından 6 siyasi parti liderinden ortak açıklama geldi. 'Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem' önerisi için tarih de verildi. Açıklamada "Üzerinde uzlaşıya vardığımız yeni sistemle ilgili mutabakat metninin kamuoyuna takdimi üzerine görüştük ve 28 Şubat 2022 tarihinde milletimizle paylaşılmasında mutabık kaldık." denildi.

Haber 13-02-2022 01:11

6 lider aynı masada! Görüşme sonrası yorumlar peş peşe geldi

Güçlendirilmiş parlamenter sistem çalışmaları için Kemal Kılıçdaroğlu'nun çağrısı üzerine 6 muhalefet partisinin temsilcileri bir araya geldi. CHP lideri Kılıçdaroğlu, İYİ Parti lideri Meral Akşener, Saadet lideri Temel Karamollaoğlu, Demokrat Parti lideri Gültekin Uysal, Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu ve DEVA partisi lideri Ali Babacan'ın bir araya geldiği toplantı öncesi fotoğraflar da paylaşıldı. Toplantı 5 saat 15 dakika sürdü.

Haber 12-02-2022 20:19

6 muhalefet lideri cumartesi günü "çalışma yemeğinde" buluşuyor: Masaya hangi konular gelebilir?

CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, Demokrat Parti, DEVA Partisi ve Gelecek Partisi liderleri cumartesi günü bir araya geliyor. Gözlerin çevrildiği liderlerin "yuvarlak masa" toplantısında ana gündem maddelerinin "güçlendirilmiş parlamenter sistem" çalışması, seçimlere yönelik işbirliği olanakları, seçimin kazanılması halinde "parlamenter sisteme geçiş" süreci planlaması ve cumhurbaşkanı adayının nasıl belirleneceği olması bekleniyor.

Haber 11-02-2022 05:27

Koronavirüse yakalanmıştı! Temel Karamollaoğlu'nun sağlık durumuyla ilgili açıklama geldi

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanmış ve daha sonra tedavisine hastanede devam edileceği belirtilmişti. Temel Karamollaoğlu'nun sağlık durumu ile ilgili açıklama geldi. Karamollaoğlu, koronavirüs tedavisi gördüğü Ankara Şehir Hastanesi'nden taburcu edildi. Saadet Partisi'nden yapılan açıklamanın ardından Karamollaoğlu da Twitter hesabından bir açıklama yaptı. İşte detaylar...

Haber 15-01-2022 19:11

SON DAKİKA | Koronavirüse yakalanan Temel Karamollaoğlu hastaneye yatırıldı

Son dakika haberine göre 4 Ocak'ta koronavirüs testi pozitif çıkan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun hastaneye yatırıldığı açıklandı. Temel Karamollaoğlu'nun tedbir ve tedavi amacıyla hastaneye yatırıldığı belirtilen açıklama Saadet Partisinden geldi. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 09-01-2022 13:20

Son Dakika: Temel Karamollaoğlu koronavirüse yakalandı! Karamollaoğlu'nun sağlık durumu nasıl?

Son dakika haberine göre Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Saadet Partisi'nden yapılan açıklamada, koronavirüse yakalanan Karamollaoğlu'nun sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Gelişmenin ardından Karamollaoğlu da Twitter hesabından bir açıklama yaptı. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 04-01-2022 22:23

Temel Karamollaoğlu'ndan asgari ücret eleştirisi: Yüzde 50 zam yaptılar ama...

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin kongresinde konuştu. Karamollaoğlu açıklamasında, "Şu anda asgari ücreti artırdılar. Yüzde 50 zam yaptılar, doğru. Enflasyon ne kadar? Enflasyon yüzde 60'ın üzerinde. Durum böyleyken yüzde 50 zam, o insanın yüzde 10 daha fakir olacağının işaretidir." ifadelerini kullandı.

Haber 25-12-2021 17:49

SP lideri Karamollaoğlu'ndan üçüncü ittifak açıklaması: Bu, iktidarın hoşuna gider

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'ndan son dakika ittifak açıklaması geldi. İttifakların artması oyların dağılması anlamına geldiğini ifade eden Karamollaoğlu, "Bu, iktidarın hoşuna gider. Çünkü sadece iki ittifak olursa oyları paylaşırlar ama üç olursa iktidarın karşısında bulunan blok zayıflar" diye konuştu.

Haber 19-12-2021 15:52

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu'ndan ittifak açıklaması:

"İttifakların artması oyların dağılması manasına gelir. Bu, iktidarın hoşuna gider. Çünkü sadece iki ittifak olursa oyları paylaşırlar ama üç olursa iktidarın karşısında bulunan blok zayıflar"

Yurthaber 19-12-2021 13:27

Son dakika: Asgari ücret 4 bin 250 TL oldu! Kemal Kılıçdaroğlu'ndan ilk yorum

Son dakika haberine göre CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 2022 asgari ücretin net 4 bin 250 TL olmasını değerlendirdi. "TÜİK'e yaptığım ziyaretin etkileri görülüyor. Dolar kurundaki yükselmeyi görürsek aslında düşük. 4 bin 250 lirayı yadırgamıyoruz. Enflasyonu, fiyat artışlarını kontrol ederlerse en azından asgari ücretli kardeşlerimiz biraz nefes alarak sürdürebilir." ifadelerini kullandı.

Haber 16-12-2021 16:10

Kılıçdaroğlu'nun gündem olan sözlerine Karamollağlu'ndan ilk açıklama: Zamanı geldiğinde...

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanlığı adaylığı için, "İttifak kabul ederse Cumhurbaşkanı adayı olmamda sorun yok" demişti. Millet İttifakı ortaklarından Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Kılıçdaroğlu'nun adaylığıyla ilgili, "Zamanı geldiğinde bu istişarelerle karara bağlanır." ifadelerini kullandı.

Haber 15-12-2021 16:29

Karamollaoğlu: Allah aşkına, bugün biz neleri konuşuyoruz?

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Twitter hesabından "Allah aşkına, bugün biz neleri konuşuyoruz?" sözleriyle bir açıklama yaptı. "150 lirayı bulan yağ fiyatlarını, sütün 10-15 lira, çeyrek ekmeğin 1 lira oluşunu, ucuz ekmek kuyruklarında insanımızın saatlerce beklemek zorunda kalışını konuşuyor; konuşmak zorunda kalıyoruz!" diyerek "Bu manzara yakışıyor mu Türkiye’ye?" ifadelerini kullandı.

Haber 15-12-2021 00:03

SP Genel Başkanı Karamollaoğlu'ndan asgari ücret açıklaması: Yüzde 40, 60 zam yapsanız ne olur?

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 2022 yılı asgari ücrete ilişkin olarak "Şimdi 'yüzde 30, 35 zam yapacaklarını' söylüyorlar ve bununla da övünüyorlar. Bekleyip göreceğiz. Hayat pahalılığı böyle artmaya devam ettikçe, yüzde 40 zam, yüzde 60 zam yapsanız ne olur?" diye konuştu.

Haber 08-12-2021 14:37

Abdullah Gül ile Temel Karamollaoğlu görüştü! Ankara kulisleri hareketlendi

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile bir araya geldiği belirtildi.

Haber 30-11-2021 08:36

Karamollaoğlu'ndan asgari ücret açıklaması: İnsan utanır

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Erbakan hocamız destan yazdı. 6 ayda yüzde 130, asgari ücrete zam yaptı. Bugün asgari ücretin yüzde bir üstünde mi altında mı verileceği tartışması yapılıyor. Hep açlık sınırı konuşuluyor. İnsan utanır. Sendikalara da hayret ediyorum. Sendikalar temsil ettikleri memur ve işçileri tam olarak temsil edemiyorlar. Bugün asgari ücretin yüzde bir üstünde mi altında mı verileceği tartışması yapılıyor." ifadelerini kullandı.

Haber 28-11-2021 17:19

Karamollaoğlu ve Erbakan'dan AK Parti'ye övgüler

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “Ülke aleyhine olacak yanlışlar yapıldığı zaman kimseden korkmadan yanlışları dile getirdik. Mevcut iktidarın yaptığı iyi şeyler hiç mi yok derseniz, evet var" diyerek olumlu bulduğu politikaları sıraladı. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu da, "Efendim, 'Niye hep tenkit ediyorsunuz? Biz her şeyi tenkit etmeyiz. Faydalı, doğru yapılanları da elbette takdir ederiz." sözleriyle AK Parti'nin eleştirmedikleri yönlerini açıkladı.

Haber 21-11-2021 17:58

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan SP lideri Karamollaoğlu'na ittifak daveti

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisini Cumhur İttifakı'na davet ettiğini ancak bu daveti kabul etmediğini söyledi.

Haber 21-11-2021 08:56

Yeni Akit Gazetesi yazarı Hacı Yakışıklı'nın sorusu Temel Karamollaoğlu'nu kızdırdı: Sen niye bu kadar yoruluyorsun

Yeni Akit Gazetesi yazarı Hacı Yakışıklı'nın sorusu Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nu sinirlendirdi. Yakışıklı'ya tepki gösteren Karamollaoğlu, "Bu boş bir müzakere. Bu mesele niye bu kadar ilgilendiriyor. Bırakın onlar düşünsün. Sen niye bu kadar yoruluyorsun." diye konuştu.

Haber 19-11-2021 14:39

Faiz kararına Karamollaoğlu'ndan dikkat çeken 'alkol koması' benzetmesi

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu Merkez Bankasının faiz düşürmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Karamollaoğlu, "Siz alkol komasına girmiş bir insana alkolü yasaklayamazsınız. Orada alkol iyi-kötü tartışmasına giremezsiniz. Vücut alkol istiyor. Şu an Türkiye'nin bulunduğu ortamda da faizden kaçamazsınız." ifadelerini kullandı.

Haber 18-11-2021 20:50

Temel Karamollaoğlu'ndan seçime hazırlık çağrısı

İstanbul'da partisinin Bağcılar 7. Olağan İlçe Kongresi'ne katılan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partililere seçime hazırlık çağrısı yaptı.

Haber 14-11-2021 08:31

Saadet Partisi Cumhur İttifakı'na mı geçecek? Karamollaoğlu'ndan açıklama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Temel Karamollaoğlu arasındaki görüşme "Saadet Partisi Cumhur İttifakı'na mı geçecek?" sorusunu akıllara getirmişti. Konuyla ilgili açıklama yapan Karamollaoğlu, iddialara son noktayı koydu.

Haber 12-11-2021 11:06

Koltuk detayı çok konuşuldu! Karamollaoğlu'ndan ilk açıklama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu'nun görüşmesine oturma yerleri damga vurmuştu. Karamollaoğlu üçlü koltuğa oturmasıyla ilgili, "Cumhurbaşkanlığına giderken PCR testi yaptırmadım. PCR testi yaptırmayınca da anlaşılan orada sıkıntı oluyor. Cumhurbaşkanı kendi ifadesiyle, 'Biraz mesafeli oturalım' dedi. O kadar." ifadelerini kullandı.

Haber 11-11-2021 20:12

Melih Gökçek Temel Karamollaoğlu'na seslendi: Bir daha bizi üzme

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşen Saadet Partisi Lideri Temel Karamollaoğlu’na seslenerek "Bir daha Allah aşkına bizi üzme Temel Ağabey" ifadelerini kullandı.

Haber 11-11-2021 09:29

Erdoğan ve Karamollaoğlu görüşmesinde dikkat çeken koltuk detayı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nu Beştepe'de kabul etti. Görüşme 2 saat 20 dakika sürdü. Görüşmeye dair yayınlanan görüntülerde Erdoğan'ın Karamollaoğlu'nu yanındaki tekli koltuk yerine üçlü koltuğa oturtması dikkat çekti.

Haber 10-11-2021 18:02

Beştepe'de Erdoğan-Karamollaoğlu görüşmesi! 2 saat 20 dakika sürdü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nu Beştepe'de kabul etti. Görüşme 2 saat 20 dakika sürdü

Haber 10-11-2021 15:27

Karamollaoğlu'ndan, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yapacağı görüşme öncesi açıklama

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bugün yapacağı görüşmede, başkanlık sistemine ilişkin görüşlerini de paylaşacağını belirterek, "Biz, bugünkü haliyle denetlenemeyen bir başkanlık sisteminin doğru olmadığı kanaatindeyiz." dedi.

Haber 10-11-2021 15:07

Son Dakika: Sürpriz görüşme! Erdoğan ile Karamollaoğlu bir araya geliyor

Son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu yarın bir araya gelecek.

Haber 09-11-2021 14:09

Temel Karamollaoğlu, makam aracının markası sorulunca neye uğradığını şaşırdı

Siyasilerin Mercedes marka makam araçları kullanmasını eleştiren Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu, kendi makam aracının markası sorulunca büyük bir çelişkiye düştü. "Sizin makam aracınızın markası ne?" sorusuna ise Karamollaoğlu, "Benimki de Mercedes" dedi.

Haber 24-10-2021 20:55

SP Genel Başkanı Karamollaoğlu: Demirtaş tahliye edilmeli, Erdoğan kendi geçmişini düşünsün

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "HDP şu an meşruyken siz aday olan kişiyi cezaevinde tutamazsınız. Demirtaş tahliye edilmeli. Erdoğan kendi geçmişini düşünsün" açıklamasını yaptı.

Haber 24-10-2021 12:26

Temel Karamollaoğlu'ndan ittifak sorusuna yanıt

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Önceki seçimlerde Millet İttifakı'nın içindeydik. Şu anda görüşüyoruz, konuşuyoruz. Gündemde bir ittifak konusu yok" dedi.

Haber 10-10-2021 14:07

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "toplu sözleşme" değerlendirmesine Babacan ve Karamollaoğlu'ndan açıklama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Memur ve işçiler imzalanan toplu sözleşmelerden memnun" ifadesine DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'ndan açıklama geldi.

Haber 07-10-2021 15:31