CEVAPLAR

the_morriss

Ak Parti Hatay milletvekili Hacı Bayram Türkoğlunun attığı tweetler ile ilgili yorumunuz nedir ?

the_morriss 13 Ağustos 2012 sordu
CEVAPLA
CEVAPLAR
Görmemişin twitter'ı olmuş...(artık gerisini siz getirin)
j.sturgess
j.sturgess  - 14 Ağustos 2012 cevapladı
Yarın bir gün kendisini de kaçırmayacaklarını garanti edebilir mi? Hatay'da da pkk çok faal. Sonuçta bir vekil kaçırılıyor hangi partiden veya görüşünün ne önemi var? Akp'de aynı tarz vekillerden yok mu? O zaman bir akpli vekil kaçırılınca da biz sevinelim öyle mi?
soledats
soledats  - 13 Ağustos 2012 cevapladı
Mesele Kaçırılan Milletvekilin Kim Olduğu, Hangi Partili Olduğu ya da Hangi Düşüncede Olduğu Değil. Mesele Terörün Bu Noktaya Kadar Gelmiş Olmasıdır...! Ey Halk...! PKK, TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NİN MİLLETVEKİLİNİ KAÇIRIYOR...! Ve gene aynı TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NİN BİR MİLLETVEKİLİ BUNA SEVİNİYOR... Bu Ülke Bu Kadar Aciz Bir Ülke mi? Amerika'da, Japonya'da, Rusya'da İsrailde ya da Aklınıza Gelen Herhangi Bir Dünya Ülkesinde Böyle Bir Şey Olsaydı Sizce Ne Olurdu? Hiç Düşündünüz mü? O Ülkelerin Halkları Sokaklara Aynı Saatlerde Oynan Bir Kupa Maçını Kutlamak İçin mi Çıkardı? Yoksa Vekilimizi Kim Nasıl Olurda Kaçırabilir? Hükümet Nerede? Diye mi Çıkardı Sokaklara? Yakın Bir Zaman Önce Oğlunun Tartıştığı Polisleri Sıraya Dizdiren Milletvekili Denen Zat, Yaşadığı Utanç Verici Olayın Etkisinden Anlaşılan Çok Çabuk Çıkmış ki Bir Utanç Verici Olaya Daha İmzasını Bu Şekilde Atmış. 'Nerde Bu Güvenlik Güçleri?', 'Bu Nasıl Acizlik, Bu Nasıl Utanç Verici Bir Olay?' ya da 'Bir Avuç Çapulcu TC'nin Milletvekilini Nasıl Kaçırabilir?' Demek Yerine Sosyal Paylaşım Sitelerinden Birinde Bu Utanç Verici Görüşlerini Paylaşmış. İşte Oy Verip Seçtiğimiz Milletvekilleri... Başka Söze Gerek Var mı?
Misafir
Misafir  - 13 Ağustos 2012 cevapladı
Sayın Vekili tebrik ederim.Chp Milletvekili zaten Pkk'nın bir üyesi gibi yaşıyor ve davranıyordu.Bence bu danışıklı dövüşe benziyor.İt iti ısırmaz. Bırakın neden feryad-ı figan yapıyorsunuz birazda hangi vekil olursa olsun, yüksek bürokrat olsun,Gemeral olsun,meşhur iş adamı olsun birazda onların canları yansında gariban Halkın çektiği sıkıntıları anlasınlar.Merak etmeyin 3-5 gün sonra ortaya çıkar.Amacları belli
lamuntsen
lamuntsen  - 13 Ağustos 2012 cevapladı
Politika-Devlet kategorisindeki diğer sorular
400.99
Misafir  - 08 Eylül 2021 sordu
3 Cevap
Türkçe nin kısaltması
Misafir  - 22 Mayıs 2021 sordu
1 Cevap
Dünya kaç metredir ?
Misafir  - 12 Nisan 2021 sordu
8 Cevap
en az 3m gerek
Misafir  - 28 Mart 2021 sordu
4 Cevap
karşılama nerenin
Misafir  - 22 Ocak 2021 sordu
1 Cevap