CEVAPLAR

Misafir

Arkadaşlar Hıristofyas’un açtığı Apo sebest bırakılsın kampanyasına Şimdiden 500 bin imza atılmış.Sizce bu imzaları atanlar kim olabilir.Siz böyle bir konuya imza atarmısınız?Acaba idam edilsinmi diye işmza açılsa kaç kişi imzalar sizce?

Misafir 18 Şubat 2013 sordu
CEVAPLA
CEVAPLAR
çirkin oyunun yeni son perdesi hazırlanıyor.Sıra geldi yalandan olayı uluslar arası araenaya taşıyıp, psikolojik baskı yaratıp, sözde baskı yaratıp illa apo'yu serbest bırakmayı planlamaya.Bu bile PKK.nın BDP.lilerin kimlerle nasıl karanlık ilişkiler içinde olduğunu ispatlıyor.Ayıdanpost yunandan dost olmıyacaksa PKK ve apo'dan ne olur acaba. Hazırlıklarını tamamladılar içerde bölünme anayasasını dayataıp olmazasa olmazla çıkaracaklar bunlarda yan destekler.Bu kirli oyunun içinde hükümet ve Mitte vardır.Herşey onların başının altından çıkmıştır.İkiyüzlüğlğk yaparak adamın serbestliğine senet imzalamışlar villasını bile yaptırıyorlar hala milleti uyutmaya çalışıyorlar.Bu yapılanlar AKP.nin elini güçlendirmek. çok yapılıyor başlarım imzalarına.Sahtekar köpekler.Sevgili değerli arkadaşlarım pislik alçaklık heryerde diz boyu ve ne yazıkki doğru söyleyenler darbe alıp dışlanıyor.ayak oyunlarıyla yine hasız yere engellendim. 451bin puanımda uçacak.oysa burda birkaç istisna hariç hepinizi çok sevmiş değer vermiştim.eğer engelim kaldırılıp haksızlık giderilmez ise mynet e artık ne yeni üye olarak ne de misafir üye olarak girmeyeceğim.hepinize ayrı ayrı selam eder hayatta başarılar diler, güzel arkadaşlıklarınız için ayrı ayrı teşekkür ederim.allah hep sizinle olsun allaha ısmarladık.yumak7667.
Misafir
Misafir  - 18 Şubat 2013 cevapladı
İmza atanlar net pkk'lıdır, bdp'lidir, Türkiye'nin bölünmesini isteyenlerdir. Bizde bebek katili idam edilsin mi diye imza toplasalar şimdiye çoktan idam edilmesine karar verilirdi ...
the_morriss
the_morriss  - 18 Şubat 2013 cevapladı
Bebek katili ve şürekası Yunanistan'da eğitiliyor ve Türkiye'yi bölmek için dağlara gönderiliyor. Hristofyas'da onların bir parçası yani Rum böyle düşünmesi imza toplaması normal.
Misafir
Misafir  - 18 Şubat 2013 cevapladı
Apo denilen terörist başının affı konu olamaz.Ancak idamı söz konusu olabilir.Şehitlerimizin hakkı var,Milletimizin hakkı var.Buna tevessür edenler beton duvarlara çarparlar. Kim olursa olsun.İsrail şu anda iflas etmiş Güney Kıbrısı maddi olarak destekliyor.Onlarda İsrailin düdüğünü çalıp söylüyorlar.'Atalarımız ne demiş 'İt ürür karven yürür!'
lamuntsen
lamuntsen  - 18 Şubat 2013 cevapladı
Bizde" apo canisi asılmalı mı? "şeklinde imza kampanyası başlatalım diyeceğim ama akp hükümeti buna izin vermez...apo canisi serbest bırakılsın diyebilmem için ya bölücü hain olmam lazım ya da aklımı kaybetmiş olmam lazım Allah şükür kendimdeyim.
soledats
soledats  - 18 Şubat 2013 cevapladı
bence imza atanlarıda içeri almak lazım
kaydo1989
kaydo1989  - 18 Şubat 2013 cevapladı
Politika-Devlet kategorisindeki diğer sorular
400.99
Misafir  - 08 Eylül 2021 sordu
1 Cevap
Türkçe nin kısaltması
Misafir  - 22 Mayıs 2021 sordu
1 Cevap
Dünya kaç metredir ?
Misafir  - 12 Nisan 2021 sordu
9 Cevap
en az 3m gerek
Misafir  - 28 Mart 2021 sordu
4 Cevap