CEVAPLAR

yigidoadem

Dilek Özçelik isimli kanser hastası olan bayanın bakan erdoğan bayraktarın yanına gidip ilaç sorununu anlatmak isterken bu bakanın kendisine dilenci muamelesi yapmasını nasıl yorumlamak gerekir?

yigidoadem 18 Nisan 2013 sordu
CEVAPLA
CEVAPLAR
Herkeste yüksek karakter olmuyor maalesef.Sen Türkiye gibi bir ülkeye bakan olmuşsun az geliştir kendini utanma git eğitim al yetiş ama yok anca ordaki köprü açılışı burdaki yol açılışı aynı yere on kere aça aça gezsinler.Önce bir insanlık dersi edep adap dersi nerde nasıl davranılır ne söylenir dersi alsınlar,
nbenek_93
nbenek_93  - 20 Nisan 2013 cevapladı
Terbiyesizlik, görgüsüzlük ve ayıp ...
the_morriss
the_morriss  - 20 Nisan 2013 cevapladı
Bakanın birdenbire yanına yaklaşan Dilek'e nasıl baktığına dikkat edin, birşey yapacak zannetti, hemen uzaklaşsın diye eline para sıkıştırdı. TİPİK KORKU refleksi.
hogwash
hogwash  - 19 Nisan 2013 cevapladı
Tipik akp muamelesi...sittin sene iktidar olacaklarını ve kendilerinin ölmeyeceğini düşünüyorlar herhalde...Bu partinin elemanlarında devlet adamı vasfı zaten yoktur böyle davranmaları çok normal.
soledats
soledats  - 19 Nisan 2013 cevapladı
iki gün önce bende sormuştum, sorumu görseydiniz belki cevaplardınız.Ama ben sizinkine cevap yazayım.Adamın yaptığını tek kelimeyle görgüsüzlük ve kalaslık olarak yorumluyorum. Bazı şeyler makamla mevkiyle zorla olmuyor işte.Doğuştan olmasa da sonradan edinilen birtakım yetenekler, meziyetler vardır, onlardan da nasibini alamamış, şöhret makam sarhoşu, küçük dağları ben yarattım edasıyla kalas gibi dolanıp duruyorlar işte.Kız bir anda şaşkın, üzüntüyle, utançla parayı reddetmeye, meramını anlatmaya çalışıyor o hala parayı tıkıştırıp,koy cebine, epey para var, yere düşürme diyor ya. Verdiği epey dediği parada 300 lira.Milleti sadakaya muhtaç, makarnaya, kömüre fit olacak koyun sürüsü gibi gören zihniyetin mensubu nede olsa.
sarp_456
sarp_456  - 18 Nisan 2013 cevapladı
Politika-Devlet kategorisindeki diğer sorular
400.99
Misafir  - 08 Eylül 2021 sordu
2 Cevap
Türkçe nin kısaltması
Misafir  - 22 Mayıs 2021 sordu
1 Cevap
Dünya kaç metredir ?
Misafir  - 12 Nisan 2021 sordu
10 Cevap
en az 3m gerek
Misafir  - 28 Mart 2021 sordu
4 Cevap