CEVAPLAR

axencises

hayır ömer seyfettinin cesaret kitabının konusu ve anafikri

axencises 20 Mart 2013 sordu
CEVAPLA
CEVAPLAR
Cesaret, aynı zamanda yiğitlik, kararlılık, ataklık, ve dayanıklılık özelliklerini de içeren, korku, acı, risk, belirsizlik veya tehdit ile başa çıkabilme yeteneğidir."Fiziksel cesaret" fiziksel bir acı, zorluk veya ölüm tehlikesi ile yüzleşme sırasındaki cesareti tanımlarken, "ahlaki cesaret" çoğunluk muhalefeti, utanç, skandal veya şevk kırıcılığı karşısında etik davranmayı ifade etmektedir..
efsanegeldi19
efsanegeldi19  - 20 Mart 2013 cevapladı
Cesaret Cesaret, Ömer Seyfettin Dostlarınızla paylaşmak için tıklayın Ömer Seyfettin BERİKAN YAYINEVİ Hepimiz, aynadaki şaşkın görüntülerimizle beraber, arkasından bakakaldık. Korkunç kasırgalardan sonra doğan bir sabahyıldızı gibi sarı saçlı minimini kız, gişenin ufkunda göründü. Ama bu sefer çok şen, çok parlaktı. Bizim böyle bakıp kalışımıza karşı güzel başını sallıyor, ufacık ellerini çarparak, "Hesto diyavolo..." diye gülmekten katılıyordu.
34vlk24
34vlk24  - 20 Mart 2013 cevapladı
Cesaret, aynı zamanda yiğitlik, kararlılık, ataklık, ve dayanıklılık özelliklerini de içeren, korku, acı, risk, belirsizlik veya tehdit ile başa çıkabilme yeteneğidir."Fiziksel cesaret" fiziksel bir acı, zorluk veya ölüm tehlikesi ile yüzleşme sırasındaki cesareti tanımlarken, "ahlaki cesaret" çoğunluk muhalefeti, utanç, skandal veya şevk kırıcılığı karşısında etik davranmayı ifade etmektedir.
gokturk51
gokturk51  - 20 Mart 2013 cevapladı
Eğitim kategorisindeki diğer sorular
Cevap 102
Misafir  - 2 saat önce sordu
0 Cevap
faktoriyel sorular
Misafir  - 1 gün önce sordu
1 Cevap
savaşın zıt anlamı
Misafir  - 1 gün önce sordu
2 Cevap
2deste kaç tane
Misafir  - 16 Eylül 2021 sordu
1 Cevap
e: turkce