CEVAPLAR

the_morriss

Rtenin "terörist-marjinal grup" ve "özgürlük savaşçıları" diye etiketledikleri hakkında yorumunuz nedir ?

the_morriss 31 Ekim 2012 sordu
CEVAPLA
CEVAPLAR
Siyasetçiler için reklamın iyisi kötüsü olmaz zaten gerekirse bayrağı da dini de imanı da milliyeti de cibilliyeti de gayet ustaca kullanırlar. Millet nasıl sa saf ve hemen yutuyor.En güzel örneğini de en yakında görüyoruz işte. Çok ilginç şekilde bu yere atılmış bayrağı kaldırma senaryosu bir kaç kez başarıyla oynandı ve iyi tutu doğrusu.Çok ilginç bir şekilde Başbakan 'ın katıldığı toplantı yerlerinde her nnasılsa birileri yere Türk bayrağı atıyor, tam o sırada da Başbakan geçiyor ve Bayrağımızı görüp eğilip yerden alıyor, katlıyor ve cebine koyuyor, basın da hemen haber yapıp Tv.lerimizde yayınlıyor. Derin düşünmekten üşenen beyinlerde hayranlıkla alkışlıyor, takdir ediyor.Aslında orda başka Türkler ve Türk gazeteciler varken aslında o bayrağın 1 dakikadan fazla yerde kalamıyacağını düşünmez akıl etmezler işte.Başbakan'ın görevi Türk Bayrağını her yerde en yükseklerde şerefle dalgalandırmaktır,ülkeyi bölmek değildir, katlanıp cebe konulan bayrak ne ifade ederki.Başbakan Bayrağımıza o kadar saygılı madem bayrak taşıyan gence tekme sallıyan gence tekme sallayan polise ne yaptı acaba.Bayrağı seven düşünen o kadar milliyetçi biri olsa PKK ile görüşmez ve ülkeyi bölme planlarının önünde aslanlar gibi durur. Bu millet çok masal dinledi.Reklama da karnı doydu. Başbakan ve sayesinde AKP 29 Ekimde halktan çok önemli bir uyarı almıştır ve katlayıp cebine koymuştur. Bayramını kutlayan bayraklarını şerefle taşıyan halka gaz sıkmak, sıktırmak, engellemek, bayramları Atatürk'ü unutturmaya çalışıp Rejimi yıkmak kimsenin haddine değildir.Ergenekonun gizli tanığı da ortaya çıktı. Şemdin Sakık yani baş PKK.lı, idamlık.Olayın aslı, vahameti gün gibi ortada bazıları hala uyuyor anlamak mümkün değil. Başbakan bocalıyor,git geller yaşıyor, sürekli kuru sıkı sallıyor sanki millet te yutuyor.Kürtlerde Türkler de hep bu sahtekar siyasiler ordusundan çekiyor ne çekiyorsa.Hiç olmasalar daha iyi.
yumak7667
yumak7667  - 06 Kasım 2012 cevapladı
başbakan ne der siz ne anlarsınız....sayın başbakanımız uluslararası platformda bayrağı yerden alıp cebine koymuş bir liderdir....ama senin o savundukların ise bayrağın arkasına saklanmış virüslerdir....suriye savaşçılarına gelince o konu hakkında bişey bilmiyorum....ve bu resmi ilk kez görüyorum...eğer gerçekten bu kadar vahşice davranıyorlarsa bu başbakanımızın suçu değil.....
sarpe.r
sarpe.r  - 06 Kasım 2012 cevapladı
Elalemin teröristini besleyip özgürlük savaşçısı,Ayyıldızlı bayraklarla bayrama koşanları terörist diye nitelendirmek nasıl bir zihniyete sahip olduğunun göstergesidir esefle kınıyorum ve bir vatandaş olarak hakkımı helal etmiyorum.
soledats
soledats  - 31 Ekim 2012 cevapladı
Politika-Devlet kategorisindeki diğer sorular
400.99
Misafir  - 08 Eylül 2021 sordu
4 Cevap
Türkçe nin kısaltması
Misafir  - 22 Mayıs 2021 sordu
1 Cevap
Dünya kaç metredir ?
Misafir  - 12 Nisan 2021 sordu
8 Cevap
en az 3m gerek
Misafir  - 28 Mart 2021 sordu
4 Cevap