CEVAPLAR

Misafir

telefonumdan sim kartı çıkarırsam whatsapp mesajları silinir mi

Misafir 24 Mart 2022 sordu
CEVAPLA
CEVAPLAR
Beyoğlu Zeit....Zeit'in ağaçlarını kim kesti LAN...Beşiktaş taş olmuş.Donlar çözülürken Karı seyrediyor.Elinde buz gibi YEREK nerede.Üç babahindi Kızıltoprak Kızıldreilelere bindi.Biden dedi!Call in sağlıklı.
Misafir
Misafir  - 08 Nisan 2022 cevapladı
hayır silinmez.
dye5fvhnf8
dye5fvhnf8  - 07 Nisan 2022 cevapladı
AM desek Kısaca Afat Malafat ?Changir Meydan Çığlık çığlığa şarkı söylüyor.Kediler peşinde köpekler veresiye!Goteborg mezunu Geothe hayranı. kediler ile yatıp kalkıyor.Dumanla işaretleşiyor.Geyik yapıyor.Dil Pabuç.Akıl Tavan.Kayış atmış.Torbacıları onu çok seviyor.Özgürlük demokrasi barış kadın hakları.Ters kelepçe!Mutlu.Sakat!Sıkılmış İngiliz Mandalina nasıl denir.Manda yuva yapmış Soyunmuş soyut ağacına Mandalina olmuş.Açından öl SEZAR!yaşında belli değil.
Misafir
Misafir  - 02 Nisan 2022 cevapladı
Sim kartı kart olduğu için Büyü KADA dedik.Telefonu tamirciye götürdük.Buraya kadar tmm mı?Hasretdin Hocamış dedi;Telefon Kaç GB dediler.Telefonu tamirciye bıraktık ''KAÇtık''.Hasretdin bu ya!Nur topu gibi bir GB Telefonu daha olmuş.Aldık geldik.İki telefon var diye sevinir iken.Telefonum gene arızalan dı.Tekrar Hasretdin Hocamış a götür dediler.Gitdik BitDİK.Telefon Ölmüş....ÖL.....'Küçük telefon da maket imiş.Büyü büyü dediler.Büyü yünce Açılıp saçılacak.Bekle geliyorum.Öküz öldü ortaklık bitti.Öküzistler sevinsin!
Misafir
Misafir  - 27 Mart 2022 cevapladı
Bilgisayar-İnternet kategorisindeki diğer sorular
1200 cm kaç metrekare
Misafir  - 27 Mart 2022 sordu
2 Cevap