CEVAPLAR

kemolettin

yaşar nuri öztürk fıkıh kitaplarının emeviler zamanında değiştirildiğini söylüyor.bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz

kemolettin 23 Aralık 2013 sordu
CEVAPLA
CEVAPLAR
Doğrudur.Yaşar Nuri hoca'nın kitaplarını mutlaka okumak gerek. Bazılarının yarattığı, yaşamaya çalıştığı sözde sahte İslamiyeti görüyoruz işte.Kodomanları Allah bismillah diyerek, hooop, bana ve sülaleme afiyet olsun diye milletin malını varını yoğunu hamuduyla götürüyor,yemledikleri malum ayak takımı da onları habire şakşaklıyor.Düzen bu, yarattıkları İslamiyet bu işte.Yaşar Nuri hoca'nın kitaplarını okuyan azıcık uyanır, aydınlanırda boş boş, cahil konuşmaz hiç olmazsa.Eleştirebilmek için önce okumak,bilmek gerekir.Kuru sıkı atmakla olmaz.Acaba kaç kitabını okumuşlarda arsızca eleştiriyorlar muhterem hoca'yı?
Misafir
Misafir  - 23 Aralık 2013 cevapladı
Yaşar Hoca söylüyorsa doğrudur bu Emeviler zamanında zaten çok şeyler olmuş İslamiyete çok zarar vermişler ben severim bu hocayı onu dinler kitaplarını okurum Allah selamet versin.
soledats
soledats  - 23 Aralık 2013 cevapladı
Eğer değiştirildiğini biliyorsa, buna kanaat getirdi ise demek ki ASILLARINDA ne yazdığını da biliyor demektir. O zaman ne diye her 10 lafının ikisini asıllarından dördünü o beğenmediği Emevilerin kitabından, dördünü de bilmem neresinden uyduruyor? Zamanımızın fitne-fesat hocalarından biri olarak görüyorum onu. Bak gene dilim sürçtü hoca dedim ona.
charshi_yasaga.karshi
charshi_yasaga.karshi  - 23 Aralık 2013 cevapladı
Din kategorisindeki diğer sorular
Subuti kati nedir
Misafir  - 1 gün önce sordu
1 Cevap
İsa (a.s.)
Misafir  - 17 Ekim 2021 sordu
2 Cevap
2 PHUT HON
Misafir  - 02 Ekim 2021 sordu
1 Cevap
Sofrayı kim fethetti
Misafir  - 01 Ekim 2021 sordu
1 Cevap