Adil Karaismailoğlu Haberleri Ve Son Dakika Adil Karaismailoğlu Haberleri

Adil Karaismailoğlu Haberleri Ve Son Dakika Adil Karaismailoğlu Haberleri

19 Mayıs 1969 doğumlu Adil Karaismailoğlu, mühendis ve siyasetçidir. Temel eğitimini tamamladıktan sonra lisans eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünde yapmıştır. Yüksek lisans derecesini ise Kentsel Sistemler ve Ulaştırma Yönetimi dalında Bahçeşehir Üniversitesinden aldı. 1995’da İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Müdürlüğünde, 1998'de ise İETT Genel Müdürlüğünün çeşitli birimlerinde çalıştı. Daha sonra İBB Trafik Müdürlüğü’ne geçti. Burada müdür yardımcılığı yaptıktan sonra Ulaşım Koordinasyon Müdürlüğü'ne atandı. 2014’te Ulaşım Daire Başkanlığı yaptıktan sonra 2016'da TOKİ İstanbul Emlak Dairesi Başkanlığı görevine getirildi. DAha sonra önce Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı olarak atandı ve 28 Mart 2020 tarihli Resmî Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı oldu.

Adil Karaismailoğlu Haberleri

Bakan Karaismailoğlu, canlı yayında ilk kez açıkladı! İstanbul - Antalya arası 5 saatin altına iniyor

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, katıldığı canlı yayında yeni projeyi açıkladı. İstanbul ve Antalya arasında bir hızlı tren hattı yapılacağını ifade eden Bakan Karaismailoğlu, "İstanbul - Antalya arası 714 kilometre 4 saat 45 dakikaya inecek. İstanbul - Eskişehir arası zaten mevcut hattımız ve Eskişehir'den Kütahya, Afyonkarahisar, Isparta ve Burdur'dan Antalya'ya ineceğiz. 2 saat 15 dakikada 347 kilometrelik Eskişehir - Antalya arasını almış oluyoruz" dedi.

Finans 11-05-23 07:54

Bakan Karaismailoğlu'yla CHP'li Kaya arasında sert tartışma! Bakan salonu terk etti

Seçim haftasına girilmesiyle beraber siyasette tansiyon arttı. Trabzon'da gerçekleştirilen bir ödül töreninde Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile CHP Milletvekili Ahmet Kaya arasında seslerin yükseldiği bir tartışma yaşandı. Salondaki bazı katılımcıların araya girmeye çalışması dikkat çekerken Bakan Karaismailoğlu salonu terk etti.

Haber 08-05-23 23:08

PTT'nin kurumsal hesabından AK Parti mitingi paylaşıldı, CHP'li Antmen isyan etti!

PTT'nin resmi sosyal medya hesabından Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun Trabzon'da yaptığı mitinglerin canlı yayınları paylaşıldı. Kurumsal hesaptan yapılan söz konusu konusu paylaşımlara CHP'den tepki geldi. PTT'ye tepki gösteren CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen "İstediğiniz mitinge koşun. Zaten son 10 gününüz" ifadelerine yer verdi.

Haber 04-05-23 15:46

12 saatlik yol 2 saate inecek! Açılışını Cumhurbaşkanı Erdoğan yapacak

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı törenle Ankara-Sivas Hızlı Tren Hattı'nı hizmete alacaklarını söyledi. Karaismailoğlu, "Proje ile Kırıkkale, Yozgat ve Sivas illerimizi de hızlı tren konforu ile tanıştıracağız. Hattımız ile Ankara-Sivas arasındaki mesafeyi 603 kilometreden 405 kilometreye, 12 saat olan seyahat süresini 2 saate, Ankara-Yozgat arasını 1 saate düşürdük" dedi.

Haber 25-04-23 20:19

Osmangazi Köprüsü'nde araç geçiş rekoru! Karaismailoğlu duyurdu: Dikkat çeken rakam

Bayram tatili nedeniyle İstanbul'da hem yaya hem de araçlar yoğunluk oluştururken Osmangazi Köprüsü'nden dünkü geçişlerde rekor kırıldı. 22 Nisan'da köprüden geçen araç sayısı dikkat çekti.

Haber 23-04-23 13:43

Bakan Karaismailoğlu açıkladı: 2022'de 65 milyar 256 milyon gigabayt internet kullandık

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 2022 yılında 319 milyar dakikadan fazla telefon görüşmesi gerçekleştirildiğini ve 65 milyar 256 milyon gigabayt internet kullanıldığını açıkladı.

Haber 09-04-23 15:53

Başakşehir-Kayaşehir metro hattı bugün açılıyor! İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapalı olacak

İstanbul'da bugün Başakşehir-Kayaşehir metro hattı hizmete giriyor. Açılış nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ise yaptığı açıklamada "Kayaşehir-Mahmutbey arası seyahat süresi 20 dakika, Metrokent-Bakırköy Özgürlük Meydanı arası seyahat süresi 29 dakika, Metrokent-İstanbul Havalimanı arası seyahat süresi 24 dakika, Çam ve Sakura Şehir Hastanesi-Bakırköy (Kirazlı) arası seyahat süresi 23 dakika olacak" dedi.

Haber 08-04-23 07:50

Bakan Karaismailoğlu: Bütün deprem bölgesindeki illerimizi yeniden inşa edeceğiz

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Yaşadığımız acıları bir an evvel dindirmek için eskiyi yerine getirmenin ötesine geçeceğiz. Bölgemizin kültürel özelliklerini taşıyan yapıları ve sosyal donatıları, yeşil alanlarıyla Adıyamanlıları ve bütün deprem bölgesindeki illerimizi yeniden inşa edeceğiz." dedi.

Haber 01-04-23 14:35

Bakan Karaismailoğlu 'Sayılı günler kaldı' diyerek duyurdu! Başakşehir-Kayaşehir Metro Hattı...

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesinden devralınan Başakşehir-Kayaşehir Metro Hattı'nı kısa sürede tamamlandıklarını belirterek, hattın vatandaşların hizmetine açılmasına sayılı günler kaldığını bildirdi.

Haber 25-03-23 16:51

SON DAKİKA | Bakan Karaismailoğlu duyurdu! 'Kuzey Marmara Otoyolu, Avrasya Tüneli, Marmaray afette acil durum yolu olacak'

Son dakika haberi: Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Kuzey Marmara Otoyolu, Avrasya Tüneli, Marmaray afette acil durum yolu olacak. Avrasya Tüneli, Marmaray ve kara yolu projelerinde sismik izolatörler kullanıyoruz" dedi. Bakan Karaismailoğlu ayrıca, "İstanbul'da 100 kilometrenin üzerinde demir yolu yatırımımız var. Bunlar afette sığınak olacak, hatlarımız hizmete devam edecek" ifadelerini kullandı.

Haber 09-03-23 12:35

Bakanlar, deprem bölgesinde çalışmalardaki son durumu açıkladı: 1 yılda tamamlanacak

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu; Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından bölgede yapılan çalışmalar hakkında düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Bakan Kurum, 1 milyon 250 bin binanın eş zamanlı olarak incelendiğini söylerken; Bakan Soylu da "Depremin izlerini tamamen silene kadar çıkmayacağımızı söylemek istiyorum." diye konuştu.

Haber 23-02-23 12:33

Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu depreme canlı yayında yakalandı! Deprem biter bitmez yanına koştular…

Depremin ardından gelen görüntülere bir yenisi daha eklendi. Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu Adıyaman'da düzenleyeceği basın toplantısı sırasında depreme yakalandı. Karaismailoğlu’nun yaşadığı panik anları anbean kameralara yansıdı. Bakan Karaismailoğlu deprem anında masanın altına girerek kendisini korudu.

Haber 06-02-23 17:20

Tünelden geçen 100 milyonuncu kişiye sürpriz hediye! Bakan Karaismailoğlu 10 dakika boyunca gelmesini bekledi ve...

Avrasya Tüneli'nden geçen 100 milyonuncu aracın sahibine süpriz hediye! Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Avrasya Tüneli Kontrol Merkezi'nde Avrasya Tüneli'nde gerçekleştirilen çalışmalara dair açıklama yaptı. Karaismailoğlu, tünelin ülke ekonomisine 6 yıllık katkısının 1,2 milyar dolara ulaştığını söyledi. Sonrasında Karaismailoğlu, 10 dakika boyunca tünelden geçen 100 milyonuncu aracın sahibini bekledi. 100 milyonuncu araca bir ay ücretsiz kullanım hakkı hediye edildi.

Finans 03-02-23 13:41

İstanbul Havalimanı metrosunun fiyatı ne kadar olacak? Bakan Karaismailoğlu canlı yayında duyurdu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, katıldığı bir televizyon programında önemli açıklamalarda bulundu. İstanbul Havalimanı metrosunun açılışına saatler kala özel yayında konuşan Bakan Karaismailoğlu, İstanbul Havalimanı metro ücretinin ne kadar olacağını açıkladı. Karaismailoğlu ayrıca İstanbul'daki trafik ve taksi sorununa ilişkin olarak da konuştu. İşte haberin detayları...

Haber 21-01-23 22:23

Pazar günü için heyecanlı bekleyiş sürüyor! Bakan Karaismailoğlu'ndan açılış öncesi Kağıthane-İstanbul Havalimanı Metrosu ziyareti

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, pazar günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı törenle açılacak Kağıthane- İstanbul Havalimanı Metrosu'nu engellilerle ile gezdi.

Finans 20-01-23 12:34

Amasya'da Badal Tüneli'nin açılışı yapıldı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Gelecek vizyonumuzun en önemli unsurlarından biri, ülkemizin her alandaki rekabet gücüne ve toplumun yaşam kalitesinin yükseltilmesine katkıda bulunmaktır." dedi.

Yurthaber 19-01-23 15:40

SON DAKİKA | Bakan Karaismailoğlu duyurdu! Kağıthane-İstanbul Havalimanı metro hattının açılış tarihi belli oldu

Son dakika: Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kağıthane-İstanbul Havalimanı metro hattının 22 Ocak Pazar günü açılacağını açıkladı. Bakan Karaismailoğlu, "Hattın işletmeye açılmasıyla İstanbul Havalimanı'na Kağıthane'den sadece 24 dakikada, Göktürk'ten 12 dakikada ulaşılabilecektir" dedi.

Haber 13-01-23 10:21

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu'ndan müjde! İstanbul Havalimanı metrosu için geri sayım başladı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, katıldığı bir televizyon yayınında önemli açıklamalarda bulundu. İstanbul Havalimanı metrosuna ilişkin bilgi veren Bakan Karaismailoğlu, "Bu ayın sonunda İstanbul Havalimanı metrosu, şubat ayında da Çam Sakura Hastanesi metrosu açılacak." ifadelerini kullandı.

Haber 11-01-23 21:07

İstanbul Havalimanı'nı bugüne kadar 178 milyon yolcu kullandı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, İstanbul Havalimanı'nın hizmet kalitesiyle bütün otoriterler tarafından dünyanın en iyi havalimanı olarak seçildiğini belirterek, "Her ay ayrı bir rekor kırıyor. Bugüne kadar 1,2 milyon uçak, 178 milyon yolcu taşıdı." dedi.

Yurthaber 29-12-22 07:30

Bakan Karaismailoğlu bu sözlerle duyurdu: 2023'te uzaya fırlatacağız

TBMM Genel Kurulu Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 2023 Bütçe Görüşmesi'nde Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu konuştu. Bakan Karaismailoğlu, "Türkiye’nin en büyük Ar-Ge projelerinden biri, Yerli Haberleşme Uydumuzu Türksat 6A’yı da 2023 yılında uzaya fırlatacağız." ifadelerini kullandı.

Haber 09-12-22 21:03

Bakan Karaismailoğlu tarih verdi: 2023'ün ilk aylarında açacağız

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "AKM-Gar-Kızılay metrosunda artık son aşamaya geldik. 2023'ün ilk aylarında AKM-Gar-Kızılay metrosunu açıp önemli bir ihtiyacı Ankara'da gidermiş olacağız." dedi.

Finans 07-11-22 12:48

Bakan Karaismailoğlu duyurdu: Açılış için gün sayıyoruz

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Türkiye’nin güvenli yarınları, tam bağımsız Türkiye için yerli ve milli kabiliyetlerimizi her alanda artırmak nihai hedefimizdir. Raylı sistemlerimiz için önemli olan ve bakanlığımızın desteği ile Aselsan tarafından geliştirilen sinyalizasyon sistemlerinin kullanılacağı Kağıthane-İstanbul Havalimanı Metro Hattımızın açılışı için gün sayıyoruz" dedi.

Finans 03-11-22 15:33

Son dakika: Bakan Karaismailoğlu metrodaki son gelişmeyi duyurdu! 'Son aşamasına geldik'

Son dakika haberi: Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Başakşehir - Çam ve Sakura Hastanesi - Kayaşehir Metro Hattı ile ilgili basın açıklamasında bulundu. Karaismailoğlu, metroda son aşamaya gelindiğini duyurdu.

Haber 24-10-22 10:20

Bakan Karaismailoğlu'ndan 6G'de Li-Fi açıklaması! Wi-Fi'nin yerine geliyor

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 15. Uluslararası Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji Konferansı'nda yaptığı konuşmada 6G haberleşme teknolojilerinde Li-Fi açıklaması yaptı. Bakan Karaismailoğlu, haberleşme uydularının sağlayacağı iletişim ortamında 6G haberleşme teknolojilerinde Wi-Fi yerine, Li-Fi, yani yüksek enerjili LED’lerle görünür ışıkla haberleşme teknolojileri kullanılacağını söyledi. Li-Fi ile Wi-Fi'ye göre çok daha hızlı veri aktarımı gerçekleştirilebiliyor.

Haber 19-10-22 13:37

Çanakkale Ayvacık-Küçükkuyu Yolu Assos ve Troya Tünelleri Açılış Töreni

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu: - "Çanakkale'yi İzmir ve Balıkesir'e bağlayan kara yolunun Ayvacık-Küçükkuyu kesiminde hayata geçirdiğimiz bu proje Marmara ve Ege bölgelerinin lojistik kara yolu altyapısını oldukça güçlendirecektir. Assos ve Troya tünelleri sayesinde onlarca keskin virajı olan Kaz Dağları'nı sürücülerin korkulu rüyası olmaktan çıkardık"

Yurthaber 11-10-22 15:59

Bakan Karaismailoğlu, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde konferans verdi:

"TÜRKSAT 6A uydusunu 2023 yılında uzaya fırlatma hedefimiz var. Planlamalarımız doğrultusunda devam ediyor" - "TÜRKSAT 6A uydusunun da bizim için en önemli faktörü tamamen yerli, milli olarak Ankara'da üretilmekte. İnşallah bunu 2023 yılında uzaya fırlattığımızda uzayda kendi uydusuyla temsil edilen ilk 10 ülkeden biri olacağız" - "2053'e kadar 198 milyar dolarlık yatırımımızı planladık. Bu da milli gelire 1 trilyon dolarlık katkı sağlayacak"

Yurthaber 11-10-22 13:49

Bakan Karaismailoğlu'ndan dikkat çeken açıklama: Feribottaki geçiş 31 dolardı, biz 10 dolar alıyoruz

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Osmangazi Köprüsü olmasaydı bu trafiğin yüzde 70'i sağlanamayacaktı. 2016 yılında Osmangazi Köprüsü açılmadığı zaman kısıtlı araç olmasına rağmen feribottaki geçiş ücretleri 31 dolardı. Biz sadece şu anda 10 dolar alıyoruz köprü geçişinden, vatandaşımız memnuniyetle kullanıyor" açıklamasını yaptı.

Haber 06-10-22 06:41

Cep telefonu ile ayda ortalama 560 dakika konuştuk, Avrupa'da lideriz!

Instagram, WhatsApp, Facebook deyip uygulamalar doldurduğumuz telefonların asıl işlevini unutmadığımızı gösteren bir haber geldi. Türkiye, 2022 yılının ikinci çeyreğinde cep telefonu ile aylık ortalama 560 dakika konuştu. Türkiye, bu süreyle Avrupa ülkeleri arasında lider oldu.

Haber 05-10-22 15:56

Ekrem İmamoğlu'nun Sabiha Gökçen metrosu ile ilgili sözlerine Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu'ndan yanıt! 'Bu emek hırsızlığıdır'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açılışını gerçekleştirdiği Pendik-Sabiha Gökçen Havalimanı metro hattı ile ilgili İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabından paylaşımda bulunmuş ve "Metro hattının maliyeti İBB tarafından karşılanmaktadır" ifadelerini kullanmıştı. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, İmamoğlu'nun sözlerine canlı yayında yanıt verdi. Karaismailoğlu, "Bu emek hırsızlığıdır." dedi.

Haber 03-10-22 21:42

Bakan duyurdu! Vatandaşlardan yoğun ilgi...Tüm zamanların rekoru kırıldı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, vatandaşlardan gelen talep sonrasında artırılan hızlı tren seferlerine ilginin yoğun olduğunu belirterek, "Seferlerin artırıldığı ilk gün 31 bin 651 yolcu ile tüm zamanların yolcu rekoruna ulaştık." ifadelerini kullandı.

Finans 16-09-22 13:01

Bakan Karaismailoğlu'ndan metrobüs kazası açıklaması! Liyakatsiz kadrolar gelince...

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Yüz Yüze 100 Gün" programında konuştu. İstanbul Avcılar'da meydana gelen, çok sayıda kişinin yaralandığı metrobüs kazası üzerinden İBB'yi eleştiren Bakan Karaismailoğlu, "Liyakatsiz kadrolar gelince bu tür kazalar yaşamaya başladık." ifadelerini kullandı.

Haber 09-09-22 23:34

Bakan Karaismailoğlu, Yüz Yüze 100 Gün programında konuştu:

"Türkiye'nin her tarafında tam 5 bin tane şantiyede 700 bin tane çalışma arkadaşımız ülkemizin geleceği için emek veriyor" - "20 sene önce 8 milyon aracın zor hareket ettiği yollarda bugün 26 milyon araç rahatlıkla ulaşımlarını sürdürüyor" - "Avcılar'da yaşanan metrobüs kazasında yaralılarımız olduğu bilgisini aldım. İnşallah bu kazalar tekerrür etmez. Bu kazalar İstanbul'da bazı işlerin yanlış gittiğinin habercisidir"

Yurthaber 09-09-22 22:02

Bakan Karaismailoğlu duyurdu! 3 ayda 3 metro açılışı! İşte açılacak hatlar...

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Önümüzdeki günlerde İstanbul'da her ay bir metro açmaya başlayacağız." ifadesini kullandı. Bununla beraber Karaismailoğlu, Eylül ayında Sabiha Gökçen Havalimanı ve E-5 arasındaki mahalleleri birbirine bağlayan metronun, Ekim ayında İstanbul Havalimanı metrosunun ve Kasım ayında da Çam ve Sakura Hastanesi Metrosu'nun hizmete gireceğini duyurdu.

Finans 09-09-22 16:38

Bakan Karaismailoğlu'ndan Kanal İstanbul açıklaması! 'En kısa zamanda...'

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'ndan Kanal İstanbul açıklaması geldi. "Hem Marmara Denizi'nde, Karadeniz'deki bekleme sürelerinin azaltılması, İstanbul Boğazı'nın yükünün hafiflemesi gerekiyor" diyen Bakan Karaismailoğlu, Kanal İstanbul'u en kısa zamanda yaparak bu risk ve tehlikelerin ortadan kaldırılacağını açıkladı.

Haber 01-09-22 07:07

SON DAKİKA | İstanbul'a yeni metro! Tarih belli oldu

Son dakika haberi: Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu, İstanbul'a yapılacak yeni metro hattı için tarih verdi. Bakan Karaismailoğlu, Kasım ayında metro hattının açılmasının planlandığını söyledi.

Finans 27-08-22 11:21

Bakan Karaismailoğlu, AK Parti Eskişehir İl Başkanlığında partililerle buluştu:

"İnşallah bugün Ukrayna'daki görüşmeler sonucunda da en kısa zamanda burada bir barışın sağlanması, onu da Türkiye'nin ve Sayın Cumhurbaşkanı'mızın öncülüğünde sağlanması en büyük dileğimiz. İnşallah en kısa zamanda bu savaş bitecek"

Yurthaber 18-08-22 20:13

AK Parti'nin İstanbul adayı kim olacak? Adil Karaismailoğlu'ndan dikkat çeken yanıt

Türkiye cumhurbaşkanlığı seçimlerine doğru giderken, 2024 yılında yapılacak olan yerel seçim heyecanı da yavaş yavaş gündem olmaya başladı. Şimdiden İstanbul'da AK Parti'nin belediye başkan adayının kim olacağı merak edilirken, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 'İBB'ye aday olacak mısınız?' sorusuna yanıt verdi.

Haber 12-08-22 12:44

Bakan Karaismailoğlu, AK Parti Osmaniye İl Başkanlığını ziyaretinde konuştu:

"Muhalefetin memleketine, vatanına, milletine yapılacak yatırımı teşvik etmesi lazım ki bu yatırımlar daha da artsın ama bizde tam tersi…'Ülke karışsın da karışan ülkeden belki bize bir şey çıkar' mantığıyla çok yanlış hareket ediyorlar. Vatandaşımız da bunları görüyorlar. Bunlara da dersini verecektir"

Yurthaber 11-08-22 18:12

Yeni dönem başladı! İlk kez İstanbul Havalimanı'nda test edildi

Türkiye’nin 5G yolculuğu resmen başladı. 5G, İstanbul Havalimanı'nda düzenlenen törenle ilk kez test amaçlı uygulandı. Törene katılan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Avrupa'nın en yoğun havalimanı İstanbul Havalimanı artık 5G'li oluyor." dedi. Bakan Karaismailoğlu, 5G teknolojisinin ilk kez kullanıldığı İstanbul Havalimanı'nda oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile görüntülü görüştü.

Haber 29-07-22 17:21

Bakan Karaismailoğlu, törende açıkladı! O mesafe 2 saate inecek: İşte biteceği tarih

Osmaneli-Bursa-Bandırma-Balıkesir Hızlı Tren Hattı T04 Tüneli Işık Görme Töreni, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun da katılımıyla gerçekleşti. Önemli açıklamalar yapan Karaismailoğlu, proje bittiğinde Ankara-Bursa ve Bursa-İstanbul demir yolu seyahatinin, kesintisiz, hızlı ve konforlu bir şekilde 2 saat 15 dakika olacağını bildirdi. Bakan ayrıca, projenin 2,5 yıl içinde tamamlanacağını da açıkladı.

Finans 16-07-22 13:30

Sosyal medyada gündem oldu! Bakan Karaismailoğlu Marmaray'da yolculuk yaptı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Marmaray'da vatandaşlarla birlikte yolculuk yaptı. Bakan Karaismailoğlu'nun Marmaray'da yaptığı yolculuk sosyal medyadan paylaşıldı.

Haber 04-07-22 11:35

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, Çankırı'da konuştu:

"(Dodurga'da yapılacak seçim) 2023'ün ışığı yarın Dodurga'dan çıkacak. Yarın buradan çıkacak güçlü ses 2023'ün de sinyali olacak, buna hiç şüpheniz olmasın"

Yurthaber 02-07-22 19:27

Bakan Karaismailoğlu selden etkilenen Düzce'de incelemelerde bulundu

Bakan Karaismailoğlu selden etkilenen Düzce'de incelemelerde bulundu

Yurthaber 30-06-22 18:24

Bakan Karaismailoğlu selden etkilenen Bartın'ın ilçelerinde incelemede bulundu:

"Bizim bu hafta başında yaşadığımız afet aslında geçen yıl 11 Ağustos'ta yaşadığımız afetten çok daha etkili. Ama bunun etkisi çok daha az oldu. Bunun nedeni yapmış olduğumuz yatırımlar, almış olduğumuz tedbirler, vatandaşlarımızın duyarlı olması, uyarıları dikkate alması"

Yurthaber 30-06-22 01:10

Bakan Karaismailoğlu selden etkilenen Kastamonu'nun ilçelerinde incelemede bulundu

Bakan Karaismailoğlu selden etkilenen Kastamonu'nun ilçelerinde incelemede bulundu

Yurthaber 29-06-22 15:53

Bakan Karaismailoğlu selden etkilenen Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde incelemelerde bulundu

Bakan Karaismailoğlu selden etkilenen Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde incelemelerde bulundu

Yurthaber 28-06-22 22:05

Bakan Karaismailoğlu, selden etkilenen Sinop ve Kastamonu'da incelemelerde bulundu

Bakan Karaismailoğlu, selden etkilenen Sinop ve Kastamonu'da incelemelerde bulundu

Yurthaber 28-06-22 16:54

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, selden etkilenen Sinop'ta incelemelerde bulundu:

"Ayancık'ta herhangi bir yaralanma dahi yok ama tedbirlerimizi elden bırakmıyoruz. Gecenin bu vaktinde makinelerimiz yine çalışıyor" - "Yeni yaptığımız köprülerde hiçbir tereddüte mahal bırakmayacak şekilde herhangi bir oynama, zedelenme veya tahribat kesinlikle yoktur"

Yurthaber 28-06-22 02:27