Adını Feriha Koydum Haberleri

Adını Feriha Koydum'un Halil'i Ufuk Tan Altunkaya'nın son halini görenler şaştı kaldı! Adam çok coolmuş

Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy'un başrolünde olduğu Adını Feriha Koydum'un Halil'i son haliyle gündeme geldi. Feriha'nın belalısı olarak hafızalara kazınan Ufuk Tan Altunkaya'yı görenler şaştı kaldı. Altunkaya'nın son haline "Çok coolsun" yorumları yağdı.

Magazin 22-12-22 15:47

Gizem Karaca mini şortuyla çöllere düştü! ''Devede de boy var ama...''

Eşi Kemal Ekmekçi ile Mısır'da tatil yapan güzel oyuncu Gizem Karaca, deveye bindiği anları takipçileriyle paylaştı. Mini şortuyla poz veren Gizem Karaca, paylaşımına ''Bir noktada 'Devede de boy var ama' esprisi yapıldı'' notunu düştü.

Magazin 25-11-22 09:33

Aldatmak dizisinin Güzide'si Vahide Perçin'in kızı da ünlü oyuncu çıktı! Meğer rol arkadaşıymış... Gören şaştı

ATV'nin sevilen dizisi Aldatmak ile televizyon ekranlarına geri dönen ünlü oyuncu Vahide Perçin'in kızı da oyuncu çıktı. Meğer Vahide Perçin'in kızı uzun yıllardır gözümüzün önündeymiş...

Magazin 09-11-22 11:38

Oyuncu Hazal Kaya'nın göğüs dekolteli pozuna beğeni yağdı! Bu ne güzellik

Adını Feriha Koydum, Aşk-ı Memnu ve Bizim Hikaye gibi birçok farklı yapımda rol alan ve 2019 yılında Ali Atay ile hayatını birleştiren Hazal Kaya, sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Şimdilerde ikinci çocuğuna hamile olduğu bilinen ismin göğüs dekolteli pozuna beğeni yağdı.

Magazin 22-09-22 09:53

Adını Feriha Koydum

Adını Feriha Koydum Hakkındaki Haberler Mynet'te. Adını Feriha Koydum Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Oyuncu Hazal Kaya mini elbisesiyle düğün pozu verdi! Beğeni yağdı: Kızı düğün düğün gezdiriyorum

Aşk-ı Memnu, Adını Feriha Koydum, Bizim Hikaye gibi pek çok farklı yapımda rol alan ve 2019 yılında Ali Atay ile hayatını birleştiren Hazal Kaya'dan düğün pozu geldi. Şimdilerde ikinci çocuğuna hamile olduğu bilinen ismin, mini elbisesiyle verdiği poza beğeni yağdı.

Magazin 13-09-22 09:31