Airbnb Haberleri

Günlük ev kiraladılar! Koltukta cinsel ilişkiye giren çift evde gizli kamera olduğunu fark edince şoke oldu

Galler’de yaşayan Mike ve Michaela Kennedy çift Madrid’in yaklaşık 40 kilometre ilerisindeki Zaralejo bölgesinde kiralık ev tutmaya karar verdi. Geceliği 130 sterlin (yaklaşık 1 bin 805 TL) olan kiralık bir ev tutan aile tatillerini mahvedecek bir deneyim yaşadı.

Trend 29-10-22 13:47

Komşularının cinsel ilişki sırasında çıkarttıkları sesler evinde yankılandı! “Tavsiye almaya gideceğim”

‘Ellimitless’ kullanıcı adıyla TikTok’ta paylaşım yapan bir kişi, yan komşularından gelen cinsel ilişki sesleri üzerine sosyal medyada eğlenceli bir açıklama yaptı. Komşularını ‘Seks Tanrısı’ olarak nitelendiren sosyal medya kullanıcısı, yatak odası tavsiyesi almak için onları ziyaret edeceğini söyledi.

Trend 19-08-22 10:42

Airbnb ev partilerini kalıcı olarak yasakladı

Airbnb, platform üzerinden kiralanan evlerde parti ve etkinliklere yönelik getirilmiş geçici yasağı kalıcı hale getirdi.

Haber 29-06-22 09:35

Airbnb engelliler için yeni özellik getirdi

Dünyanın en büyük konaklama platformları içerisinde yer alan Airbnb engelliler için son derece işlevsel bir özellik sunacak. Aslına bakacak olursak birçok kişi bu özelliğin daha önceden uygulamaya gelmesini bekliyordu. Ancak şirket elini geç tuttu.

Haber 13-11-21 10:34

Airbnb

Airbnb Hakkındaki Haberler Mynet'te. Airbnb Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Airbnb 20.000 Afgan mülteciyi geçici olarak barındıracak

Şirket bu kararı, ABD ordusunun Afganistan’dan çekilmesi ve Taliban’ın ülkeyi ele geçirmesinin neden olduğu mülteci krizine yanıt olarak aldı.

Haber 27-08-21 09:35