Arabacı Haberleri

5 yaşındaki oğlunu arabada unuttu! 3 saat boyunca sıcakta arabada kilitli kalan çocuk öldü

Amerika Birleşik Devletleri’nin Teksas eyaletinde yaşanan bir olay ülke gündemine yerleşti. Houston’ın kuzey doğusunda bulunan Harris Country’de bir anne oğlunun evde olmadığını fark etti. 5 yaşındaki çocuğunu arabada kilitli bir şekilde unutan anne, oğlunun sıcaktan öldüğünü fark edince kabusu yaşadı.

Trend 21-06-22 13:36

İlk görüşte aşık olduğunu anlattı! İlişkisini herkesten gizledi: Cinsel hayatımız inanılmaz

Amerika Birleşik Devletleri’nin Arkansas eyaletinde yaşayan 27 yaşındaki Nathaniel, ilginç cinsel yönelimiyle herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Chase adını verdiği 1998 model Chevy Monte Carlo marka arabayla ilişki yaşadığını dile getiren Nathaniel, “Cinsel hayatımız inanılmaz” diyerek herkesi şaşırttı.

Trend 03-06-22 14:47

Güvenli bir park ve sürüş için her araçta olması gereken en iyi geri görüş kamerası modelleri

Trafikteki ve park halindeki araçlar için güvenlik vadeden birçok fonksiyonel ürün var. Geri görüş kamerası da bu ürünlerden biri. Siz de hem sürücü ile yolcuların hem araçların güvenliğini sağlayan geri görüş kameralarıyla araç kullanımını daha konforlu bir hale getirebilirsiniz. Eğer aracınız için en iyi modelleri arıyorsanız yazının devamını mutlaka incelemelisiniz.

Haber 03-02-22 11:02

Arabalara özel bir ilgi duyuyor! Şimdiye kadar 1000 sevgilisi olan adamın ilginç hikayesi

Washington’da doğan Edward Smith isimli bir adam, aşk hayatındaki ilginç tercihi sayesinde tüm dünyada ünlenmeyi başardı. Smith, ‘mekafili’ olarak bilinen cinsel anlamda makinelerden etkilenme durumunu yaşıyor. Durumuyla gurur duyduğunu ifade eden Smith, 18 yaşından beri 1000 farklı sevgilisi olduğunu söyledi. Ancak sadece bunlardan bir tanesi insandı.

Trend 21-12-21 12:07

Arabacı

Arabacı Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Arabacı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Aracını komple ahşap yaptı! Görenler şaşkına döndü

Rize'nin Güneysu ilçesinde yaşayan marangoz Metin Tercan, 1988 model otomobilini ahşap kaplayarak kamyonete dönüştürdü.

Finans 06-07-21 14:24

Stellantis yeni Ram Dakota kamyonet planlarını iptal etti

Ram Dakota'nın üretimi 2011'den sonra durdurulmuştu. Ancak yıllar geçtikçe, pikapın yeniden tanıtılacağına dair söylentiler su yüzüne çıktı. Ancak Stellantis'in projeyi iptal ettiği iddia ediliyor.

Haber 23-02-21 09:27