Arabesk Haberleri

Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur kimdir? Nereli? Muhterem Nur ölüm sebebi nedir? Kaç yaşında hayatını kaybetti?

Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur, ünlü sanatçının ölüm yıl dönümü sebebiyle internette gün içerisinde en çok araştırılan isimle arasında yer aldı. Müslüm Gürses'in hayat yoldaşı vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Peki Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur kimdir? Nereli? Muhterem Nur ölüm sebebi nedir? Kaç yaşında hayatını kaybetti? İşte detaylar...

Haber 03-03-22 09:49

Müslüm Gürses kimdir? Nereli? Şarkıları nelerdir? Müslüm Gürses ölüm sebebi nedir? Kaç yaşında hayatını kaybetti?

Müslüm Gürses ölüm yıl dönümünde anılıyor. Ünlü sanatçının yaşamı ve biyografisi bu sebeple yeniden en çok araştırılan konular arasında yer aldı. Peki Müslüm Gürses kimdir? Nereli? Şarkıları nelerdir? Müslüm Gürses ölüm sebebi nedir? Kaç yaşında hayatını kaybetti? İşte ünlü sanatçının hayatı ve biyografisi...

Haber 03-03-22 08:44

Ferdi Tayfur imaj değiştirdi! Son halini kızı paylaştı

Türk müziğinin efsane isimlerinden Ferdi Tayfur imaj değişikliğine gitti. Tayfur'un yeni imajını müzisyen kızı Tuğçe Tayfur sosyal medya hesabından paylaştı.

Magazin 29-07-21 21:05

Hakan Altun kimdir? Hakan Altun kaç yaşında ve evli mi?

Sanat camiasının başarılı isimlerinden biri olan Hakan Altun, gündemde kalmaya devam ediyor. Fantezi ve arabesk müziğin önde gelen başarılı isimlerinden biri olan Hakan Altun, şarkılarıyla birçok kişiyi derinden etkiliyor. Sesi ile büyüleyen Altun’un kim olduğu ve hayat hikayesi ise merak ediliyor. Peki Hakan Altun kimdir? Hakan Altun kaç yaşında?

Magazin 09-07-21 12:00

Arabesk

Arabesk Hakkındaki Haberler Mynet'te. Arabesk Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Arabesk sevmemiz duygusallıktan

Psikiyatri uzmanı Bekir Tasalı, arabesk müziğin popülaritesinin, Türk toplumunun duygusal yapısının çok güçlü olmasından kaynaklandığını söyledi.

Haber 02-02-05 11:36