Atkı Haberleri

Mesajlarını paylaştı yorum yağdı... İmamoğlu'na verdiği atkı sosyal medyada gündem oldu! Meğer Akşener öncesinde o kıza...

Meral Akşener'in Ekrem İmamoğlu ile Saraçhane'de sahnedeyken yaptığı konuşma sosyal medyada olay oldu. Akşener, İmamoğlu'nun boynundaki atkıyı gösterip hikayesini anlattı. Bu konuşmanın ardından Twitter'da çok sayıda paylaşım geldi. Çünkü konuşmadan önce bir kullanıcı, arkadaşının Akşener'e atkısını İmamoğlu'na vermesi için verdiğini, karşılığında Akşener'in inci küpelerini hediye ettiğini; küpe ve mesaj görüntüsüyle yazmıştı. Bazı kullanıcılar bunun gerçek olmadığını iddia etmişti.

Haber 16-12-22 09:55

Soğuk havalarda sizi sıcacık tutacak en iyi atkı modelleri ve markaları

Soğuk kış günlerinin hayat kurtaran aksesuarları içinde akla ilk gelenler arasında bulunan atkılar, her sene olduğu gibi bu sene de vitrinlerdeki yerini alıyor. Siz de hem soğuktan koruyan hem de şık bir görünüm sunan atkıları, uygun şekilde kombinleyerek benzersiz bir görünüm elde edebilirsiniz. Öyleyse sizi soğuktan koruyacak en güzel atkıları daha yakından incelemeye ne dersiniz?

Haber 05-12-22 17:58

Aldığınız için kendinize teşekkür edeceğiniz soğuk havalarda sıcacık tutan atkı ve bere setleri

Buz gibi soğuk havaların günden güne yaklaşması ile atkı ve berelere olan ihtiyaç da bir hayli arttı. Kış aylarının vazgeçilmezleri arasında bulunan bu aksesuarlar, yaş ve cinsiyet fark etmeksizin herkesin dolabında mutlaka bulunmalı. Eğer siz de kendinizi ve dolabınızı kış mevsimine hazırlarken iyi bir atkı ve bere setine ihtiyaç duyuyorsanız okumaya devam edin deriz!

Kadin 29-11-22 11:03

Macar Başbakan'ın atkısı olay olmuştu! Slovakya Başbakanı'ndan esprili gönderme

Slovakya Başbakanı Eduard Heger, Macaristan Başbakanı Viktor Orban’ın üzerinde "Büyük Macaristan" haritası bulunması nedeniyle tepkilere yol açan atkısına esprili bir göndermede bulundu. Heger, mevkidaşına üzerinde Slovakya yazan yeni bir atkı hediye etti.

Haber 24-11-22 18:32

Atkı

Atkı Hakkındaki Haberler Mynet'te. Atkı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Kombininizin kalitesini ikiye katlayacak aksesuar önerileri

Kombininizi yaptıktan sonra sanki küçük bir detay eksik kalmış gibi hissediyor musunuz? Eğer öyleyse işte bu küçük detay aksesuar olabilir. Kombinlerin tamamlayıcısı olan aksesuarlar, şıklığa şıklık katan en önemli detaylardan biri. Eğer siz de kombinlerinize şıklık katacak aksesuar önerileri istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin, birbirinden şık aksesuarları hep birlikte inceleyelim.

Kadin 22-11-22 18:26