Atla Gel Şaban Filmi Haberleri

Atla Gel Şaban filminin konusu nedir, kimler oynuyor? Show TV'de Kemal Sunal klasikleriyle kahkaha tufanı!

Atla Gel Şaban filmi bu akşam Show TV ekranlarında olacak. Kemal Sunal'ın klasikleşen filmlerinden olan Atla Gel Şaban saat 20.00'de yayınlanacak. Filmde Kemal Sunal ve Nevra Serezli başrolü paylaşıyor. Film 1984 yapımı olsa da hala ilk günkü gibi izleniyor. Peki Atla Gel Şaban filminin konusu nedir, kimler oynuyor? Film nerede çekildi? İşte o detaylar...

Magazin 17-01-23 19:19

Atla Gel Şaban konusu nedir, oyuncuları kim? Atla Gel Şaban ne zaman ve nerede çekildi?

Atla Gel Şaban filmi bu akşam Show Tv ekranlarında yer alacak. Türk sinemasının unutulmaz filmlerinden biri olan Atla Gel Şaban ara ara Tv'de yayınlanıyor. Atla Gel Şaban filminin çekim yılı, nerede çekildiği, konusu ve oyuncuları gibi detaylar merak edildi. Peki, Atla Gel Şaban konusu nedir, oyuncuları kim? Atla Gel Şaban ne zaman ve nerede çekildi?

Trend 12-10-22 22:03

Atla Gel Şaban'ın Mafya Kazım'ının kardeşini görenler şaştı kaldı! Adını Feriha Koydum'un yıldızı çıktı

1984 yılında yayınlanan, başrollerini Kemal Sunal ve Nevra Serezli'nin paylaştığı Atla Gel Şaban filmi, yıllar geçse de Türk sinemasının kıymetli yapımları arasında yer almaya devam ediyor. Atla Gel Şaban filminde hayat verdiği 'Mafya Kazım' karakteriyle akıllara kazınan usta oyuncu Dinçer Çekmez'in kardeşini görenler şaştı kaldı.

Magazin 05-10-22 09:57

Atla Gel Şaban nerede, hangi yıl çekildi? Atla Gel Şaban filmi oyuncuları kim, konusu ne?

Atla Gel Şaban, Türk sinemasının usta oyuncusu Kemal Sunal'ın yer aldığı filmlerden biri. Bu akşam Show TV ekranlarında saat 20:00'de yayınlanacak olan Atla Gel Şaban filmi hakkında detaylar merak ediliyor. Atla Gel Şaban nerede çekildi, konusu ne? Atla Gel Şaban hangi yıl çekildi, oyuncuları kim? soruları merak ediliyor. İşte Atla Gel Şaban filmi hakkında tüm merak edilenler...

Trend 03-08-22 18:29

Atla Gel Şaban filminin konusu nedir? Atla Gel Şaban oyuncuları kimler?

Atla Gel Şaban filmi yeniden televizyonda gösterilmesi sebebiyle izleyicinin radarında. Bu kapsamda yönetmenliğini Natuk Baytan'ın yaptığı, 1984 yapımı komedi filminin konusu ve oyuncuları merak konusu oldu. Öte yandan filmin nerede çekildiği de nostaljiseverlerin merak ettiği bir başka konu. Filme ilişkin detayları sizler için derledik.

Trend 26-01-22 21:36