Ayşecan Tatari Haberleri Ve Son Dakika Ayşecan Tatari Haberleri

Ayşecan Tatari Haberleri Ve Son Dakika Ayşecan Tatari Haberleri

Ayşecan Tatari, 14 Mart 1989 İstanbul’da doğdu. Annesi ünlü sanatçı Aliye Uzunatağan’dır. İstanbul İtalyan Lisesi’nde öğrenimini tamamlayan Ayşecan Tatari, annesinin izinden giderek oyunculuk yapmaya başladı. İlk deneyimini Çocuklar Duymasın dizisinde yaşadı. Fenomen haline gelen dizide dört sezon boyunca Haluk ve Meltem’in kızı olan Duygu karakterine hayat verdi. Ardından ise oyunculuk eğitimi almak için ABD'deki Stella Adler Studio of Acting okuluna gitti. Türkiye'ye dönünce özel özel bir tiyatroya katıldı. Sonrasında İBB Şehir Tiyatroları'na geçti. 2017 yılında kendisi gibi oyuncu olan Edip Tepeli ile hayatını birleştirdi. Ünlü çiftin 2020 yılında Müjgan adını verdikleri bir kız çocukları oldu.

Henüz çocukken Tatar Ramazan Sürgünde filminde kamera karşısına geçen Tatari’nin oynadığı yapımlar arasında Evdeki Yabancı, Çocuklar Duymasın, Çocuklar Ne olacak ve Yılanların Öcü dizileri bulunuyor.

Ayşecan Tatari Haberleri

Çocuklar Duymasın'ın Duygu'su Ayşecan Tatari büyüdü, anne oldu! Son hali olay

Çocuklar Duymasın dizisinde Duygu karakterine hayat veren Ayşecan Tatari şimdilerde anneliğin keyfini sürüyor. Güzelliğiyle ve estetik dokunuşlarla dikkat çeken Tatari kendi gibi oyuncu Edip Tepeli ile evlenmişti. İşte Ayşecan Tatari'nin son hali...

Magazin 09-03-23 15:40

Ayşecan Tatari'den romantik kutlama! Ne yapmışım da başıma bu gelmiş?

Çocuklar Duymasın dizisiyle tanınan ve değişimiyle zaman zaman gündeme gelen Ayşecan Tatari kendisi gibi oyuncu eşi Edip Tepeli'nin yeni yaşını romantik bir mesajla kutladı.

Magazin 19-04-22 13:28

Kızının doktorundan gelen mesajı ifşa eden Ayşecan Tatari kimdir? Ayşecan Tatari kaç yaşında ve kiminle evli?

Ayşecan Tatari, kızının göz kontrolünü yapan doktor, sosyal medyada arkadaşına göndereceği mesajı yanlışlıkla Tatari'ye gönderince işler karıştı. Ayşecan Tatari, doktorun yolladı mesajı sosyal medyadan paylaşarak herkese bu mesajı ifşa etti. Bu olay sonrası genç anne Ayşecan Tatari ve doktor sosyal medyanın en çok konuşulan isimleri oldu. Ayşecan Tatari'nin kim olduğunu bilmeyenler Tatari hakkında araştırmaya başladı.

Haber 17-02-22 16:27

Çocuklar Duymasın'ın Duygu'su Ayşecan Tatari küçük kızını doktora götürdü! Gelen mesaj şoke etti

Çocuklar Duymasın'ın Duygu'su Ayşecan Tatari, Instagram'da kendisini şoke eden bir mesajı ifşa etti. Minik kızını doktora götüren Tatari eve döndüğünde aldığı mesajla şoke oldu. Kızı Müjgan'ın kontrolünü yapan kişi "Ay ömrümü yedi bu çocuk bugün benim. Aşırı sinir oldum" mesajını yanlışlıkla Ayşecan Tatari'ye attı.

Magazin 17-02-22 10:19

Ayşecan Tatari

Ayşecan Tatari Hakkındaki Haberler Mynet'te. Ayşecan Tatari Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Ayşecan Tatari'yi çileden çıkaran olay! İsyan etti

Çocuklar Duymasın'ın Duygu'su olarak hayatımıza giren Ayşecan Tatari paylaşımıyla gündeme geldi. Ayşecan Tatari gittiği mekanda yaşadığı bir olayı anlatarak isyan etti.

Magazin 11-11-21 15:54

Çocuklar Duymasın'ın Duygu'su Ayşecan Tatari'nin kızıyla pozlarına beğeni yağıyor!

İlk bölümü 2003 yılında yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisinde hayat verdiği 'Duygu' karakteriyle izleyicinin aklına kazınan Ayşecan Tatari, şimdilerde kızı Müjgan ile verdiği pozlarla beğeni yağmuruna tutuluyor.

Magazin 05-11-21 09:11

Çocuklar Duymasın'ın Duygu'su Ayşecan Tatari Bakımsızsın yorumlarına patladı

Çocuklar Duymasın'ın Duygu'su Ayşecan Tatari anne olduktan sonra yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme geliyor. Tatari son olarak kendisine "Bakımsızsın" diyenlere yanıt verdi.

Magazin 20-09-21 10:44

Ebru Şahin Edip Tepeli-Ayşecan Tatari'nin kızına hayran oldu

Edip Tepeli ve Ebru Şahin yeni dizi Destan'da rol alacak. Ebru Şahin rol arkadaşının kendi gibi oyuncu eşi Ayşecan Tatari ve kızıyla tanıştı.

Magazin 22-08-21 15:11

Sefirin Kızı'nın Kavruk Ömer'i Edip Tepeli bakın kiminle evli!

Edip Tepeli, 16 Aralık 2019 - 11 Mayıs 2021 tarihleri arasında Star TV'de yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde Kavruk Ömer karakterine hayat verdi. 1989 İzmir doğumlu 32 yaşındaki oyuncu Tepeli, kendisi gibi ünlü olan bir oyuncu ile hayatını birleştirmişti. Üstelik bu evlilikten, geçen yıl "Müjgan" adında bir kız çocuk babası olmuştu.

Magazin 17-08-21 15:14

Çocuklar Duymasın’ın Duygu’su Ayşecan Tatari doğum pozlarını paylaşınca eleştirilmişti! İşte ünlüler ve çocukları...

Ayşecan Tatari bir döneme damga vuran, 2002-2019 yılları arasında yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisinde "Duygu" karakterine hayat verdi. Evdeki Yabancı, Çocuklar Duymasın, Çocuklar Ne Olacak, Yılanların Öcü gibi projelerde yer alan Ayşecan Tatari geçtiğimiz yıl anne olmuştu. İşte ayrıntılar...

Magazin 17-08-21 13:14

Ayşecan Tatari: Doğurduğumdan beri hep düşünüyorum...

Çocuklar Duymasın dizisiyle tanınan ve değişimiyle de sık sık gündem olan Ayşecan Tatari bebeğinin sekizinci ayını bir fotoğrafla kutladı.

Magazin 05-07-21 14:40

Edip Tepeli: Babalık nereye çıktığını bilmediğin bir yolda kılavuzluk etmek

İlk kez Babalar Günü heyecanı yaşayan oyuncu Edip Tepeli, baba olunca hissettiği duyguları ve kızı Müjgan ile gerçekleştirmeyi istediği hayallerini MAG Haziran sayısı için anlattı.

Magazin 19-06-21 15:04

Ayşecan Tatari: Sadece bekle ve gör!

Ünlü oyuncu Ayşecan Tatari, eşi Edip Tepeli ile evliliklerinin 4. yılını kutladı. Düğün fotoğrafını paylaşan Tatari, yayınladığı gönderiye, "Hey çocuklar, Sadece bekle ve gör... 4!" notunu düştü.

Magazin 02-06-21 16:20

Ayşecan Tatari paylaşmaya doymadı! 'Müthiş bir zamandı'

Ayşecan Tatari, kendisi gibi oyuncu olan Edip Tepeli ve kızı Müjgan ile birlikte objektif karşısına geçti. Genç oyuncunun pozlarına beğeni yağdı.

Magazin 02-04-21 09:19

Çocuklar Duymasın'ın Duygu'su Ayşecan Tatari: İyi ki doğdum

32 yaşına basan Ayşecan Tatari, kendisi gibi oyuncu olan Edip Tepeli ve kızı Müjgan ile birlikte kamera karşısına geçti. Ayşecan Tatari'nin doğum günü notuna beğeni yağdı.

Magazin 15-03-21 10:59

Edip Tepeli ve Ayşecan Tatari'nin kızlarına beğeni yağdı

Edip Tepeli, kendisi gibi oyuncu olan eşi Ayşecan Tatari ve kızı Müjgan ile birlikte objektif karşısına geçti. Tepeli, "Dördüncü ayımızı ve annemize benzeme ümitlerimizi geride bırakırken..." dedi.

Magazin 05-03-21 16:28

Ayşecan Tatari kızı Müjgan'ı paylaştı! 'Kafanı omzuma dayadığın ana...'

Ayşecan Tatari, minik kızı Müjgan ile birlikte çekilen karesini sosyal medya hesabından yayınladı. Tatari, paylaşımına "Kafanı omuzuma dayadığın ana bütün ömrüm sığıyor Müjgan" notunu düştü.

Magazin 31-01-21 11:19

Doğum anını paylaşan Ayşecan Tatari'ye gelen eleştirilere Edip Tepeli yanıt verdi! 'Utanacak bir şey yok'

‘Çocuklar Duymasın’ın ‘Duygu’su Ayşecan Tatari kızı Müjgan’ı suda dünyaya getirdiği anları paylaştı. Paylaşımına bazı takipçilerinden tepki gelince yanıtı ise eşi Edip Tepeli verdi.

Magazin 08-12-20 09:07

Çocuklar Duymasın'ın Duygu'su Ayşecan Tatari suda doğum yaptığı anları paylaştı! 'Sancılarım başlayınca...'

Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı 'Duygu' karakteriyle tanınan Ayşecan Tatari, kızı Müjgan'ın 40'ında doğum pozunu paylaştı. Suda doğum yapan genç oyuncunun pozuna beğeni yağdı.

Magazin 04-12-20 17:11

Karnı burnunda olan Ayşecan Tatari pozuyla beğeni topladı! 'Hoşgeliyorsun kız çocuğum'

Oyuncu Edip Tepeli ile evli olan 'Çocuklar Duymasın'ın 'Duygu'su Ayşecan Tatari anne olmak için gün sayıyor. Bir kız bebek bekleyen Tatari karnı açık pozuyla beğeni topladı.

Magazin 11-10-20 14:44

Anne olmak için gün sayan Ayşecan Tatari: 13 kilo aldım

'Çocuklar Duymasın'ın Duygu'su Ayşecan Tatari anne olmak için gün sayıyor. 31 yaşındaki Tatari hamileliği boyunca 13 kilo aldığını açıkladı.

Magazin 25-09-20 16:23

Ayşecan Tatari anne olmak için gün sayıyor! 'Etim etine değende...'

Fenomen dizi 'Çocuklar Duymasın'ın Duygu karakteriyle tanıdığımız Ayşecan Tatari anne olmak için gün sayıyor. Ayşecan Tatari, eşi Edip Tepeli ile birlikte çekildikleri kareyi sosyal medyadan paylaştı.

Magazin 20-08-20 16:45

Çocuklar Duymasın'ın Duygu'su Ayşecan Tatari'den hamilelik pozu!

Çocuklar Duymasın’ın Duygu'su Ayşecan Tatari bebek bekliyor. 5,5 aylık hamile olan Tatari, “Haziran, 2020 Bodrum. İlk deniz” notuyla yeni bir fotoğrafını paylaştı.

Magazin 08-06-20 01:20