Bayraktar Tb2 Haberleri

Hatay'da depremlerde hasar gören ve yıkılan binalar Bayraktar TB2 İHA ile denetlendi

Hatay merkezli depremler sonrası Emniyet Genel Müdürlüğüne ait Bayraktar TB2 tipi insansız hava aracı (İHA) bölgedeki arama kurtarma ve hasar tespit çalışmalarına destek verdi.

Yurthaber

İngiltere'den Bayraktar TB2'lerle ilgili dikkat çeken sözler Oyun değiştirici oldu Türk İHA'larını alacaklar mı?

Tüm dünyada adından övgüyle söz ettiren Türk İHA'ları ile ilgili İngiltere'den de dikkat çeken sözler geldi. İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace, Türk İHA'larının modern savaşlarda oyun değiştirici olduğunu söyledi. Bayraktar TB2'lerle ilgili övgü dolu sözlerinin yanı sıra Wallace, kendisine yöneltilen "İngiltere Türk İHA'larını satın alacak mı?" sorusuna da yanıt verdi. İşte detaylar...

Haber

Güvenlik güçlerine üç Bayraktar TB2 daha teslim edildi

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir: - "Güvenlik güçlerimizin gökyüzündeki gözcülerinin sayısını artırıyoruz"

Yurthaber

Dünyanın en büyük ordularından biri gözünü Bayraktar TB2'ye dikti! İtalya'dan dikkat çeken paylaşım

Ürettiği İHA ve SİHA'larla dünyanın birçok ülkesinin gözüne giren Baykar'a talepler gelmeye devam ediyor. Son olarak dünyanın en büyük 10 ordusundan birine sahip olan İtalya, Türkiye'nin ilk yerli ve milli SİHA'sı Bayraktar TB2'yi hedefleri arasına aldı.

Haber

Bayraktar Tb2

Bayraktar Tb2 Hakkındaki Haberler Mynet'te. Bayraktar Tb2 Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Milli İHA'lar ihracat rekoruna uçuyor

Baykar'ın Bayraktar TB2 ihraç ettiği ülke sayısı 24'e çıktı, şirketin 2022 gelirlerinde ihracatın payı yüzde 98'e ulaştı - Baykar Genel Müdürü Haluk Bayraktar: - "Şu anda yıllık kapasitemiz Bayraktar TB2'de 200 adet. Önümüzdeki yıl Bayraktar TB2'den 500, Bayraktar Akıncı'dan 40 adet üretmeyi planlıyoruz. Her yıl çok büyük yatırım yaparak üretim kapasitelerini artırmaya çalışıyoruz"

Yurthaber

Bayraktar TB2 İHA'dan dikkat çeken uçuş! Ay yıldızı göklere böyle resmetti

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı Bayraktar TB2 İHA, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla dikkat çeken bir uçuş gerçekleştirdi. Bayraktar TB2 İHA, Kütahya’da rotasını ay yıldızla çizdi ve ay yıldızı göklere resmetti.

Haber

Bayraktar TB2, Kütahya'da rotasını ay yıldızla çizdi

Bayraktar TB2, Kütahya'da rotasını ay yıldızla çizdi

Yurthaber

Milli SİHA Bayraktar TB2, 500 bin uçuş saatini tamamladı

Bayraktar TB2 SİHA Sistemi, gökyüzünde yarım milyon saati aşarak en uzun süre görev yapan milli hava aracı oldu

Yurthaber

Bayraktar TB2 almak için bağış toplamışlardı... Baykar'dan o Avrupa ülkesine jest

Baykar, Bayraktar TB2 almak için bağış toplayan Polonyalılara da jest yaptı. Ukrayna için toplanan Bayraktar TB2 insansız hava aracı parasının hayır kurumlarına yönlendirilmesini isteyen Baykar, TB2'yi ücretsiz bağışlayacak.

Haber