Böcek Ilacı Haberleri

SON DAKİKA | Yer: Ankara... Böcek ilacından zehirlendiler! 1'i çocuk 2 kişi hayatını kaybetti, 5 kişi tedavi altında...

Son dakika haberi... Ankara'da gerçekleşen acı olay sonucunda 1'i çocuk 2 kişi hayatını kaybetti! Ankara'nın Keçiören ilçesinde böcek ilacından zehirlendiği belirtilen 1'i çocuk 2 kişi hayatını kaybetti, hastaneye kaldırılan 1'i ağır 5 kişinin tedavisi sürüyor. Öte yandan Ankara Valiliği'nden olayla ilgili açıklama geldi. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, zehirlenme olayına ilişkin soruşturma kapsamında 2 kişinin gözaltına alındığını bildirdi. İşte detaylar...

Haber 16-06-2023 12:22

Yaz aylarında istenmeyen her türlü haşerat için en etkili böcek ilacı çeşitleri

Sıcakların etkisiyle evin her yerini saran böceklerden mustarip olanlar burada mı? Sadece ev değil, bahçesi olanlar için de kabusa dönüşen haşere sorunundan doğru ilaçlama ürünleri ile kurtulmak mümkün. “Peki ama en iyi böcek ilacı hangisi?” dediğinizi duyar gibiyiz. İşte, biz de bu sorunuzu yanıtlamak için en etkili böcek ilaçlarını tek tek inceledik.

Haber 29-06-2022 17:58

Böcek ilaçlaması sonrası dehşeti yaşadılar!

Erzincan'da böcek ilaçlaması yaptıran aile, böcek ilacının kokusundan zehirlenerek hastaneye kaldırıldı.

Haber 21-05-2022 22:53

Bakliyatlarınızı böcekler basabilir! Eğer hemen bu önlemleri almazsanız...

Baklagiller hepimizin mutfağında, sofrasında, kilerinde büyük bir yer kaplıyor. Uzun süre dayanması, çeşitliliği ve besleyici içeriğiyle hayatımızı kolaylaştıran bakliyatlar, sımsıkı kapattığımız kavanozlarda bile böceklenerek şaşırtabiliyor. Tam yemek yapacakken karşımıza çıkan bu görüntünün bizi pek de memnun ettiğini söyleyemeyiz. Peki bunu nasıl engelleyebiliriz?

Yemek 20-10-2021 07:41

Böcek Ilacı

Böcek İlacı Hakkındaki Haberler Mynet'te. Böcek İlacı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Paranız cebinizde kalsın: Yaz keyfini zehir eden sinek ve böcekleri doğal yöntemlerle uzaklaştırmak mümkün!

Böcek sayısının artış göstermeye başladığı yaz aylarında bahçe ya da balkonlarda oturmak adeta bir işkence haline gelir. Konforunuzu bozmak için elinden gelen her şeyi yapan bu hayvanlar güzel havanın keyfini sürmenize engel olur. Kimyasal kullanmadan ve doğanın dengesini bozmadan sinek ve böceklerden kolayca kurtulmanız mümkün. İşte sinekleri ve böcekleri uzaklaştırmanın doğal yolları…

Trend 10-06-2021 09:37

Almanya böcekleri koruma yasası çıkarıyor

Almanya’da hükümet, böcekleri koruma amacıyla hazırladığı yasa paketiyle doğal koruma alanlarını genişletiyor, ışık kirliliğine ve pestisit kullanımına yeni kurallar getiriyor.

Haber 12-02-2021 13:57

Böcek ilaçları astımı tetikliyor

Yapılan bir araştırmaya göre, böcek ilacı spreyleri astım hastalığının ortaya çıkma riskini iki kat daha arttırıyor.

Haber 17-09-2007 11:48