Burak Kızılhan Haberleri

Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Toplantısı

Başkan Ali Koç: "Yıllardır olimpiyatlara en çok sporcuyu gönderen kulübüz. İnşallah bu gelişmeyi üzerine koyarak devam ettiririz." - Kurul toplantısında sahneye çağrılan son Akdeniz oyunlarında madalya kazanan Fenerbahçeli sporcular, Fenerbahçe Marşı okudu - Konuşma yapan bir üye, "Zelenski" sloganı attı

Yurthaber 30-07-22 13:42

Son dakika spor haberi: Fenerbahçe Genel Sekreteri'nden 5 yıldız açıklaması! Gelecek sezon...

Son dakika spor haberi... Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe'de Yüksek Divan Kurulu Toplantısı Faruk Ilgaz Tesisleri'nde gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen toplantıda kulübe dair birçok durum ele alınırken, genel sekreter Burak Kızılhan 5 yıldızlı forma konusunda açıklamalarda bulundu. İşte detaylar...

Spor 30-07-22 13:05

Fenerbahçe Kulübünün kuruluşunun 115. yılı

Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar: "Kulübümüzü bir tüfeğin namlusunun ucunda gösterip tertemiz 2010-2011 şampiyonluğumuza gölge düşürmeye çalışanların bu kin ve nefret dolu girişimleri, 3 Temmuz kumpasına arka çıkmadır, Türk yargısının kesinleşmiş kararlarına meydan okumadır"

Yurthaber 03-05-22 18:18

Son dakika: Fenerbahçe'den olay çıkış! Şampiyonluğumuzu verin

Fenerbahçe'nin genel sekreteri Burak Çağlan Kızılhan, Süper Lig’de oynanan Trabzonspor- Fraport TAV Antalyaspor maçında açılan pankartla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Spor 01-05-22 10:01

Burak Kızılhan

Burak Kızılhan Hakkındaki Haberler Mynet'te. Burak Kızılhan Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Burak Kızılhan: FETÖ, sarı-lacivert duvara çarpmıştır

Fenerbahçe Genel Sekreteri Burak Kızılhan, 3 Temmuz davası ile ilgili çıkan karara değinerek, "Fenerbahçe bağımsız Türk mahkemelerince aklanmıştır. FETÖ, sarı-lacivert duvara çarpmıştır" diye konuştu.

Spor 25-06-21 14:21