Caviar Haberleri

Bu iPhone, kurşun durduruyor! Hayatınızı kurtarabilir

Lüks tasarımları bulunan Caviar, bu kez kurşun durdurabilen iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max tasarladı. Marka, kurşun geçirmez zırha sahip olan iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max için "Bu akıllı telefon hayatınızı kurtarabilir" iddiasında bulunuyor. Fiyatlar ise oldukça yüksek.

Haber

Bu iPhone diğerlerinden farklı! Fiyatı dudak uçuklatıyor

Daha önce gerçek dinozor dişi bulunan bir iPhone tasarlayan Rus aksesuar markası Caviar, bu kez iPhone 13 Pro "Steve Jobs Edition" ile gündeme geldi. Steve Jobs tarafından tanıtılan ilk iPhone modelinden parçalar içeren ve ismi "iPhone 2G" olarak da geçen bu iPhone'un fiyatı ise dudak uçuklatıyor.

Haber

Elon Musk'ı bile şaşırtacak olay! Otomobili eritip büstünü yaptılar

Rus aksesuar markası Caviar, elektrikli otomobil Tesla Model 3'ün parçalarını eriterek Elon Musk'ın büstünü yaptı. Musk'a olan benzerliği biraz tartışmalı olan büstlerin tanesi oldukça yüksek bir fiyattan satılıyor.

Haber

Gerçek dinozor dişi var! iPhone 13 Pro'nun özel modelini tasarladılar

Caviar, yeni iPhone 13 Pro projesini duyurdu. iPhone 13 Pro Tyrannophone olarak adlandırılan özel model, 80 milyon yıllık bir T-Rex’in diş parçasına sahip bir tasarımla geliyor.

Haber

Caviar yeni özelleştirilmiş ürünler serisini tanıttı

Caviar, popüler elektronik ürünlerin ultra yüksek kaliteli özel versiyonlarını ve daha fazlasını yapmasıyla tanınan bir lüks eşya üreticisidir. Şimdi marka, statü sembolü olan altınla kaplanmış yeni ürünlerini piyasaya sürdü.

Haber

18 ayar altından yapılmış iPhone 13 Pro Max fiyatı ile dudak uçuklatıyor!

Lüks akıllı telefon tasarımlarıyla tanınan Caviar firması, Apple'ın en yeni amiral gemisi akıllı telefonu iPhone 13 Pro Max'in 18 ayar altından yapılmış bir versiyonunu görücüye çıkardı. "Total Gold" adlı özel serideki iPhone 13 Pro Max'in fiyatı ise oldukça yüksek. Ancak seride daha uygun fiyatlı özel tasarım iPhone 13 Pro versiyonları da bulunuyor.

Haber

Caviar, Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 için tasarımlarını açıkladı

Henüz tanıtılmayan Samsung Galaxy Z Flip 3'ün özel tasarlanan modeli, canlı renklere sahip toplam 419 taştan oluşan “Catrina Calavera” isimli bir tasarıma sahip olacak. Telefonun tasarımına ilham veren kafatası, Frida Kahlo’nun kocası Diego Rivera’nın sanat eserine dayanıyor.

Haber

Henüz Apple bile tanıtmadı! Fiyatlar dudak uçuklatıyor

Akıllı telefon modellerini kıymetli metallerle ve taşlarla süslemesi ve bu cihazlardan astronomik rakamlar istemesi ile ünlü olan bir marka, henüz Apple'ın bile tanıtmadığı iPhone 13 için harekete geçti. Markanın oluşturduğu konseptlerin fiyatları ise dudak uçuklatıyor.

Haber

Tesla'nın otomobilini altınla süslediler!

Apple ürünlerini altınla kaplamasıyla tanınan Caviar markası, şimdi dikkatini otomobil sektörüne çevirdi. Marka, Tesla Model S Plaid+'ı altınla kapladı ve Model Excellence 24K adını verdiği tasarımını duyurdu.

Haber

1 kg'dan fazla altınla süslenmiş iPad Pro'nun fiyatı dudak uçuklattı!

Apple'ın cihazlarını altınla süsleyen bir tasarım firması, bu kez iPad Pro için hazırladığı yeni tasarımını tanıttı. 1 kilogramdan fazla süslenen ve elma ağacı temasıyla farklılaşan iPad Pro, fiyatı ile herkesi şaşırtacak gibi duruyor. Zira özel tasarım iPad Pro'nun fiyatı birçok lüks ürünle yarışacak düzeyde.

Haber