Çevre Ve Şehircili Bakanlığı Haberleri

Bakanlıktan uyarı geldi: Son tarih 31 Aralık, başvurularınız yanmasın

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'ndan 2/B ve tarım arazileri satışında başvuruların 31 Aralık tarihinde sona ereceği uyarısı geldi. Bakanlıktan yapılan açıklamada, vatandaşların herhangi bir hak kaybı yaşamaması için başvuru ve ödemelerini yapmaları çağrısında bulunuldu.

Finans 27-12-22 15:13

KPSS yerleştirme sonuçları açıklandı! Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı KPSS-2022/12 Yerleştirme sonuçları nasıl öğrenilir?

KPSS-2022/12 ile ilgili son dakika açıklaması Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yapıldı. Açıklamada 07 – 12 Aralık 2022 tarihleri arasında tercihleri alınan Kamu Personeli Seçme Sınavı 2022/12 Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığının sözleşmeli personel pozisyonlarına yerleştirme işlemlerinin tamamlandığı belirtildi. Konuya ilişkin detaylar merak konusu oldu. Peki Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı KPSS-2022/12 Yerleştirme sonuçları nasıl öğrenilir?

Egitim 21-12-22 15:08

'İBB'nin yetkileri sınırlandırıldı' iddiasına Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığından açıklama

'Marmara Denizi Özel Çevre Koruma Bölgesi ilan edildikten sonra bu alan içerisinde Bakanlık yazısıyla İBB'nin yetkileri ile sınırlandırıldı' iddiasına Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığından açıklama geldi. Bakanlık yaptığı açıklamada söz konusu iddiaların "yalan, asılsız ve mesnetsiz" olduğunu belirtti.

Haber 20-08-22 21:31

Çevre Ve Şehircili Bakanlığı

Çevre Ve Şehircili Bakanlığı Hakkındaki Haberler Mynet'te. Çevre Ve Şehircili Bakanlığı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.