Deniz Baykal Haberleri Ve Son Dakika Deniz Baykal Haberleri

Deniz Baykal Haberleri Ve Son Dakika Deniz Baykal Haberleri

Deniz Baykal 20 Temmuz 1938 Antalya da dünyaya geldi.

Deniz Baykal 1959 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi.

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'ne 1960 yılında asistan olarak girdi. 1963'te doktora çalışmalarını tamamladıktan sonra iki yıl ABD' de kaldı ve Colombia ile Berkeley üniversitelerinde çalışmalarını sürdürdü.
Deniz Baykal Siyasetle 1960'lı yıllara doğru Demokrat Parti iktidarına karşı gelişen öğrenci hareketlerine katılmakla tanıştı,1973 Ekim'inde yapılan Genel Seçimlerde CHP'den Antalya Milletvekili seçildi.

Deniz Baykal 1974 yılında kurulan I. Ecevit hükümeti'nde Maliye Bakanlığı, 1978'de III. Ecevit hükümeti'nde ise Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı görevlerini üstlendi. Deniz Baykal bu dönemde parti meclisi ve merkez yürütme kurulu, genel sekreter yardımcılığı görevlerinde bulundu. Deniz Baykal 12 Eylül 1980 askeri müdahalesinden sonra bir süre Ankara’da Ordu Dil Okulu'nda gözetim altında tutuldu.

Deniz Baykal 1982 Anayasası’nın 5 yıl süreyle siyasi yasağı getirdiği politikacılar arasında yer aldı. 1983 yılında siyasal partilerin kurulmasına izin verilmesinden sonra "yasaklı olmalarına rağmen faaliyetlerini sürdürdüğü " gerekçesiyle bir grup önde gelen CHP'li ve AP'li politikacıyla birlikte Çanakkale Zincirbozan Askeri Tesisleri'nde 2. kez gözetim altına alındı.

Deniz Baykal Eylül 1987'deki genel seçimlerde SHP' den Antalya Milletvekili seçildi SHP' de önce grup başkanvekilliği ardında da genel sekreterlik görevlerinde buludu.
Deniz Baykal Haziran 1988 de göreve başladığı genel sekreterlikten 10 Eylül 1990' da istifa etti.

Deniz Baykal Antalya Milletvekili olarak Türkiye Avrupa Birliği Karma Parlementolararası Komitesi eşbaşkanlığını yürüttü. Deniz Baykal Avrupa Konseyi Parlementerler Meclisi üyeliğine seçildi.

TBMM Dışişleri Komisyon üyeliğinde bulundu.

Deniz Baykal Temmuz 1992'de kapatılan siyasi partilerin açılmasına izin veren yasanın sağladığı imkanla 9 Eylül1992 tarihinde toplanan CHP Kurultayında Genel Başkanlık’a seçildi. Atatürk ve İnönü'nden sonra Baykal da tıpkı onlar gibi 54 yaşında genel başkan oldu. 18 Şubat 1995 günü SHP ve CHP'nin "Bütünleşme Kurultayı'"nda aday olmayarak genel başkanlıktan ayrıldı.

Deniz Baykal 9 Eylül 1995 tarihinde birleşmeden sonra yapılan CHP Olağan Kurultayında genel başkanlığa seçildi.
Deniz Baykal 30 Ekim 1995 Tarihinde kurulan DYP-CHP koalisyon hükümetinde başbakan yardımcılığı ve Dışişleri Bakanlığı görevlerini üslendi.

Deniz Baykal, bir tek şartla kerhen bu koalisyonu kurdu, o da hemen erken seçim olması idi. 24 Aralık 1995'te yapılan erken seçimle 19. Dönem Meclisi seçime götürüldü, bu CHP'nin ilk kurultayı olan Sivas Kongresi'nin 76. Yılında, Deniz Baykal 57 yaşında iken oldu.

Deniz Baykal 24 Aralık 1995 milletvekili genel seçimlerinde yeniden Antalya Milletvekili oldu. Seçimleri takiben 53.Hükümetin kurulmasıyla Dışişleri Bakanlığı ve başbakan yardımcılığı görevlerinden ayrıldı.
Deniz Baykal 23 Mayıs 1998 Tarihinde yapılan Cumhuriyet Halk Partisi 27.Olağan Kurultayında genel başkanlığa 3. kez seçildi. 18 Nisan 1999 seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi ve Deniz Baykal ilk kez seçim sonuçlarıyla parlemento dışında kaldılar.
Deniz Baykal 22 Nisan 1999 Tarihinde alınan seçim sonuçları nedeniyle istifa etti.

Deniz Baykal 30 Eylül 2000tarihinde Ankara'da toplanan Cumhuriyet Halk Partisi 11. Olağanüstü Kurultayında yeniden seçilerek üçüncü kez CHP Genel Başkanıoldu.

22 Temmuz 2007 seçimlerine de CHP başkanı ve başbakan adayı olarak giren Deniz Baykal, bir kez daha umduğu sonuca ulaşamadı.

Deniz Baykal, 2010 Mart ayında medyada kendisine yer bulan ve de CHP Ankara Milletvekili Nesrin Baytok ile kendisine ait olduğu idda edilen gizli kamera kaydı seks kasetleri ile ilgili iddaların sonucunda, 10 Mayıs 2010 tarihinde, CHP Genel Başkanlığı görevinden istifa etti. Kasetlerde bulunan görüntüler hakkında basın açıklaması yapan Baykal, görüntülerin gerçek olmadığını söyleyerek bu durumu bir komplo olarak nitelendirdi. Baykal’ın yerine, yapılacak olan genel kurul seçimlerine kadar CHP Genel Başkanlığı görevine vekaleten Cevdet Selvi getirildi.

Deniz Baykal Haberleri

Deniz Baykal ve bazı eski MHP'li yöneticilerin özel hayatlarına ilişkin görüntülerin dağıtılmasıyla ilgili 2 şüpheli tutuklandı

Deniz Baykal ve bazı eski MHP'li yöneticilerin özel hayatlarına ilişkin görüntülerin dağıtılmasıyla ilgili 2 şüpheli tutuklandı

Yurthaber 25-05-2022 08:51

Son dakika: Eski CHP başkanı Deniz Baykal'a kaset kumpası davasında karar çıktı!

Son dakika haberi: Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile bazı eski MHP'li yöneticilerin özel hayatlarına ilişkin olduğu belirtilen görüntülerin internette yayımlanmasıyla ilgili, FETÖ/PDY elebaşı Fetullah Gülen'in de aralarında bulunduğu 171 sanıklı davada karar çıktı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başbakanlığı döneminde çalışma ofisine dinleme cihazı koyduğu tespit edilen İlker Usta ile Sedat Zavar'ın da cezası belli oldu.

Haber 27-04-2022 16:27

Son Dakika: Mustafa Sarıgül'den çok konuşulacak sözler! "Baykal'a baş kaldırdık başımıza gelmeyen kalmadı"

Son dakika haberi: Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Bursa’da yerel basın mensuplarıyla kahvaltılı basın toplantısında bir araya geldi. Sarıgül, "Sayın Baykal’a karşı başkaldırdık. Başımıza gelmeyen kalmadı. Demokrasi ve barış için yollara çıktık. 40 oy gibi çok az bir oyla kaybettik. Baş kaldırdık başımıza gelmeyen kalmadı" dedi. İşte son dakika haberinin detayları!

Haber 07-01-2022 17:23

Teşkilat 27. son bölüm final sahnesinde MİT ekibi ve polisten nefes kesen operasyon! Serdar ve Zehra'nın duygusal anları

Teşkilat dizisi 27. son bölüm final sahnesinde nefes kesen anlar yaşandı. TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan Teşkilat dizisinde Serdar ve Zehra, havalimanına yapılan terörist saldırı önlemeye çalıştı. Zehra teröristlerin eline geçti ve ölümle burun buruna geldi. Havalimanına sızan Serdar, çok kritik bir operasyona imza attı. MİT'in özel ekibi ve polisin ortak operasyonuyla rehineler kurtarıldı. Ölümden dönen Zehra ile Serdar arasında da duygusal anlar yaşandı.

Magazin 20-12-2021 02:41

Zülfü Livaneli'den yıllar sonra Deniz Baykal açıklaması: Kırıldım

Armağan Çağlayan’ın programına konuk olan Zülfü Livaneli, hayatında en zorlandığı dönemin 1994'teki yerel seçimler olduğunu dile getirdi ve Deniz Baykal'a kırıldığını söyledi.

Haber 29-10-2021 10:49

Teşkilat 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Serdar'dan Zehra'yı şaşırtan soru: Bizim aramızda bir şeyler mi oldu?

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan dizisi Teşkilat, 2. sezonuyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Yeni sezonda kadrosuna ünlü oyuncular Gürkan Uygun, Hakan Boyav ve Turgut Tunalp'i de katan Teşkilat'ın 15. yeni bölümünden de ilk fragman yayınlandı. Fragmanda, MİT'in özel ekibi yurt dışına kaçırılan Serdar'ı bulmayı başarıyor. Ancak Serdar hafızasını kaybediyor. Serdar'ın "Bizim aramızda duygusal bir şeyler mi oldu?" sorusu ise ekip arkadaşı Zehra'yı şaşırtıyor.

Magazin 23-09-2021 21:15

Deniz Baykal öldü mü? Flaş iddia için açıklama geldi...

Sosyal medyada eski CHP genel başkanı Deniz Baykal'ın öldüğüne dair söylentiler ortaya çıktı. Söz konusu iddiaların gerçek olup olmadığı vatandaşlar tarafından araştırılıyor. CHP'li bir isimden ise konuyla ilgili açıklama geldi. Peki Deniz Baykal öldü mü? İşte flaş iddia için yapılan açıklama ve detaylar...

Haber 12-09-2021 22:45

"Cumhurbaşkanlığı teklifi" iddialarına Baykal'dan yanıt

CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, yıllar önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la yaptığı görüşmenin içeriğini açıklayarak merak edilen 'cumhurbaşkanlığı teklifi' iddialarını sert dille yalanladı.

Haber 27-07-2021 08:45

Deniz Baykal sessizliğini bozdu! Giydiği tişört dikkat çekti

CHP'nin eski Genel Başkanı Deniz Baykal, 2002 yılında AK Parti Genel Başkanı olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a verdiği destekle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Baykal'ın röportaj sırasında giydiği tişört de dikkat çekti.

Haber 14-07-2021 09:23

Teşkilat 14 bölüm (Sezon Finali) fragmanı yayınlandı! Serdar ölüyor mu?

TRT'nin iddialı dizisi Teşkilat'tın sezon finali fragmanı yayınlandı. Sezon finali için geri sayımın başladığı dizide yine bol aksiyonlu bir bölüm izleyiciyi bekliyor. 14. bölüm ile ekranlara ara verecek olan Teşkilat'ın yeni bölümünde Serdar'ın teröristler tarafından kaçırılan uçakta rehin alınması yürekleri ağza getirecek...

Magazin 04-06-2021 15:57

Deniz Baykal'ın kızı Aslı Baykal parti mi kuruyor? Ankara'yı hareketlendiren iddia

CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ın kızı Prof. Dr. Aslı Baykal'ın yeni parti kurma hazırlığında olduğu iddiası kulisleri hareketlendirdi. Aslı Baykal'ın CHP eski Genel Sekreteri Mehmet Sevigen'in başını çeltiği bir ekiple sahaya ineceği ve Anadolu'yu dolaşmaya başlayacağı belirtildi.

Haber 02-06-2021 08:49

Deniz Baykal'ın kızı Aslı Baykal yeni parti mi kuracak? CHP bölünecek iddiasıyla ilgili açıklama

Gündeme bomba gibi düşen yeni parti iddialarıyla ilgili Deniz Baykal'ın kızı Aslı Baykal'dan açıklama geldi.

Haber 17-10-2020 10:06

TBMM'de 'Deniz Baykal' tartışması

TBMM Genel Kurulu'nda 'Deniz Baykal' tartışması yaşandı. CHP Malatya milletvekili Veli Ağbaba, Deniz Baykal’ın Genel Başkanlığı sırasında çıkan kasetin yönetmeninin FETÖ, kameramanının FETÖ olduğunu söyledi. AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş ise CHP milletvekillerinin neden Deniz Baykal’ı harcadıklarını sorguladı.

Haber 11-06-2020 09:45

Deniz Baykal, hastaneden taburcu edildi (Deniz Baykal'ın sağlık durumu nasıl?)

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, solunum yolu enfeksiyonu rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi.

Haber 28-01-2020 13:59

Deniz Baykal hastaneye kaldırılmıştı! İşte son durumu

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın, solunum yolu enfeksiyonu rahatsızlığı nedeniyle kaldırıldığı hastanedeki tedavisi sürüyor.

Haber 27-01-2020 11:18

Deniz Baykal'ın sağlık durumu hakkında açıklama

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın, solunum yolu enfeksiyonu rahatsızlığı nedeniyle hastanede tedavisi devam ediyor.

Haber 24-01-2020 11:48

Deniz Baykal'dan kötü haber! Domuz gribine yakalanıp hastaneye kaldırıldı

Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal halk arasında domuz gribi olarak bilinen Influenza virisüne yakalandı. Baykal'ın yüksek ateş ve halsizlik şikayetiyle hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Haber 23-01-2020 19:38

Deniz Baykal'dan hükümete Libya desteği

Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Türkiye'nin Libya'ya asker gönderme kararını desteklerken, "Libya'yla yapılan askeri anlaşmamız çok önemli, emeği geçen herkesi kutluyorum" dedi.

Haber 10-01-2020 09:45

Uğur Dündar'dan Deniz Baykal ve kızı Aslı Baykal'a: Hakkımı helal etmiyorum

Gazeteci Uğur Dündar'dan Deniz Baykal ve kızı Aslı Baykal'la ilgili çok sert bir açıklama geldi. Halk Tv'de yapılan yayına tepki gösteren Dündar 'Hakkımı helal etmiyorum' ifadelerine yer verdi.

Haber 29-11-2019 15:17

Mecliste geçen kesintisiz 18 yıl

CHP Gene Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 3 Kasım 2002 seçimleriyle girdiği Meclis'te 18. yılını doldurdu - Deniz Baykal, Engin Altay, Akif Hamzaçebi ve Haluk Koç da Kılıçdaroğlu gibi 6 dönemdir Meclis'te kesintisiz görev alıyor

Haber 03-11-2019 11:23

Kaset komplosu davasında ara karar

Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile eski MHP'li yöneticilerin özel hayatlarına ilişkin görüntülerin yayımlanmasıyla ilgili FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in de aralarında bulunduğu 171 sanıklı davada duruşma ertelendi

Haber 17-10-2019 17:57

Kaset komplosu davası

Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile eski MHP'li yöneticilerin özel hayatlarına ilişkin görüntülerin yayımlanmasıyla ilgili FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in de aralarında bulunduğu 171 sanıklı davanın görülmesine devam edildi - Tanık Hasan Polat: - "Eğer cemaat bir yerde yapılanamamışsa içeriden bir direnç ile karşılaşmıştır veya orada başka bir grup hakimdir"

Haber 17-10-2019 17:10

Baykal, Meclis'te gazetecilerle sohbet etti

CHP Antalya Milletvekili Baykal: - "(Suriye'deki gelişmeler) Bu kritik dönemde toplum olarak bilgilendirilmemiz lazım. Bunun en önemli muhataplarından birisi de siyasi partilerdir. Siyasi partilerin, bu varlık yokluk sorunu ile ilgili bilgilendirilmelerinde yarar vardır. Buradan bir ortak akıl üretmeliyiz. Çünkü tehditler kuşaklar boyu devam edebilecek nitelikte" - "(Adli yıl açılışına ilişkin tartışmalar) Yaşanan tartışmalar hukuk ile siyaset ilişkilerinin oturtulamamış olmasının yansımalarıdır"

Haber 23-08-2019 14:59

Kılıçdaroğlu’ndan Baykal’a bayram ziyareti

Kurban Bayramı tatilini Antalya’da geçiren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin eski genel başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ı, Duacı köyündeki kızı Aslı Baykal’ın evinde ziyaret etti.

Haber 12-08-2019 18:06

Deniz Baykal'dan Ekrem İmamoğlu açıklaması

CHP önceki dönem genel başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, 'İmamoğlu bir proje mi?' sorusuna, "Geçenlerde bir vatandaş sordu, 'elbette bir projedir' dedim. Ekrem İmamoğlu bir cumhuriyet projesidir. Kendiliğinden çıkmadı; arkasında cumhuriyetin eğitim politikası var, arkasında cumhuriyet var. Bizim en büyük değerimiz cumhuriyet." yanıtını verdi.

Haber 13-06-2019 07:09

Deniz Baykal'dan Antalya Büyükşehir Belediyesine ziyaret

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal: -"Demokrasi böyledir. Umutsuzluk zirve yapar, arkasından devreye millet girer. Bir bakarsınız karamsarlık dağılmış, bulutlar dağılmış, güneş doğuyor. Aydınlık ufuk ve gelecek gözüküyor" - Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek: - "Bundan sonra bize oy veren, vermeyen tüm vatandaşlarımızın emrinde olacağım"

Haber 11-04-2019 13:02

Deniz Baykal'dan Antalya Büyükşehir Belediyesine ziyaret

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal: -"Demokrasi böyledir. Umutsuzluk zirve yapar, arkasından devreye millet girer. Bir bakarsınız karamsarlık dağılmış, bulutlar dağılmış, güneş doğuyor. Aydınlık ufuk ve gelecek gözüküyor" - Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek: - "Bundan sonra bize oy veren, vermeyen tüm vatandaşlarımızın emrinde olacağım"

Yurthaber 11-04-2019 13:02

Deniz Baykal'dan ilk ziyaret

CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, tedavisinin tamamlanmasının ardından ilk ziyaretini CHP İl Başkanlığı'na yaptı.

Haber 11-04-2019 11:47

Kaset komplosu davasında tahliye

Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile eski MHP'li yöneticilerin özel hayatlarına ilişkin görüntülerin yayımlanmasıyla ilgili FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in de arasında bulunduğu 171 sanıklı davada, tutuklu sanıklardan dördünün tahliyesi kararlaştırıldı - Mahkeme, eski Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Dairesi Başkanı Sabri Uzun'un "tanık" olarak dinlenmesine karar verdi

Haber 04-04-2019 19:28

Kaset komplosu davası

Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile eski MHP'li yöneticilerin özel hayatlarına ilişkin görüntülerin yayımlanmasıyla ilgili 171 sanığın yargılanmasına devam edildi

Haber 03-04-2019 15:11

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal Antalya'ya geldi

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal Antalya'ya geldi

Yurthaber 01-04-2019 12:21

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal Antalya'ya geldi

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal Antalya'ya geldi

Haber 01-04-2019 12:17

Bakan Koca'dan Deniz Baykal'a ziyaret

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ı tedavi gördüğü Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ziyaret etti - Ankara'da tedavisi tamamlanan Baykal, 1 Nisan'da ambulans uçakla Antalya'ya gönderilecek

Yurthaber 27-03-2019 15:36

Bakan Koca'dan Deniz Baykal'a ziyaret

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ı tedavi gördüğü Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ziyaret etti - Ankara'da tedavisi tamamlanan Baykal, 1 Nisan'da ambulans uçakla Antalya'ya gönderilecek

Haber 27-03-2019 15:35

Son dakika: Deniz Baykal'ın sağlık durumu ile ilgili yeni açıklama

Deniz Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili son dakika haberi geldi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ı tedavi gördüğü Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ziyaret etti. Tedavisi bu hafta sona erecek Baykal'ın, 1 Nisan'da taburcu olduktan sonra ambulans uçakla Antalya'ya döneceği belirtildi.

Haber 27-03-2019 15:16

Deniz Baykal'la ilgili son dakika gelişmesi! Meclis'te yemin etti

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, 16 aylık tedavisinin ardından bugün ilk kez Meclis'e geldi. TBMM Genel Kurulu'na tekerlekli sandalyeyle gelen Baykal, kürsüde yemin etti. Baykal'ın milletvekilliği yeminini ezbere okuması dikkat çekerken, uzun süre milletvekilleri tarafından alkışlandı.

Haber 21-02-2019 12:40

Deniz Baykal'ın taburcu olacağı tarih belli oldu

CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın Ankara'daki tedavisinin 1 Nisan'da tamamlanacağı, Baykal'ın ardından memleketi Antalya'ya döneceği kaydedildi.

Haber 20-02-2019 10:15

"Kaset komplosu" davasında ara karar

Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile eski MHP'li yöneticilerin özel hayatlarına ilişkin görüntülerin yayımlanmasıyla ilgili 171 sanığın yargılandığı davada ara kararını açıklayan mahkeme, tutuklu sanıkların tutukluluklarının devamına hükmetti

Haber 13-02-2019 22:13

Gizli tanık, FETÖ'nün kaset kumpasının detaylarını anlattı

Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile eski bazı MHP'li yöneticilerin özel hayatlarına ilişkin görüntülerin yayımlanmasıyla ilgili davada dinlenen gizli tanık "Kılıç", FETÖ'nün kaset kumpasının detaylarına ilişkin bilgiler verdi - Gizli tanık Kılıç: - "(Burayı bana niye açtırdınız, burası Deniz Baykal'ın evi mi) diye sordum. 'Evet, Baykal'ın evi' şeklinde yanıtladılar" - "Dosya gibi bir şey vardı içeride, kitaplıkta. Oraya bir kamera yerleştirdiler" - "Kızılay tarafında bir evin kilidini açtım, ekip içeri girdi, kameralar ve dinleme cihazları vardı, onları söküp aldılar" - "MHP Genel Merkezi yakınlarında da bir binanın kapısını açtırdılar. Kapıyı açtım ve oradan ayrıldım ancak Okan ve yanındakiler orada kaldı"

Haber 13-02-2019 15:06

"Kaset komplosu" davasında tanıklar dinlendi

Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile eski bazı MHP'li yöneticilerin özel hayatlarına ilişkin görüntülerin yayımlanmasıyla ilgili 171 sanığın yargılanmasına devam edildi

Haber 11-02-2019 19:46

"Kaset komplosu" davası

Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile eski MHP'li yöneticilerin özel hayatlarına ilişkin görüntülerin yayımlanmasıyla ilgili 171 sanığın yargılanmasına devam edildi - Tanık Ömer Keskin: - "Kemalettin Özdemir’in ofisinin üst katından dinleme yapıyorduk. Daha sonra mutfakta bulunan cihazların içerisindeki hafıza kartlarını alıp şubeye götürüyorduk ve orada da çözümünü yapıyorduk"

Yurthaber 11-02-2019 15:11

"Kaset komplosu" davası

Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile eski MHP'li yöneticilerin özel hayatlarına ilişkin görüntülerin yayımlanmasıyla ilgili 171 sanığın yargılanmasına devam edildi - Tanık Ömer Keskin: - "Kemalettin Özdemir’in ofisinin üst katından dinleme yapıyorduk. Daha sonra mutfakta bulunan cihazların içerisindeki hafıza kartlarını alıp şubeye götürüyorduk ve orada da çözümünü yapıyorduk"

Haber 11-02-2019 15:11

Son dakika! Deniz Baykal hakkında fezleke... Nedeni belli oldu!

Son dakika haberine göre, TBMM Başkanvekili Levent Gök yaptığı açıklamada, 'Sayın Deniz Baykal hakkında Meclise gelen fezleke, Halk TV televizyon kanalı yönetim kurulu üyeliği dolayısıyla, 3 yıl önce yayınlanan bir programa ilişkin telif hakları tartışmasından kaynaklanmaktadır' ifadesini kullandı.

Haber 17-12-2018 13:22

Deniz Baykal'a kötü haber!

TBMM'ye gelen 17 yeni dokunulmazlık fezlekesinden birinin yaklaşık 1 yıldır tedavi gören ve sağlık durumu nedeniyle henüz Meclis'te yemin etmeyen CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal hakkında düzenlendiği ortaya çıktı.

Haber 16-12-2018 16:12

Deniz Baykal taburcu mu oluyor?

CHP’nin önceki Genel Başkanı, Antalya Milletvekili Deniz Baykal, partisinin yerel seçimde aday belirleme sürecine ilişkin düşüncelerini açıkladı. Öte yandan bir süredir tedavi gören Baykal'ın yılbaşında taburcu olabileceği belirtildi.

Haber 15-12-2018 07:29

AK Parti'nin Ağrı adayında 'Deniz Baykal' sürprizi! Eski CHP'li Savcı Sayan'ın ismi duyuruldu

AK Parti'de yerel seçim için 14 ilin daha belediye başkan adayları belli olurken, Ağrı adayı dikkat çekti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ağrı adayı olarak CHP'de bir dönem Deniz Baykal'a en yakın isimlerden biri olan Savcı Sayan ismini duyurdu.

Haber 06-12-2018 12:07

"Kaset komplosu" davasında ara karar

Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile eski MHP'li yöneticilerin özel hayatlarına ilişkin görüntülerin yayımlanmasıyla ilgili 171 sanığın yargılandığı davada mahkeme 2 kişinin tahliyesine karar verdi

Haber 05-12-2018 16:42

Eski milletvekilinin evine "kapı kilidini bozarak" girmişler

Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile eski MHP'li yöneticilerin özel hayatlarına ilişkin görüntülerin yayımlanmasıyla ilgili 171 sanığın yargılanmasına devam edildi - Duruşmada, eski MHP Genel Başkan Yardımcısı ve milletvekili Recai Yıldırım'ın özel kalem ve evin kapı kilidini değiştiren çilingir, tanık olarak dinlendi - Tanıklar, olaydan önce milletvekilinin evinin kapı kilidinin 15-20 gün arayla üç kez değiştirildiğini anlattı

Haber 05-12-2018 12:51

"Kaset komplosu" davası

Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile eski MHP'li yöneticilerin özel hayatlarına ilişkin görüntülerin yayımlanmasıyla ilgili 171 sanığın yargılanmasına devam edildi

Haber 04-12-2018 15:25