Didem Arslan Yılmaz Haberleri

Orhan Kemiksiz programdan ayrıldı mı? Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme Orhan Kemiksiz neden yok?

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programı hafta içi her gün izleyicisinin karşısına çıkıyor. Programda danışman olarak görev alan ve oldukça beğenilen Orhan Kemiksiz'in olmayışı izleyenleri meraklandırdı. Bu kapsamda Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme Orhan Kemiksiz neden yok? Orhan Kemiksiz programdan ayrıldı mı? gibi soruların yanıtları araştırılmaya başlandı.

Magazin 12-01-23 17:25

'Sevimli hanımefendi' neler yapmış neler! 'İlgi arsızıyım' diyen Mehmet amca stüdyoya bavuluyla geldi, anlattıkları ağızları açık bıraktı

Çanakkale'de yaşayan 66 yaşındaki Mehmet Bey, kendisinden 30 yaş küçük bir kadın tarafından dolandırılma hikayesini tek tek anlattı, detaylar ağızları açık bıraktı. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programına bavuluyla gelen Mehmet Bey, "Sevimli bir hanımefendi" dediği kadınla tanıştığı dönemi "İlgi arsızı bir durumdaydım" diyerek açıkladı. Söz konusu kadın için 1,5 ton kargo gönderdiğini ve 30 bin dolar para harcadığını söyleyen Mehmet Bey, yaşadıklarını çarpıcı ifadelerle dile getirdi.

Haber 06-12-22 08:22

'Eşim Keziban'la birlikte oldu' dedi stüdyo bir anda karıştı! 13 yıl önceki cinayetin ardından yasak aşk çıktı... Canlı yayının ardından gözaltına alındılar

Didem Arslan'la Vazgeçme programında yaşanan dakikalar izleyenlerin kanını dondurdu. 2009 yılında ortadan kaybolan Bayram Tosun cinayetinin ardından yasak aşk çıktı. Tosun'un eşi İmran'ın canlı yayında, "Eşim, iş arkadaşı Veysel Turhan'ın eşi Keziban'la alkol aldıktan sonra birlikte oldu" sözleri sonrası stüdyoda gergin dakikalar yaşandı. Canlı yayının ardından Veysel Turhan ve eşi Keziban Turhan gözaltına alındı. İşte dehşete düşüren haberin detayları...

Haber 25-11-22 20:03

Müge Anlı'ya rakip olmuştu, ekran ömrü kısa sürdü! Fox TV'deki Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programı final yapıyor

Müge Anlı, Didem Arslan Yılmaz ve Serap Paköz'ün karşısına rakip olan Esra Ezmeci'nin programı ekrana veda ediyor. FOX ekranlarında izleyici ile buluşan ‘Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya’ programı için final kararı alındı. Psikolog Esra Ezmeci'nin sunduğu program Fulya Öztürk'ün yerine gelmişti.

Magazin 05-10-22 21:46

Didem Arslan Yılmaz

Didem Arslan Yılmaz Hakkındaki Haberler Mynet'te. Didem Arslan Yılmaz Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Didem Arslan Yılmaz konuğunun kıyafetini görünce demediğini bırakmadı! Bu ne arkadaşlar? Bir daha müdahale edin!

Show TV ekranlarında yayınlanan Vazgeçme programının sunucusu Didem Arslan Yılmaz, konuğun kıyafetini beğenmeyince sessiz kalamadı. Genç adamın parlak armalı kıyafetini görünce ekibini uyaran Yılmaz, "Disko kıyafeti gibi gelmişsin. Bu ne arkadaşlar? Bir daha müdahale edin bu kıyafete" dedi, ardından yakın gözlüğünü takıp yakından inceledi.

Magazin 24-08-22 13:48